Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Geralt má tak sexy prdýlku.

    Prostě řezivo. :D
  • Povedená hra je dnes vzácností. V Zaklínače 3 však vkládám velké naděje.
  • Podprůměr. Zkusil bych si znova promyslet taktiku a zkusit k tomu přidat něco neotřelého.
  • jonatan.hanzlik
    Příběh Geralta je jeden z nejlepších. Herní příběh je také fajn...ale proč Geralt?
    Geralt má divnej meč, kouzlí znamení o sto šest, ŽIJE (i když o tom, jestli v knihách opravdu umřel, což je můj názor, se dá diskutovat)...

    Ale co, stejně to bude hra roku a já ji budu pařit až z toho zčernám protože Zaklínači (i když bych dal přednost jinému protagonistovi než Geraltovi) jsou to nejlepší co může herní průmysl nabídnout.
    Díky za článek, fakt mě namlsal
  • tak to musis mit poradnej socka comp z bazaru *6* *11* ja kdybych to pustil na nejvetsi detaili na mem compu sestijadrovem i7 se ctyrmi GTX TITAN tak by si ani nevsim ze jsem neco spustil *1* ale ja takovou hovadinu stejne hrat nebudu
  • Gothic 2 bol mega super, presiel som ho 4 krat :D Mal ale fakt fun LEVEL UP system, s kazdou novou runou alebo kusom sily ci dexterity som videl naozajstny change v gameplayi a dost ma to bavilo.... Tu Witcher 2 trochu stracal, pribehovo a designovo bol lepsi ovela, ale boj bol pre mna strasne repetitivny a skilly mi neprinasili nejaku zmenu alebo lepsie animacky :/ Dufam ze WITCHER 3 bude do tohoto smeru bohatsi.
  • Tie videa mi nejdú prehrať
  • Ta vegetace *14*
  • Keyz
    Jestli tam bude nastavení "Nejlepší" nebo jako to bylo, tak pak ano, roztaví :)
  • Tak těším se jak malý fracek na Vánoce, ale obávám se, že mi to roztaví počítač... Ale těch 10 minut co si zahraju za to stát bude :) *13*
  • omg blboooooost *6* *6* *6* stejne vsichni budou hrat novej COD *5*
  • Keyz
    Dost podrobný článek, který popisuje všechno možné. Díky tomu mám celkem jasnou představu a opravdu se těším. Věřím si borci dají práci splní sliby.

    Konečně po dlouhé době otevřené RPG které budu hrát hlavně pro příběh a questy. Když není pořádný nový Gothic tak tohle fakt potěší. Ta logika Gothicku zde bude a to je skvělé.
  • Škoda? Jednička měl celkem otravný dabing
  • tohle bude ješte lepší než skyrim nebo assasins creed
  • Miloš je prostě milovník Zaklínače a z článku je to znát. A jak říká pan Pes Fekálník, mě se to líbí a na toto se těším *3*
  • Tak k tomu asi jen *8* *14* . Ale ty znamení mě trochu zneklidňujou.
  • Mé jméno je Pes fekálník a toto se mi líbí!
  • Mé jméno je Pes fekálník a toto se mi nelíbí!
  • na toto sa teším viac ako na skyrim :D
  • God-of-War
    Grafika naprosrej masakr...smekam. Tesim se moc *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit