Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Jak píše huhi a taky se mi nezdá nutné upozorňovat na spoiler u díla starého 13 let. *7*
  • kostejnesmrtelny
    A navíc ono je to v tý knize hodně nejednoznačně pojatý.
  • Pokud jde o herniho Geralta, tak ten mam mec takovy jaky si vyrobis, znameni kouzlis(nebo nekouzlis) tak casto jak chces ty a jeho smrt? Hral jsem oba dily a v obou se o jeho smrti mluvi,ale vazne si nepamatuji ze by tam jeho oziveni nekdo nekdy smysluplne vysvetlil. A to je skoda.
  • GlaDOS
    Vzhledem k tomu, že to dělají souběžně s konzolema bych řekl, že by to mohlo být rozumněji optimalizováno a nějaká 7850 si s tím poradí.
  • Dabing byl priserny. A ten typek co daboval Marigolda uvadi nejaky stupidni bulvarni porad v TV. Pokazde kdyz ho slysim,tak je mi zle. *2*
  • Amylee.Anderson
    Snad to ten můj stroj rozjede, nemůžu se dočkat *14* Musim jít makat jak šroub, abych si koupila třeba i sběratelku.
  • Pokud jsi hral aspon jeden dil Zaklinace, tak uz to davno vis.
  • zas takovy spoiler to neni, kdyz dik hram vis ze zase obzivne

    uz chybi jen aby ozivl Vilda GeForce :)
  • Autoflower
    :D
  • Autoflower
    tahni už někam do p-č-_-!
  • Veskoslav
    Jediné dvě hry, které jsem kupoval za plnou cenu a v den prodeje a navíc v luxusní edici. A to je edice. Soudtrack, knížka, DVD o tom, jak se dělala hra a to u obou dílů. U 3. dílu budu v této tradici pokračovat:)

    EDIT: Kdo je takový neznaboh a nehrál 1. a 2. díl, jsou teď oba za 9,99 na Steamu:)
  • kejo
    Doprdele, takyto knizny spojler si si mohol fakt odpustit
  • I kvůli Z3 kupuju nové železo, a nelituju ani minutu :). Je ale pravdou, že tohle bude jedna z nejnáročnějších her vůbec, víc game - debate. A vy, Poláci z CD, poklona!!!
  • Bezvadnej článek. Poctivá novinařina. *4*
  • Podívej se na video jak ho natáčeli a hned uvidíš. Několikrát to tam říkají
  • Co je na něm otravného?
  • Zapomněl si na tu nejdůležitější část Zaklínače!

    Na ženy prodávající kachnu.(bez dvojsmyslů)
  • 1) Jak to můžeš srovnávat se schmyrimem? Zaklínač má příběh.
    2)Jak to můžeš srovnávat s ass sin creed? Je to úplně jiný žánr.
    3)Než ass sin creed je lepší každá druhá hra.
  • http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/23325518.jpg
  • A tu tady jde především!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit