Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaký je rozdíl mezi subquestovat a sekundárně questovat? Odpovím si sám: žádný, autor se jen pokusil vypotit myšlenku.
    • Protoze v prubehu reseni sekundarniho questu je mozne narazit i na subquest spojeny s tim sekundarnim.
  • Hmm, Eurogamer 5/10, Games 8/10, to se v našem rybníčku hned tak nevidí... že by někoho EA nepozvalo na zmrzlinu?
    • Drom
      5/10 si dej za googlovaní. eurogamer dal DA2 8/10, jak český, tak anglický
      • Chytráku, už to opravili a může za to jeden nejmenovaný pán, který to blbě nakliknull v adminu, o kousek výš je dokonce screenshot, který jsem udělal - v každém případě to první podívání bylo kruté...
        • Drom
          jak se můžesš sám podívat, tak všechny příspěvky jsou ze stejné minuty *3* v době, kdy jsem to psal, tam ještě nic nebylo
    • Felczar
      Eurogamer dal taky 8/10.
    • Vzdyt je na EG taky 8/10 *7*
  • fallout
    Bez české lokalizace našim distributorům pšenka nepokvete...
    • smejki
      pokud se výsledek operace výnosy-náklady nachází pod nulou, pak jim nepokvete spíš při realizaci lokalizace
      • MrSanta
        Jenže tohle prostě někteří lidé nepochopí.
        Navíc DA2 lokalizaci mít bude. Sice později a od fanoušků, ale bude. Zase by ale mohlo mít větší kvalitu naž oficiální lokalizace. Fanoušci si s tím více vyhrajou.
        • smejki
          jo, fandové dělají po práci, bez závazku, v klídku. na druhou stranu mají svobodu a dostatek času k pulírování. je potřeba akorát čas a dobrá organizace. Do roka a do dne vždy vyjdou amatérské češtiny, takže ty stížnosti dost nechápu. Však klucí, budete to mít po tom roce aspoň levnější. Distributor vydělá míň, ale vydělá. vy ušetříte, Buďte rádi...
    • za pár let budou umět anglicky i pětileté děti a pšenka nepokvete ledatak česky mluvícím hráčům, protože překlady pro pár lidí se prostě dělat nebudou
      • Ne každý má ale hlavu na jazyk. A navíc když zvládnou udělat české titulky i nějaký studenti co třeba i zadarmo dělají titulky k filmům tak snad distributora neubyde když taky předvede nějakou činnost.
        • smejki
          každý má hlavu na jazyk... jeden jen musí chtít se to naučit.

          "A navíc když zvládnou udělat české titulky i nějaký studenti co třeba i zadarmo dělají titulky k filmům tak snad distributora neubyde když taky předvede nějakou činnost."
          Krásné. Takže distributor má po nocích po práci sedět doma, zadarmo kutit a s ročním zpožděním vydat hru s vlastními titulky?
          • Co to plácáš s jakým ročním zpožděním? Udělat titulky neni pro ně nic těžkého a zadarmo by to neměli určitě by to přilákalo víc hráčů a ještě by na tom vydělali. Tady jde jen o to že u většiny her na to prostě kašlou. A nevim jak si představuješ distributora já tedy jako nějakou kancelář s počítačema a lidma takže jaké pak sezení po práci doma.
            • Nápodobně
            • smejki
              tohle je bullshitné až to bolí
        • varováni jste byli, času na naučení máte dost, tak tu potom pokaždé nebrečte, že to není česky...za pár lel si zahrajete ledatak Tetris, někdo holt nemůže hrát hry protože na ně nemá peníze, někdo protože jim nerozumí, tak to je, děte dělat něco jinýho, no, třeba čučet na filmy
          • Ty jsi moula. Hele dřív jsme se museli učit německy potom rusky a teď anglicky pořád se to mění. Za chvíli bude nutná čínština a tak pořád dokola. Nepleť si laskavě brekot s vyjádřením názoru v tom je chlapče rozdíl. Jak už jsem napsal udělat titulky které hráči přijdou vhod neni nic těžkého. Ty by jsi měl jít dělat něco jiného a ne tady psát ty blbosti.
            • Že se to pořád mění, no... ono je to asi tak, německy se lidi učili, protože Čechy v historii byly s německem spjaty (bohužel), rusky to si asi každý umí domyslet proč, ale anglicky? Angličtina nám není vnucována kvůli politickým dogmatům, angličtina je prostě jazyk, který se celosvětově používá. Kde se dnes mluví německy? Za to anglicky se učí právě i Čínani a Japonci. Takže když dneska mladý člověk zvažuje, který cizí jazyk se naučit, doporučuji angličtinu. Já jí používám i jako nástroj pro studium například japonštiny a litevštiny, protože materiálů v češtině holt mnoho není.
            • MrSanta: ano neni to pro vydavatele nic težkého holt si to představuješ nějak špatně.
            • smejki
              nic není nutného, ty hlavo. jazyk na střední i na základce projdeš s veselým ksichtem tak, že se naučíš za 5minut slovíčka těsně před hodinou.

              Pokud ale vážně člověk chápe, že k životu ten jazyk potřebuje (a ne jeden), pokud tedy neplánuje celej plodnej život prosedět za kasou v Kaufu, tak se ho naučí. Někdo rychlejc někdo pomalejc, někdo hůř, někdo líp, ale naučíš se ho.
            • MrSanta
              Udělat titulky na hru není nic těžkého? To si snad děláš pr*el *8*. Takovou pyramidální kravinu jsem už dlouho nečetl.
  • Haha, tak teď tam naskočila 8čka, ještě, že máme screenshot :-D
    http://2i.cz/014ae3c91a
    • sleepless
      IMHO obyčejný překlik v adminu.
      • Drom
        staci si precist verdikt a 5 k tomu nesedi ani nahodou *3*
        • sleepless
          Však jo, překlik...lid zdejší má bohužel krásnou schopnost, udělat z toho aféru mezinárodních rozměrů :)
          • Drom
            a to ještě nepřišli trollové a hateři :) to zas bude Baldur's gate tóčo *1*
            • A to ani nevíme, kolik z nich to BG vůbec hrálo...
          • fallout
            :-DD
    • Spades
      to ti udelam v malovani lol :D
  • Spades
    hlavne chcu videt zrecenzovani ovladani na xboxu
    to docela ovlivni moji platformu
  • Cosi
    Taky nechápete jakto že vydávají pack s vysokým rozlišením textur den před vyáním hry?
    • sleepless
      Vyšlo to dříve kvůli Američanům, kteří už DAII ode dneška můžou hrát oficiálně.
    • Jen na to je potreba karta s 1GB pameti (sbohem ma 8800GTX ) *6* a spusteni pod DX 11.
      • MrSanta
        DX11 není na hi-res textury potřeba. DX11 je potřeba na very-high nastavení grafiky, ale ty hi-res textury se zapínají zvlášť, nezávisle na nastavení grafiky.
        • trolo
          ale pod Dx9 hi res si zapnes ale nebudu fungovat musis mat minimalne dx10
          • To neni pravda, lepsi textury zapnes na cemkoli, jen nastaveni grafiky budes mit s dx9 na medium. S high (dx 10) a very high (dx 11) ziskas jen lepsi odlesky a efekty treba u kouzel
            • trolo
              tak si daj dx9 a zapni textury a pozri sa na hru a potom vypni a uvidis ziadny rozdiel. zapnut v menu si ich mozes ale pod dx9 nefachaju *12*
          • MrSanta
            Aha. Já už se v těch direktech nějak ztrácím *7* . Osobně to neřeším, protože moje grafárna nemá dostatečnou pamět. Prostě jsem to někde četl, tak jsem to napsal. Těm internetům se dneska nedá věřit *1*
    • Dlaha
      Tak ono to lisování a balení do krabic taky zabere řádku dní. Navíc v době vydání už má spousta obchodů hru na skladu (viz tradiční úniky her klidně i týden před vydáním). Takže jestli se rozhodli na poslední chvíli, že vydají takovej balíček, tak v tom nevidím nic podivnýho :)
      • ...já myslím, že celý ten balíček je jen proto, aby ujistil PCčkáře, že mají opravdu tu nejlepší verzi hry...protože fakt není žádná dřina udělat kvalitnější textury...
    • Ja nechapu proc to nemohlo byt uz ve hre rovnou, jinak samozrejme treba amici legalne hraji a spousta ceskych shopu dnes odeslala balicky zakaznikum *3*
  • Jako jeden z mála jsem hru ještě nehrál (jen demo) a teď váhám, zda si hru pořídit. Asi nejsem takovej fajnšmekr jako ostatní, protože hry od Biowaru se mi líbí skoro bez výjimky (jedině snad Jade empire nebyl tak úžasnej,ale stejně jsem ho dohrál). Například Mass Effect 1 byl dobrej, Dvojka mě zklamala, když jsem jí začal hrát zejména svou akčností, ale zároveň uchvátila filmovými sekvencemi. Když hodnotím s odstupem, tak se mi dvojka líbila asi víc. Proč to ale píšu? Rád bych věděl, jestli je to u DA posun v podobném gardu. Demo mi v tom nijak moc nepomohlo.
    • Bohužel ne. Dragon Age: Origins byla fakt dobrá promakaná hra. Tohle je hodně odfláknutá rychlokvaška, která nepřináší skoro nic dobrýho. Třeba tomu mass effectu 2 to omezení RPG prvků až tolik neškodilo, ale v klasickým fantasy RPG... no prostě je to prasárna. Jestlis hrál Origins a líbilo se ti to, tohle radši neinstaluj. Připadá mi to skoro jak mix arkády s průměrnou adventurou.
  • Cosi
    Rozhodně dík za zrecenzování od autora co recenzoval první díl pro Level, a můžu se zeptat na jakou obtížnost autor hru hrál, mně totiž přišla normální v demu jako příliš jednoduchá, a jesti na všech stupních obtížnosti hra nastavuje taktiku, ( myslim jako třeba když si zvolim třídu healera, jestli mi nastaví že má lečit hlavní postavu při méně jak 25% života sebe při 50%, jako to bylo v demu)
    • Drom
      jo, ta recenze v levelu mě rozhoupala koupit si DA :) ta byla hodně dobrá. DA2 už mám předobjednanou měsíce, takže už ta hodnocení neřeším a jen se teším až mi přijde a já si udělám obrázek sám.
    • ales.smutny
      Střední, jak píšu, většinu času mi přišly souboje jednoduché. Rozhodně se to nedá srovnat s jedničkou, kde jsem chvíli něco podcenil a už byly problémy. Jsou boje, které vyžadují taktizování a když uděláte chybu, je to v háji, ale týkalo se to spíš jen bossů.
      Pokud se chcete přiblížit obtížnosti bojů z jedničky, určitě bych volil Hard.
      Nastavení taktiky mi naskakovalo i na hard, ale to jsem do hry jen ťuknul, abych zkusil jak moc se liší, nebyl čas se prodírat o moc dál. Určitě je lepší ty přednastavené taktiky změnit podle vlastních preferencí, ne vždy mi vyhovovaly.
      • Cosi
        Děkuju.
  • v Levelu byl nedavno PoP-WW v anglictine a oduvodneni redakce? pry na prani ctenaru
  • tak jiste, ze to ma ze steamu...pochybuju, ze nekdo s piratskou verzi bude cekat na nejakou oficialni online aktivaci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší