Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medveddd

    Problém nebývá v testerech, oni ti tam ty chyby najdou. Problém je, aby byl při vývoji čas ty chyby taky ještě opravit.

  • MATYNIKY

    První díl byl naprostá pecka a tohle vypadá ještě lépe,tak o jakým HYPE mluvíš?

  • lito

    že jsi nechtěl promítat špatný stav u Star Wars. To byl nejhorší port loni, navíc ho na PC do teď nespravili(Digital Foundry). Tam to bylo u tebe ok a ještě ses vypisoval, jak ti to jelo ok. 

    Jinak zrovna u DD2 se technický stav do recenzí hodně promítá a Capcom si může drbat hlavu, jelikož mohli mít daleko lepší hodnocení na agregátech. 

  • blaiddtom

    v tom pripade nechapem za co su dnes plateni testeri, ak vobec este nejaki su....v roku 2024 uz je fakt ostuda, ze kazda druha hra je pri vydani nehratelny grc...

    ale dokial sa ludia nepoucia a budu stale bezhlavo predobjednavat/kupovat day one naco to menit, ze?

    najviac ma stve ze to mnohi recenzenti pri urcitych hrach stale veselo prehliadaju a nepocitaju do vysledneho hodnotenia

  • Díky moc

  • lito

     https://www.youtube.com/watch?v=IPrO2ZHQ3mM

    Tady máte IGN rozbor.

    Hra je technologicky ok, má spousty moderních technologií, obsahuje ray-tracing a celkově vypadá velice dobře včetně kvalitních textur.

    Problém je CPU bottleneck. Dle více rozborů, RE Engine není moc přispůsobený na více NPC, které mají nějaké rutiny, proto na PC je framerate schopen ve městech spadnout až o 70%. Mimo město běží velice dobře na dobrých PC a neměl by být problém hrát ve 4K/60 na 4080.  Tohle už jsme viděli loni několikrát bohužel.

  • twicer

    Je levnější mít beta testera zákazníka, co si za to ještě sám zaplatí. Máš jich víc a vtolika různých sestavách, že bys to nikdy nebyl schopný ve firmě zaplatit.

    Mám trochu obavu, že než pokročí testování pomocí AI, které by to celé zlevnilo, budou objemnější hry vycházet v čím dál horším technickém stavu.

  • twicer

    Njn, už u jedničky jsem si říkal, že bych si to dal klidně i v co-opu, trošku by to narušilo tu prkenost postav, ale ono když se člověk podívá už na ty trailery tak je znát, že vývojáři se nesnaží tu formuli posunout dál, jen ji dotahují k dokonalosti.

    Mě to třeba nevadí a naopak jsem za to i rád, když se drží švec svého kopyta, ale titul pro masy to asi úplně nebude.

  • blaiddtom

    tiez mi absolutne hlava nebere preco sa dnes doslova ignoruje v hrach technicky stav...ale aj ine nedostatky, podla toho od koho hra je

    riesi sa len ked ma hra na sebe logo studia/vydavatela, ktore je zrovna v nemilosti, inak je to zjavne jedno

  • Hidden

    Affinity system tam je, zda se i o trochu hlubsi nez v jednicce, ale udajne by pry nemelo dochazet ke zminovanemu pripadu jako v jednicce (ale mel by sis primo urcit, kdo je tvuj vyvoleny/vyvolena).

  • Veskoslav

    Balance DLSS a tobě to přijde cajk? 4090 nedokáže udržet 60 fps bez DLSS....

  • Veskoslav

    Takže opět nebudeme promítat technický stav hry do hodnocení? Co líta na netu, tak ta hra není schopná ani udržet stabilní snímkování, padá, glitche atd. Má to být nejhorší technický stav ze všech jejich her....


    Mimochodem 4k s 3080 a 5800X3D, musíte mít balance DLSS, aby jste měli aspoň 50 fps ve městech. A ty vypadají jak ve Skyrimu....Pokud máte Xbox řady S, tak hry stěží drží 30 fps, graficky jak Low setting (v sekcích, kde se toho "více" děje, tak to jde až pod 25 fps). A 4090 4K maximum setting a průměr stěží 50 fps. Prostě se Capcom zase předvedl, že se naprosto vykašlal na jakoukoliv optimalizaci.

  • Derp_1337

    Jo, to DD2 je fakt špatně optimalizované.

    Dosáhnout 60FPS ve 4K na 4080 jenom za pomocí upscallingu DLSS je hodně špatný výkon.

    A nedejbože že člověk má nějakou mainstream kartu. Pokud člověk chce 60FPS, tak maximálně 1080p a to ještě hráči musí počítat s častými propady FPS v "náročných" scénách.

  • Derp_1337

    Pc verze DD2 má vskutku v průměru vyšší hodnocení než konzolové verze. Očividně se v těch recenzích podepsala špatná optimalizace na konzolích.

  • Derp_1337

    Dík za info.

  • dworkin

    A má ta hra taky nějakou hudbu? A mohli bychom se o ní něco dočíst?

  • blaiddtom

    tuto taktiku praktikuje microsoft, o tom som dost presvedceny

  • medveddd

    Jo, to chování určitě jo, ale budu mít popravdě v partě radši někoho, kdo mi v animačce v kempu povypráví o svém dětství a v gameplayi se pak zasekne o každý šutr, než naopak někoho, kdo má sice super AI a funkcionalitu, ale tím to hasne.

  • twicer

    Jo, je to honosně pojmenovaný npc/minion/pet .

    Vysloveně za přednost hry jsem to nepovažoval už u prvního dílu, ale jako pomocníky k hlavní postavě považuji jejich vzorce chování za nadstandart co můžeš v hrách potkat.

  • twicer

    Nejsou hry od remedy převázně přímočaré koridory?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit