Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší hodnocení než nedávný Two worlds 2? Ale ne. Je to sice jiné pojetí RPG, ale krom dialogů porází Dragon Age ve všem. Jen rozdíl v grafice, což je věc u RPG spíše nepodstatná, je závratný.
    • No napr. ja sa musim do TW2 vyslovene nutit a uz ma to davno nebavi ale budis animacia apostav nieje sice hrozna ale je vylozene smiesna (teraz neviem co je horise).Strom schopnosti nic moc.Dej ma prosim pekne prestalo bavit sledovat to sa mi hadam pri rpg este nestalo.DE2 som este sice nehral ale myslim ze na tom bude lepsie
    • Tak to jsi musel hrát jinou hru...Two Worlds II je snad nejhorší RPG kterou jsem zatim hrál. Dokonce porazila i skaženej Gothic Arcanii (4). To snad i jednička byla lepší. *7*
      • No každý má svůj vkus, ale hodně se ti divím. Arcania že je lepší dokonce? To snad ne.
    • Drom
      na základě čeho hodnotíš? *7*
      • Co by měl hodnotit? Tu grafiku? Věř mi Two worlds II vypadá skvěle. A to buď víš, anebo si to nehrál a pak zbytečně nekomentuj to o čem nic nevíš. *5*
        • Drom
          sam rika, ze grafika je pro nej u RPG nepodstatna :) tak me zajima, na zaklade ceho hiodnoti, kdyz plnou hru nehral a vsechny dostupne recenze hovori jinak
          • Na základě tzv tuposti.
            • To Ryon: Ber to jako rakci člověka, který je unaven všemi podobnými (chtělo by se říci tupými) příspěvky...To mě ale neomlouvá. Vtip je v tom, že ten člověk hovoří o hře, kterou nehrál a srovnává ji s hrou, kterou hrál a očividně k ní má sympatie. Jak jinak ho nazvat?
            • Každý má na věc svůj názor a není třeba mu nadávat, to totiž potom děláš hlupáka za sebe.
          • Co se týče nepodstatnosti grafického zpracování, musím namítnou, že vždy je lepší mít hezčí hru než ošklivější. Autor příspěvku chtěl jen prohlásit že podle něj má TWII lepší grafiku než DAII, což asi usoudil ze screenů ze hry v porovnání s osobní zkušeností s TWII. A recenze rozhodně neříkají, že by hra poskytovala grafické orgie (Ať už všeobecně nebo v žánru RPG).

            http://www.zing.cz/recenze/254/dragon-age-2-znovu-a-jinak
            Přečti si předposlední -.
  • LTM3
    Mě trvalo dohrání 28 hodin a vedlejší questy jsem hodně opomíjel, jelikož jsem byl stržen příběhem. Sluší se dodat, že jsem to hrál na normal jako DA1 a obě hry mě přišli stejně těžký (myslím tim, že na normal byl dost lehký i DA1, akorát tady u DA2 mě občas přišli někteří bosové nevyváženě silný). Jinak abych to shrnul, tak vidím DA2 oproti jedničce takto: lepší a hlavně propracovanější příběh (ano není tak "epický", že by hrdina bojoval proti nekonečným hordám nepřátel aneb napodobenina LOTR se nekoná), animace sou rychlejší (beru to jako plus v jedničce mě moc nebavilo čekat 5s než konečně napřáhne mečem, i když musim říct, že se mi to ze začátku zejména v demu vůbec nezamlouvalo), když zmáčknete tabulátor, tak se už nezobrazují itemy přes nespočet stěn, ale musíte je mít nablízku a vidět je přímo (taky beru jako plus), menší linearita, která z DA2 přímo číší, hezčí grafika i stylizace (v DAO byla stylizace taková neutrální nic neříkající, tady se mě velmi líbila, až na tu pustinu ze začátku hry a dema, ta je teda otřesná), vylepšeny byli i vztahy se společníky, které na mě v DAO působili trochu nemotorně podané, tady jsou věrohodnější, nešťastné řešení respawnu nepřátel (naštěstí není všude) a zvětšení obouručních zbraní (to mě docela zaráží, ale vzhledem k tomu, že s obouručákem nehraju a ani nikdo z mých společníků, tak mě to zas tak netrápí). Prostě sečteno podtrženo toto pokračování je evidentní zklamání roku, jak si vůbec mohou dovolit vylepšovat hru, která už byla dobrá? Parchanti.
  • 1600 biow. bodu, preklik
  • Jozef123
    Videorecenzia by nebola? Mne sa to nechce číťať *1* *1* *1*
    • Že na to vůbec reagujete. Mě stačí ten avatarscreen a je mi vše jasné. Nechce se mi to číst atd. Přesně kvůli takovým lidem se vše zjednodušije. *1* Příště stačí k recenzím hodit jen hodnocení a jede se dál. Nic ve zlem, jen mě to pobavilo.
    • sleepless
      Recenze bude, jako obvykle od Lukáše a se zapracovaným HD packem a z kopie, která je k dostání v obchodech.
      • Jozef123
        Bude aj ebay?Alebo kludne to potom upnite niekam na net.... Do obchodu sa mi totiž nechce ísť.... *3* *3*
    • Drom
      double post
    • Drom
      kdyby sis to přečetl, tak víš, že bude *1* *1* *1*
  • Tohle je úplnej propadák. Vypnuto a odinstalováno cca po hodině hraní. *12*
  • Aha po přečtení P.S. už jsem pochopil proč je hodnocení tak vysoké
    • Zrejme pride i "Druha Strana Mince" ako u predosleho dielu ;)
  • jak může kurva do prdele někdo recenzovat hru, která ted vyšla? to mi chce jako naznačit chlapec, že to dohrál?
    • vyhon si Karla
    • Je to recenze review verze od EA kterou muze mit treba uz 14 dnu *2*
  • Me by zajimalo nekolik veci (pokud uz tady nekdo ma zkusenost): Da se hra odzoomovat stejne jako jednicka, nebo to je velmi omezene jako v demu? Da se mysi, pri najeti ke kraji pohybovat obrazovkou a prohlidnout si situaci ke zvoleni adekvatni taktiky? Je moznost nastavit jas a kontrast? v demu to neslo a ja jsem mel hru uplne cernou (a na zkalibrovany monitor jsem sahat nechtel).
    No na zaver se mi podle screenshotu hodne nelibi inventar a co se rpg tyka, tak se mi chybi ty baldurovske lesy, hajky, brizy, hory, reky, podzim, jeleni, atd...
    Jinak to vypada celkem zajimave, ale jestli koupim to tedy jeste opravdu nevim.
    • ales.smutny
      Přiznám se, že už nepamatuji míru zoomu v jedničce. Tady jde solidně odzoomovat pro získání přehledu, ale ne na vzdálenost ne ve stylu BG2.
      Kamera je "připevněná" k postavám, nejde zajet mimo "dohled" postavy, to vás asi zklame. Mně se to vcelku líbilo tím, že vidím jen tam, kde mám lidi, ale nese to samozřejmě svá omezení. Nastavení jasu měnit jde, kontrast nikoliv.
      Ale jak jsme psali v článku, tohle byla review verze, stoprocentní jistotu budeme mít po vyzkoušení té, která jde do obchodů.
      • Diky.
      • Drom
        to odzoomovaní v jedničce se dalo zneužívat, např. koukat do místností se zavřenými dveřmi a pak tam házet area kouzla aniž by NPC zautočili
  • wtf blak ops je lepší *10* *10* *11*
    • ucho
      nejde srovnávat realistickou hru se střelnými zbraněmi s figurkami s meči a příšerami. to prostě nejde.
      • Aku realisticku hru? Myslis Black Ops? :D:D sa zobud

        Aby nebolo OT...

        DA vyzera graficky pekne, ale co sa tyka animacii, tak to je hroza :) tak ako tu jeden v komentaroch uz napisal, machanie 100kg mecom ako s papierom, co neda dmg je vazne vizualne k nicomu a kazi to zazitok z hrania.
        • ucho
          nechápeš srandu? :) nevím, kdo by se měl probudit...
    • ja sohlasim tohle je totalny blbost pohadka pro decka *11* a v cod jsou i lepsy zbrane *5*
      • K*eténi, jinak to prostě říct nejde :) Co se se*ete do komentářů k RPG hře, když nejobtížnější projev vaší prosté inteligence je zamířit a vystřelit?

        Já jsem na Dragon Age 2 hodně zvědavý. Pravda, jednička byla super RPG podle staré školy, ale mute hrdina není nikdy takový sympaťák jako hrdinové ukecaní. V tom vlastně tkvěl jeden z problémů jedničky. Inventář, systém boje, postup knihou schopností atd. bylo všechno fajn (i když třeba craft jsem prakticky nepoužíval a vybírání kapes taky minimálně, ale to bylo tím, že jsem neměl klasicky zloděje v partě), ale občasná roztahanost (všechno to běhání sem a tam (i když ano, připomnělo to staré časy:) ) a hlavně fakt, že moje vlastní postava mi byla méně sympatická než můj vlastní pes (neustále uměl jen blbě civět a nikdy nic neokomentoval kromě příležitostné hlášky ve hře). Vždyť takový Alistair či Morrigan byli mistrovská díla, co se postav a osobností týče. Už jsem asi zhýčkaný Mass Effectovským stylem vyprávění příběhu, takže pro změny v DA2 jsem jednoznačně pro.
        • Successful troll is successful.
        • trolo
          ježis on tu troluje a vy mu to zerete *1*
    • *1* Musím se smát , prostě musím ...
  • Prijde mi to stejna kokotina jako jednicka. Nechapu proc je tolik humbuku kolem tak prumerne hry. Bioware uz neni takova znacka jak byvala :(
    • No vidíš a mne príde byť kokotina COD Black Ops.. tot každý má rád niečo iné ;-)
      • rage
        jo, to je taky kokotina:D
    • Máš pravdu. Přijde mi to jako CoD mezi RPGckama. Naprosto příšerná hra ve všech směrech horší než jiné novodobé RPG, ale hold stádo je stádo. *4*
      • *1*
    • Musim říct, že SW:KOTORy byly od Bioware nejlepší pecky. DA jednička mě moc nevtáhla a přestal jsem ji hrát po pár levelech ale tahle dvojka špatná bejt nemusí. *4*
      • Cosi
        druhý kotor dělal obsidian ne?
        • Ahh máš pravdu ale koncept vytvořil Bioware. *4*
    • jednička mě vubec nezaujala
      dvojka na tom není o moc lepe
      vyštrachám někde BG1/2 IWD1/2 a budu se bavit 100x lepe za méně peněz a v češtině
    • No comment *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit