Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoznačně tam musí být kvalitní interaktivní nevěstinec. Jinak zaklínač nebude zaklínačem.
  • prave ze polakum vetsinou rozumis, i kdyz neumis polsky ani slovo, ty nase reci jsou v zakladech dost podobne
  • MishKonn
    http://static.comicvine.com/uploads/original/13/134509/2781020-tumblr_mdz3c09QsO1qg898o.jpg
  • Veskoslav
    Možná proto, co jsi napsal hlupáku? Pc už mám teď výkonější než konzole, které ještě ani nevyšli a to plánuji novou grafiku. Tak se vzpamatuj, za ty prachy, co budou stát konzole, tak máš srovnatelné výkonné pc. To, že ty jsi trolí diletant s IQ gumového medvídka a stále to nechápeš, to je věc druhá.
  • trolo
    skus 2x hadat ty bieber
  • Je asi zažitý názor, že kvalitní kniha se dá číst kdykoliv v jakékoliv době, tudíž souhlasím s tebou. Hry jsou o proti spoilerům odproštěni po několika měsích, knihy by nemuseli když to lehce přeženu ani po staletích.
  • zapomnel jsi na jednorozce a poniky co tam budou pobihat po ceste
  • kejo
    Polsky nerozumiem ani ho*no *1* . Geraltov dabing v AJ je ale dost dobry, a sedi mu perfektne.
  • milos.bohonek
    Máme odsud natočených pár zaklínačských rozhovorů (under construction!) a v jednom producent zmiňuje, že už teď jsou PC výkonnější, než next-gen konzole, a že nejlépe bude Zaklínač 3 vypadat na PC. Z čehož lze tak nějak usuzovat, že grafika v top kvalitě bude pěkně žravá. Plus otevřený svět, ale extra RAMky dnes naštěstí moc nestojí. :-)
  • No já si asi budu muset potunit PC :) Protože 9800GTx je trocha už z mody :D
  • MidnighT91
    Chtěl bych aby svět byl hodně živý a plný náhodně generovaných událostí... Třeba že jdete v noci lesem, kolem létají spousty světlušek a víl. Cestu dobře znáte protože jste tou pěšinou už párkrát šly. Jenže tentokrát uvidíte, jak se do měsícem ozářené lesní tůně vydala dovádět skupinka dryád a na břehu kolem nich tancují bludičky. Prostě bych chtěl aby ten fantasy svět skutečně ožil a ne aby to bylo jen pár vesnic s rozlehlou přírodou kolem, která je ale plná pouze monster...
  • ja se taky nemuzu dockat. a budu to hrat zase s polskym dabingem, ta anglictina mi k tomu proste nejak nesedi
  • TheGGG
    Za co mínusi *5* *5* Je snad nějaké pravidlo že se witcher 3 může hrát jen na PC? Stejně to tady většina z vás pcčkářů bude hrát na low s 20FPS, kdežto na konzolích to bude běžet stabilně na 30 nebo možná na 60FPS se super námr*ovou grafikou. Ti co mají nový kompl. budou hrát na PC, ale já i když mám PC dost dobré radši půjdu na jisto a koupím konzolovou verzi. *5* *5*
  • kejo
    Osobne zastavam nazor ze ziadne knihy by sa nemali spojlovat, nezalezi na dobe vydania.
  • kejo
    Hral som oba diely. Hry su ale volne pokracovanie, tam mohli kludne vzkriesit aj mrtveho hrdinu, tym by som sa velmi neriadil. Kazdopadne sa na Divoky Hon neskutocne tesim.
  • A čím? Bonbonama? *15*
  • deridon
    to jsem si říkal i u dvojky, no a zjistil jsem, že to po patchi jde ještě líp a jen jsem měl vyplý ubersample a motion blur a jelo to krásně, tady sice bude open world, ale řekl bych, že optimalizace bude ok
  • Těším se! Článek velmi dobře napsán! Doufám, že moje i5, 4gb, gtx 470 rozjede na plné detaily bez nějakého extrémního vyhlazování a případných specialit :)
  • ja ti to klidne zasponzoruju
  • TheGGG
    Todle se bude na ps4 hrát parádně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit