Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    úplně stejně to bylo u RESI 4 či DMC. Tam máš taky miktronrasakce, Capcom to tak už nějaký pátek dělá, vše potřebné získáš jednoduše ve hře i tady, což můžu potvrdit. 

    V DMC si můžeš nakoupit třeba orby, což je herní měna.  Je to pro naprosté casualy,  protože orbů doslova získáš miliony skrz hraní, taky se to spouštělo s launchem. 

    Bouře ve sklenici vody. 


  • medveddd

    Zvážil bych možná krátký update recenze a aspoň bodík dolů.

  • blaiddtom

    pozeram ze ti chrapuni zasli este dalej...mikrotransakcie tam pridali az v den vydania, rovnako ako mali embargo na den vydania... a pytaju si peniaze uplne za vsetko... a navyse hra ponuka pay to win itemy.... toto je fakt nove dno

  • medveddd

    Vůbec bych se nedivil, kdyby ty mikrotransakce přidali až během releasu a recenzenti to měli bez nich.

    Tak to je brutus teda. Snad horší než Metal Gear Survive...

  • Nemluvě o množství bugů, reportovaných např. v recenzi na PC Gameru. A to že se snad žádnej recenzent nezmínil že 65 eurová hra obsahuje dvě tuny MTX je taky pikantní. Díky Gabenovi za steam reviews.

  • blaiddtom

    ak je to pravda, tak je to totalna nenazranost chrapunstvo...zaujimave ze toto ziadna recenzia nespomina

  • To jako fakt ty savy? Docela fail, že se o tom nikdo nikde nezmiňuje a devítky lítají...


  • Single player hra kterou je problém rozběhnout na 4070 Ti s 7800X3D a 64GB RAM, těžko říci jestli kvůli bídně optimalizaci nebo pochybné implementaci DRM systému Denuvo. Mikrotransakce v single player hře na vás vyskočí poměrně brzy. Pokud hrajete RPG jako já, že si vytvoříte postavu oťukáte si co a jak a pak jdete tvořit znovu a ponořit se do hry pořádně, tak tady narazíte. Savy singleplayerové hry jsou kupodivu natvrdo na serveru a není možnost uložený progress smazat, vytvořit novou postavu a začít znovu. Za tento process je třeba zaplatit 2 EUR v mikrotransakcích. Jako sorry, ale tyhle praktiky hledají nové morální dno vývoje počítačových her. Nadhodnocování těchto výtvorů, které bychom měli společně bojkotovat, na games.cz mě ale už roky vůbec nezaráží. Je to pro mě naopak hezký turecký index. Jak dostane hra na games.cz vysoké hodnocení, ruce od ní pryč.

  • Inquisitor

    On to je v podstatě sandbox:)

  • To bude asi to co mi na té hře mimo jiné vadí. Mám rád RPG a hry obecně se silným příběhem, když si chci užít fajn herní mechaniky a hezký svět tak sáhnu po nějaké sandbox hře jako např. Mount & Blade. Ale rozumím že někomu se to líbit může a je to v pořádku. Jak píšu výše, DD2 vyzkouším a věřím že je to skvělá hra, ale pouze pro určitou skupinu hráčů, nejspíš se tedy znovu přesvědčím že nepatřím mezi cílovku, ale šanci tomu dám.

  • Ano, hrál. Zhruba hodinu. Tak prapodivný level design a grafiku (která se v DD2 až tak výrazně nezlepšila btw) jsem viděl málokde jinde.

  • dworkin

    A dost.

  • Veskoslav

    Pak ti přijde Sales oddělení a stejně to pošle do prodeje, protože je to nezajímá:)

  • Derp_1337

    Co ti vadí? Zeptat se může.

    Dobrá recenze zmíní kvalitu hudebního doprovodu či zvukových efektů.

  • Máš už psychiatra ? Mohli bychom ho vidět? Ty už jsi zase někde v ústavu ukradl přístup k internetu ? 

  • Veskoslav

    Byť je pro mě poslední SW hra skvělá, tak v týden vydání si nezaslouzila za technický stav ani 6/10...

  • michaelfoucault

    Hudbu nemá, ale zato má tlumočníka do znakové řeči.

  • Testeri oznaci zavaznost chyby kdy A je neco co je priorita a treba H je neco na co se pak vyvojari uz vykaslou. Zalezi pak jen na tom kolik je jeste casu, penez a chuti to opravit.

  • Otazka, jestli tyhle day1 patche, ktere hru prece jenom dost opravi, nejsou neco jako dalsi ochrana pred piratenim.

  • twicer

    Ti sou placeni za to, aby to vypadalo alespoň tak jak to vypadá. Ostuda z pohledu hráče to jistě je, ale stím nehratelným grcem to taky nevidím tak černobílé, člověk který má dražší mašinu, část technických problémů vyřeší nadbytečným výkonem. A mám takový pocit, že na tom někteří vývojáři pěkně hřeší.

    Jinak budu dost možná na té straně barikády na kterou dštíš síru, kdybych měl jmenovat tituly, které se nedaly za posledních třeba 10let při vydání hrát, nevzpoměl bych si na jedinou. Šťastný to člověk, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit