Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Aha, ty máš NB.

    Tak snad to dopadne. Možná bych zkusil něco přes prověřené prodavače na aukcích. Budeš to mít v celku o tisíce levnější ale bez záruky. Takto jsem koupil kartu.
  • Veskoslav
    proboha ty na něj jdeš se zkratkami? Vždyť ani neví, co je to RPG:)
  • Možná budeš mít více peněz možná ne.
  • TheGGG
    Nekrčí, jen když chceš hrát před velkým potřebuješ drahý kompl, (jen mi prosím tě nezačni říkat jak hraješ nejnovější hry v 1920x1080 na Max detaily na komplu IBM z roku 1980 ((nebo tak nějak)) a jede ti to skoro plynule, podobný pohádky slýchávám od zoufalců pořád a je to k smíchu) proč utrácet když mohu dostat stejnou kvalitu nákupem next gen konzole a ještě pořádně ušetřit. + TV má přece jen o dost víc jak 30 palců
  • Keyz
    Tak 10k určitě ušetříš když koupíš konzoli.
    Zase prostě na PC to bude vypadat lépe a také se tam dá dělat lépe více věci.

    Když ale koupíš PC v ceně konzole: http://www.pcgamer.com/2013/02/21/pc-gamer-vs-playstation-4-theres-only-ever-going-to-be-one-winner-right/

    Tak si zahraješ na menší nastavení v pohodě a věřím, že to bude vypadat stejně jako na konzoli. Viz předchozí generace.

    Jestliže pak nebudou zásadně vylepšovat PC verze her, tak to vydrží taky dlouho. To je problém, protože to často upraví tak, že na Low to je má věci navíc, které žerou výkon anebo to není tak dobře vyladěné jak by mělo. Taky nevím jak DX 11 efekty podporují nové konzole?
  • no jo, Witcher je pomalu JRPG :D
  • WANT! NOW!!! *14*
  • Shadowrun *14*
  • to je problem, protoze NB prodavat nechci, stejne by ho uz nikdo v tomhle stavu nekoupil, takze musim sehnat brigadu a vydelat 18 500 jen na bednu s vnitrnostma a to v moji lokalite neni snadnej ukol i s brigadou, uvidime jak to dopadne, setrim jak se da, aby mi to aspon nakej ten rok vydrzelo
  • není to hlupák, je to nácek kt. sam šikanoval jine vsadim se
  • ja nechápu proč v každem prispevku musíš napadat nekoho iq
  • ze 10 tisíc nepostavíš pc ktere ti rozjede noveho witchera
  • Keyz
    Hlavně starý HW kupodivu dobře prodáš.

    "blbé" Q9400 se prodává za tisíce to samé další hodně stará 4 jádra.

    Kupodivu jsem viděl i GTX 260 (ta poslední verze) prodat za tisíc a něco.
  • proc myslis, ze se PC hraci krci pred malym monitorem? ja tu mam treba 30" a pak jeste 24" jako sekundarni monitor, dneska fakt uz nikdo nehraje na 15"
  • TheGGG
    Taky plánuji koupit něco s větším výkonem, myslím že se to jmenuje PS4 a ty vaše drahý komply strčí do kapsy + zbyde mě hromada peněz.
    Možná by i přes ten hate nebylo od věci koupit si po PS4 i Xone, přece jen budu mít na rozdíl od Vás pořád v kapse dost peněz.
  • mne se to slovanske zasazeni tehle serie moc nelíbí ani hlavni hrdina, mam radši zapadni fantasy. Hratelností je to klasicke akcni rpg takže bych z toho nejakou modlu nedelal.
  • TheGGG
    Je vidět že tvé znalosti v oblasti PC jsou někde na úrovni obyvatele východní Tramtárie. Srovnej si prosím tě výkon přetaktovaného potícího se komplu s výkonem elegantní konzole a poznáš rozdíl *7*
  • ringmancz
    Cyberpunk
  • TheGGG
    Hahaha tos pobavil, jestli čekáš že ti kompl za 30 000,- k něčemu bude za 6-7 let žiješ ve světě pohádek s barevnými jednorožci. Konzole jsou 6-7let staré, kompl z té doby (ať byl tehdá sebelepší) si dnes ani neškrtne a současná generace konzolí ho v pohodě zaválcuje.
    PS: nevím co dělá tvůj kamarád Joe, ale zřejmě šíří své bludy někde jinde, ono když jste vy dva na jednom webu, hrozí totální kolaps. *6* *6*
  • ja planuju koupit neco s vetsim vykonem koncem roku, zatim pocitam s grafikou geforce 660ti, snad bude stacit aspon na vysoky detaily, ale musim na to nejdriv nasetrit, az je mi lito za ten comp davat tolik penez, ale zaklinac 3 je u me nutnosti a na nb uz to nedam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit