Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je dan za ruzny reseni, to je bug
  • Johnny
    9/10... ale jen za mnohdy zmatenej system questu, kdy vam ten quest proste zustane v journalu a nejde s nim nic delat. Měli by se řadit mezi Dokončené questy, a nedokončené (pokažené) questy
  • Mam chodit a hlasat jestli ma bg1/2 tak propracovany soubojovy system se zakony fyziky jako dos2 nebo je to jen fake co se hratelnosti tyka?

    Boze, tak ja nevim, nemusi byt ostatni strilecky v zanru fps... muzeme tu mit 20000 doomu, nemusi byt jina rpg, muzeme tu mit baldursgate 348 a muzu pokracovat
  • Chidlink
    Moc nerozumim tomu proč tady máte hodnocení 10/10 a na kartě hry je 9/10 ? Co to má bejt wtf ? *1*
  • tak to je škoda. Kdyby zkombinovali epičnost příběh z BG se svým skvělým taktickým soubojovým systémem, tak by to musela být bomba. A příběh BG byl opravdu neskutečně epický, od malého Gorionova chráněnce ve Svítící tvrzi skrze stovky hodin epických dobrodružství až na nového boha smrti. Proto je BG pořád to nejlepší RPG co znám - naprosto epický příběh s obřím světem, fungujícími souboji, nekonečnou replayabilitou, možností různých buildů atd.
  • ta hra se ani neprezentuje jako nějaký nástupce těchto her, příběhově je to slabé jako jednička, možná o něco málo lepší....
  • Morraw
    A ty jsi to snad hrál, že víš, že tam není více způsobů jak hru hrát ? A ano, prokecat se můžeš u hodně questů bez soubojů. Stejně jako vše můžeš řešit souboji.
  • Ok pre tych co sa dostali v hre dalej, aky je *doopravdy* ten pribeh v porovnani s BG1,2, Planescape atd. Ma to fakt take grady, pritazlivost a intelektualne hodnoty alebo maju zase vsetci v hlave nasrano a nevedia rozlisit kvalitu of fake?
    Dik
  • meh...
  • Casem kdy? V anglii ci usa jsem nezil a nemam s kym bych se anglicky bezne bavil (krom v hrach) takze? Je mi 26 let dorozumim se od 17, za posledni roky jsem se naucil tak ze si prelozim temer vse ale ne plynule abych nad tim nemusel premyslet.

    Kazdopadne pointa byla jinde. Hra vysla ted, ne casem. Takovych jako ja je tisice a tech co umi mene ci jen zaklady je jeste vice :)
  • Nabizeli to a nenabizeli ono. Kde je definice co nejlepsi rpg musi a nemusi nabizet? V tve hlave? Bavim se vic nez pred dvaceti lety, takze tak ;)
  • zabi sa uz konecne
  • hlavne se z toho neposer
  • Kdysi nabízeli RPG víc zpusobu pruchodu hrou (a tím nemyslím jestli neprátele polít ohnem nebo zamrazit nebo elektrifikovat), hraní role (role neznamené opet jen volbu jestli plácnu neprítele mečem nebo kouzlem), komplexní a promyšlený svet, svobodu. Takže mluvit o jednom nejlepších RPG všech dob jsou silná slova. Možná by recenzenti kterým je kolem 20 meli povine hrát a studovat Fallout 1 a 2.
  • Morraw
    Ha. Tak s těmi pomeranči mě to takhle nenapadlo :) Ale vím co myslíš. Hra skutečně umí reagovat na to jak quest vyřešíš, ptže způsobů je vždy více.
  • JakubT
    Haha, já si náhodou Underrail fakt užil :) Docela mě bavilo se ponořit do toho pocitu ztracenosti v chodbách pod zemí, kdy člověku docházejí zdroje a bojí se co ho kde sežere - a když pak najednou dorazí ke stanici, je to fakt zážitek a úleva. To prostě u hry se šipečkou k cíli není.

    Ale uznávám, že to je docela ostré a na konci jsem si i nějakou mapu zhruba kreslil.
  • JakubT
    Tak to je fajn, dík za info! My přece jenom raději spolupracujeme :)
  • časem se naučíš anglicky tak, že nemusíš nic překládat a vnímáš význam těch vět rovnou v angličtině, pak už ti to bude jedno
  • Kriste mi ani nepřipominej underrail tam mi by mi ani nevadila ta složitost kdyby tam byla alespon mapa na to co jsi prozkoumal, se mohlo klidně stát že jsi někde hodinu bloudil. Jentak protože si popletl jeden vychod. oproti tomu je Age of Decadence Casual hra, AoD je sice težký jak svina ale hlavně intuitivni, Když jsi něco posral tak to fakt byla tvoje blbost.
  • Souhlasím s tebou až na to poslední. Co třeba dabing Vietcongu nebo Far Cry? To bylo parádní a klidně bych řekl že český hlasy padly k těm postavám líp než anglický.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší