Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebudete mi verit ale len teraz po tolkych rokoch som pred 2 dnami presiel stary Arcanum, co bola posledna hra pre uzatvorenie kruhu starych peciek(BG1,2, Planescape, Fallout1,2, Icewindale1,2 a teraz Arcanum). Kedze mam cerstvu spomienku na obsah, story, dialogy a script som dost zvedavy jak ma DA2 pohlti a jak celkovo obstoji v porovnani.
    • fallout
      já ti věřím... *3*
  • Já ti nevím čoveče, to co píšeš mi sedí třeba na Fahrenheit. Adventury nemají jen logické puzzle a někdy se v nich objevují i "morální" rozhodnutí které pak vedou k více koncům. Ale já netvrdím, že Dragon Age není dobrá hra, jen si myslím že RPG by mělo být spíš o tom vybrat si ještě z jiných možností, než že - zabít děcko - nebo - zabít 100 jiných lidí a to vše ve jménu nějaké absolutního dobra pro jednu stranu (a tím pádem se vše vyřeší). (takové podobné (ne)morální rozhdnutí se objevují v FPSkách (proto ten Doom) ,) Pamatuju si třeba na takové Eye Of The Beholder, kde základní pohnutka k projití příběhu bylo pomoci příteli, mnohem víc realističtější důvod, nežli záchrana a spasení země protože já to tak chci - z toho důvodu jsem opět (ironicky) uvedl příklad Doomu - V dobrém roleplay (ať už třeba RPG) (s čísly, nebo bez - viz začátek recenze) žádní superhrdinové -stroje-na-zabíjení neexistují.
    • nevím jestli jsem tvé příspěvky dobře pochopil.. ale v dragon age nebo třeba takový zaklínač v tom hlavně exceluje, není černobílé zlo versus dobro.. ale bývalo tam i rozhodnutí typu velké a větší zlo.. a pokud chtěl člověk za každou cenu udělat dobré rozhodnutí tak to nebylo jednoduché a někdy člověk musel docela dost hledat řešení...
    • - omlouvám se, chtěl jsem opravit příspěvek do diskuse a vygeneroval se nový a smazat jej nemohu. experience pro příště - žádné upravování a doplňování.
  • Já bych hlasoval pro patch, kterej dá postavám do ruky hadr a ten ksicht by si na začátku každé konverzace utřeli!
    • ...což lze pořešit v options *1*
      • Hru nemám/nehrál jsem ji. Já mám dojem že v options je volba vypnutí krve celkově, ale ne jenom v konverzacích, popřípadě odstranit ty cákance v obličeji.
        • Je to tam, sám jsem si to vypnul. Krev v bojích to nechá, ale charaktery po něm nebudou zacákaný.
  • ;) jasně můžu se vyhnout tomu že zabiju děcko, ale v druhém kvestu mám za úkol vymydlit tlupu "banditů" kteří se vzbouří proti šedým strážcům (všehomíra). A kdyby se mi náhodou podařilo nesplnit nějakým dobrým zázrakem i toto pak mě ve finále čeká souboj s mágem přeběhnuvší k druhé strabně. Úžasné. Jaký je rozdíl oproti Doomu ?
    • Tak jelikoz vubec nikomu nevadilo pracovat pro organizaci vrahu delajicich pokusy na lidech, tak mne takovyto "genialni" pribeh neprekvapuje. RIP Bioware.
  • No tak jste si poplakali ( zase ) nad chybějící lokalizací a samozdřejmě nad tím jaká je to blbost, kterou jste ještě nehráli :]
  • Mimochodem, úsměvné jsou "stíny ve stínech", tedy když zajdete s postavou za nějaký kámen, nebo něco co vrhá stín, tak se tam stále zobrazuje stín postavy.
  • Všichni říkáte, jaký je to fuj, tak já přihodím svůj názor. Ve hře jsem zatím strávila kolem 10 hodin. Rovnou říkám, že jedničku jsem několikrát dohrála, to samé platí i pro oba Mass Effecty. A s DA2 jsem spokojená. Vážně. Není to jednička. No a co? Je to prostě jiná hra. Ale dobrá.
    Příběh tu je a podle mě rozhodně není špatný. A většina postav společníků mi přijde daleko více uvěřitelná, než v jedničce. Souboje jsou zjednodušené, RPG osekané. No a? Říkám, je to jiná hra, něco jiného od toho musíte čekat.
    Ale pro ty co váhají, podle mě jestli jste BioWare fandové a ne Baldur apod. fandové, jděte do Dragon Age 2. *4*
    • ty musis byt hodne mlada nebo nenarocna nebo oboji. asi jako pan recenzent, ktery miluje pouzivani neceskeho slova blight :) no nic, snad casem prestanete podlehat marketingovym trikum a pojmete rozumnou davku imunity vuci umele a zistne instalovanym spolecenskym trendum, zamerenym na potlaceni kritickeho mysleni na davove urovni, jejichz prijetim se stavate soucasti obchodniho modelu firem, ktere za vase penize urcuji, co je pro vas dobre.
    • No jasně lidičky, jděte do toho odpadu na plný pecky. *1*
  • onehda tu psali, zesi mame hry kupovat za plnou cenu, abychom podporili vydavani her v cestine, ale tohle ??? to snad nestoji ani za koupi ve sleve. (No casu dost este zvazim, podle toho na kolik to slevej, myslim, ze to bude hitovka ve hrach za tsista. *1* )
  • Zdravím,
    včera jsem tomu dal 4 hodiny, docela se ztotožňuju s okolními komentáři.Co mne nejvíce mrzí na DA2 a ME2 je totální linearita a "tunelový" styl lokací i města tak působí...
    Zlatý BG2 o TES:Dagerfall ani nemluvě. Akční OK, konverzace supr, zmizelo přesvědčování, což ubírá RPG prvky. Prostě je to tunelová mlátička s občasným nákupem a rozhodováním stylu zabij, přizabij,zastraš, nezanij ..... RPG prvky skoro zmizely... :(
  • DA II je zatím přesně takovou hrou jakou se prezentovala a jakou jsem očekával. Nenechte se odradit od koupě zdejší bezduchou a neobjektivní kritikou v komentářích. 8,5/10
    • Zase má mág ten stupidní skill "strom"? Nebylo to tak špatné, ale kouzel málo, u ostatních tříd všeho málo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší