Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za polovinou hry a vrnim si blahem :-) uz na zacatku, kdyz na me vyletelo uvodni logo, cvrknul jsem si poprve.
  • Jsem rád, že v případě Doom 4 dostali hráči opravdového Dooma. Škoda že se tohle nestalo i v případě Fallout 4. To že na samotnou hru se budou názory lišit, je samozřejmé a nechápu ,proč se kolem toho tolik rozohňujete ( i když musím uznat , že je zábava to číst) ale ten přístup vývojářů se mi líbí. Pokud jednotlivé díly vycházejí s dostatečným odstupem, tak jsem radši, když je použit stejný styl hratelnosti.
  • hezké dopoledne, už tu byl Drizzt, aby sdělil světu, že ho nový ani starý Doom nebaví?
    • nějaký imposter se tu za mě vydává. Dooma miluju, starého i nového
  • Moja recenzia: ...kupil som to... *1*
    Spolu s 3kou, ktora je ladena horrorovejšie ,a nejakym novšim grafickym kabatom...aj BFG verzia je skvela, je DOOM stale špička žanru...tak napr. Wolf je tiež skvely, ako akcia ,ale lepši určite nie, ten pribeh čo tam sice je...radšej žiadny pribeh...lacna omačka, dobra na to aby mohli vymeniť kulisy...hra sa to sice celkom dobre, ale DOOM je KRAL...treba vyskušať *14*
  • nejlepsi fps za poslednich 10 let, cista zabava. Pokud chcete prehlidku scriptu v jednorozmerne tunelove mape, tak CoD je timto smerem
    • 10 ne. Za posledních pět let. Nevím jestli jsi hrál Bulletstorm, ale u něj jsem se bavil úplně stejně. (a překvapivě krom stejně divoké rychlé a zábavné gameplay měl i překvapivě dobře napsaný příběh - který třeba v Doomovi vlastně úplně schází). Ale vyjma těchto dvou her už ani nepamatuji, kdy jsem se u FPS takhle bavil.
      • pro mě je nejlepší FPS Dead Space, sice je to hodně horor, ale má jasné prvky FPS
        • Tak ty seš jinde....
        • No, hlavně to je TPS
      • A co Prey? Sice se tedy do těch 10 let vejde tak tak, ale ve své době jednoznačně převálcoval dooma 3 hlavně díky spoustě originálních prvků (portály, gravitace, originální zbraně), ale bohužel zapadl a moc se neprodával, takže pokračování bylo tuším zrušeno, asi to vyžadovalo moc přemýšlení.
        • Ten nebyl špatný. Ale tolik mě to nebalo.
  • Pete.palis
    Těším se na váš gameplay pánové ;)
  • Je to krasne, je to narez, za ty prachy to stoji.
  • Je to naprosto skvělá řežba. Pěkná grafika, akce je rychlá a nutí vás neustále k pohybu. Obtížnost hry je taky oldschool. Střelba ze zbraní má ten správnej "feeling".

    Model aréna - chodba - aréna by ani tolik nevadil, ale to uzamykání / odemykání dveří na začátku a konci bitvy si mohli odpustit, strašně to ruší. Přesně stejným způsobem to měl Painkiller a myslím si, že to kazí celkový dojem z jinak parádní hry.
  • Super hra, řežba, zábava. Bál jsem se aby to nedopadlo hrozně jako třeba pokračování Duke Nukem, ale Doom je skvělý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit