Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych se chtěl jem zeptat na nějakou Dungeon hru(klidně tahovku) která není až tak náročná (jak se tu píše roguelike) a přitom má své kvality. Předem díky za odpovědi.
  • Cimrman. *15* *14*
  • MrSanta
    Já ti nevím, ale já jsem po přečtení recenze nabyl dojmu, že hlavním problémem je nevyhraněnost hry. Pro klasické hráče roguelike je to moc lehké. Pro hráče "normální" je to zase moc těžké. Komu je tedy ta hra vlastně určena? To mi přišlo jako hlavní myšlenka recenze a ne to, že běží v určitých fázích moc pomalu, nebo že není poznat zda postavava obléká rolák nebo plátovku.
  • Rovnako aj ja si myslím, že tá hra momentálne nemá príliš konkurenciu čo sa roguelike žánru týka a za takú cenu. Mňa osobne baví veľmi a dal by som jej určite min 7/10. A že je hra ťažká? Don't make me laugh. Kto nevie hrať hry s rozumom, nech ide hrať radšej COD.
  • WTF? Číslo řešit nebudu i když se mi zdá směšné, ale obsah recenze je poněkud....ehm...jak to říct slušně....Bullshit! Z recenze jsem vyčetl 3 zápory a to...

    1.) Není vidět equip. Sám recenzent se zmínil o obrovském počtu předmětů..Skutečně si pan recenzent žádá po hře za 4e aby každý předmět byl viditelný na postavě?
    2.) Hra se cuká během tahů..Pane recenzent, tomu se říká tahová hra -> Hraji já, pak pomocník, pak nepřítel, pak já, pak pomocník atd. Kapišto?
    3.) Hra je mooooc těžká. Skutečně budeme hře, která elegantně přinesla roguelike styl hraní do povědomí dnešní generace, vytýkat obtížnost? Roguelike hry vždy byly extrémně těžké!

    Omlouvám se, ale tuto recenzi řadím mezi největší odpady co jsem tu kdy četl.
  • za mě 8/10 (+/- 200)
  • za mě 7/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit