Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad jo :), to stahovani patchů je jedna radost. Musím ocenit, jak se s tím pořád drbou. Teď vyšel patch 3,4. Takže fakt smekám.
  • Jak jsem už naznačil, nebudu oprašovat veterána, ale z největší pravděpodobností koupím za rok novej PC. Hlavně samo kvůli W3.
  • Keyz
    Tak CPU je skvělé. 4 jádra a dobře se taktuje. Nejvíce si pomůžeš vždy GPU.

    Jak moc se můžeš podívat třeba sem.

    http://www.tomshardware.com/charts/graphics-cards,1.html
  • Veskoslav
    Spotřeba elekřiny? Proboha dej si už facku trole hloupý...Takový debilní argument, to už seš fakt na dně....
  • Keyz
    + Skvělé kecy.

    Jak v tom pěstním souboji byl borec a ten údajně udržel na péru kýbl s vodou, nebo tak nějak. Navíc měl skvělé jméno *1*
  • Veskoslav
    Jo ty tvoje retardované pohádky známe....Proboha bav se s Joe, ten je na +- stejné mentální úrovni a můžeš ho oblbovat svými "znalostmi". A mimochodem za 30000 budeš mít takové pc, že možná tak příští generace konzolí je dožene.....A co je hloupé na srovnávání? Chápu, budeš obhajovat konzole i kdyby přinesly absolutní hovvno....
  • TheGGG
    Nebude trolle a ty to víš. Jasně píše že má doma PC, které sice možná nedá next gen hry, ale na práci atd. postačí. Pokud bych si koupil konzoly za 10 000,- a nějaké lacinější PC na sledovaní internetu a hraní 3-4roky starších her pořád mě to vyjde výhodněji než nákup super uber komplu, který bude znamenat mnohem víc potíží než PS4. Nemluvě o spotřebě elektřiny.
  • Vypadá to úžasně a nadějně, což o to, ale pro mě je prostě první díl nepřekonatelný.
  • Žere jak prase, ale je poměrně výkonná a nadčasová. Je ale pravdou, že za měsíc jí budou tři roky jak celému kompu tak... no konzoli určitě kupovat nebudu :D
  • Vzhľadom na to,že tam má byť Novigrad s Oxenfurtom, o nevestince by nemala byť núdza.
  • Dejme tomu, že bys nikdy nečetl(nebo kdybys ji měl rozečtenou) Bílou Nemoc(Což snad není možné) a někdo by napsal/řekl, že nakonci Galéna ušlapou i s lékem, to by se ti určitě líbilo, viď?
  • TheGGG
    Ne to ty jsi pouze arogantní hlupák, který má nějaký komplex z dětství (možná šikana, ale kdo by se tvým spolužákům divil *5*). Myslíš že ti ta tvá super grafika na 100% zajistí stabilní FPS? Asi těžko kámo, za chvíli můžeš kupovat jinou, nemluvě o tom že za ní dáš víc peněz než za celou konzoli. Witchera 3 budu hrát pěkně u velký telky a nebudu se krčit před malým monitorem (mno jistě, pokud má někdo dost peněz aby si mohl koupit PC které mu umožní hrát next gen hry na velké televizi ve vysokém rozlišení, směle do toho). Já si radši než kompl za 30 000,- pořídím konzoly za deset a budu na ní bez obav hrát několik dalších let. Nemluvě o tom že srovnávat výkon PC s výkonem konzole je hloupé a dokazuje to tvoji neznalost.
  • Heya. Skoda ze CD project misto Zaklinače 3 nevytvori nejakou poradnou rpg hru bez Geralta. Pro me osobne je proste Geralt hrozne marnej hrdina. ALe nebijte me za to, proste se s nim nedokazu nejak szit. Ve dvojce mne hrozne chybela moznost vytvorit si svyho avatara, jinak to byla paradni hra! Az na toho geralta :D
  • Veskoslav
    A ty si myslíš, že u nás bude konzole stát 8000?:-D Bože, počítej tak 10000 minimálně. A za to si pc srovnatelné s konzollí postavíš. S tím rozdílem, že to pc bude nesrovnatelně výhodnější z pozice víceúčelnosti.
  • Keyz
    To je dobře.
    Pak hra na pořádném PC bude vypadat skvělé a HW využije ale i po snížení to bude určitě vypadat skvěle. Viz. Zaklínač 2 který taky na max využil HW dost ale po rozumném nastavení vypadal pořád velice k světu.
  • Veskoslav
    Zvětšim RAM;)A podle mě na normal pojede v pohodě, ale vyšší už podle mě ne. Je to lepší a náročnější engine než u 2. dílu a jak psal kolega, karta už je poněkud staršího data.
  • to rozhodne *1*
  • MishKonn
    Chlapi, nechci nic říkat, ale uberte trochu PC fanboyství.

    Chci vás vidět, jak složíte PC za 8 tisíc tak, aby na něm běžel The Witcher 3 nebo třeba Dragon Age 3 tak, aby vypadal jako na PS4.

    Pár faktů:
    Witchera 1 jsem si užil na PC.
    Witchera 2 jsem si užil na PC už trochu méně, protože jsem musel o něco osekat detaily.
    Witchera 3 si užiju na PS4, protože PS3 je mi už dlouhou dobu zdrojem zábavy a abych měl takové PC, jaké bych si představoval, určitě bych utratil mnohem (MNOHEM) víc, než těch 399€, co dám za PS4.
  • Keyz
    To bych neřekl :) Tedy na max jak píšeš v HD.
    Přece jen je to 2 generace stará karta i když skoro TOP v dané generaci.

    Ale zase věřím, že i po snížení to bude vypadá skvěle a určitě lépe jak na konzoli.

    Btw na aukcích máš karta 6XX za dobré ceny. Osobně bych tu 470 prodal a koupil 6XX případně počkat na lepší co bude.
  • no jednorožci se v knize zrovna objevili, takže proč ne :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit