Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Ani bych se nedivil. Zřejmě rádoby silák co chodí v těsným tričku a v jednom kuse napíná svaly. Sem tam někoho drsně setře a hned je ve sví grupě za frajera. Zde mu to ale nikdo tolerovat nebude.
    + nevím, ale podle mého by si měl pleskoslav radši místo toho urážení přečíst nějakou knihu, něco mi říká že jeho slovní zásoba je dosti chabá.
  • Veskoslav
    Jak říkám Joe, nepoužívej slova, které neznáš. Budeš ještě za většího debila než jsi;)
  • no muj posledni komp stal neco pres 20k, coz je o dost min nez kolik jsem dal za PS3 a Full HD plazmu, hraju v rozliseni 2560x1600 vsechno plynule, jen musim obcas trochu stahnout AA. Parim na PS3 z gauce i u velkeho monitoru z pohodlneho kresla u PC a nemuzu rict ze by to bylo horsi, nebo snad min pohodlne
  • Veskoslav
    AMD FX-6300 (2600 Kč), ASUS M5A78L-M/USB3 (1600 Kč), GIGABYTE R785OC-2GD (4300 Kč), Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series (1500 Kč), Samsung SpinPoint F3 500GB(1250 Kč), Eurocase 550W PFC(850 Kč), Eurocase MiddleTower X315 černá (380 Kč), Lite-On iHAS120 černá (450 Kč). Cena celkově 12 930 a myslím si, že mnohem použitelnější než jednorázově zaměřená konzole. Je zvláštní, že spousta konzolistů nezapočítává kvalitní televizi do nákladů a náklady na hry, kterou jsou mnohonásobně větší než u pc;)
  • ale ja prece nikde nepouzil slovo vychodni, psal jsem slovanske. ale je to fuk ne?
  • TheGGG
    Nesloží ti nic, jen blbě kecá a rád uráží ostatní.
  • východní fantasy se ale většinou používá pro asijskou a západní pro víceméně zbytek. Neříkám, že je to tak správně, ale prostě se to tak většinou myslí. Gothic je přeci taky požadován za západní (často s přídomkem evropské, ale stále západní) RPG, a Polsko je hned vedle, tak proč ho hned strkat do východu. Copak třídíme RPG podle železné opony?
  • tyhle lidi byvaji v jadru zbabelci, jinak veskomrd nosí u sebe zbran a jednou ji uz na nekoho vytahl, chlubil se tim jednou na foru. z toho je jasne videt co to je za dementa
  • TheGGG
    Ne ne a ne, nevím jestli se z tvé strany jedná o cílenou lež, či jsi prostě majitel obchodu s PC komponenty, ale obávám se že tě musím opět opravit.
    1. PC v ceně konzole je absolutní nesmysl, kdo myslí že stačí koupit do PC stejně RAM kolik má konzole a tím automaticky dosáhne stejného výkonu je blázen.
    2. PC na low s nestabilním framerate na pidi monitoru, nebo stabilních 30 u některých titulů i 60FPS na velké televizi? Nemluvě o tom že hra na next gen konzoli rozhodně nebude vypadat o moc hůř než hra na PC s nastavením detailů na druhé nejvyšší.
    3. Na konzolích je tuna exklusivit které na pc nejsou. Ano i PC má své exklusivity, ale dost pochybuji že si na PC za 10 000,- zahraji novou ARMU nebo TW.
    Já mám PC sice solidní, ale poslední TW s blood pack DLC mi na vyšší detaily jel tak na 30FPS a nová ARMA (hrál jsem alpha verzi) na vyšší detaily na 20FPS (zkoušel jsem jen bitvy v editoru). Díky, ale radši než upravovat PC koupím PS4 oželím pár PC exklusivit a užiju si hromadu zábavy bez obav z tuny problémů atd. Mé PC je necelé 4 roky staré, stálo mě přes 30 000 a dnes už to není žádná sláva. Některé nové hry si dává stabilně na max a jiné musím hrát pomalu na střední, nebo nižší.
    Kupovat herní PC dnes prostě nemá cenu.
  • missing point
  • nejak nechapu co te rozesmalo, zapadni vychodoevropske fantasy to se bezne pouziva
  • ale znam, nace je netolerantni agresivni hovado, presne jako ty
  • Magister_Peditum
    A o čem si asi lidé mají o knize povídat? Nebo mají mlčet, aby to náhodou nezaslechl někdo, kdo to nečetl? U množství vydaných knih a množství průměrně přečtených jedním člověkem za život...tak to aby raději o knihách vůbec nemluvili. *1*
  • Veskoslav
    Nácek? Proboha Joe, neotravuj se slovy, u kterých neznáš význam;)
  • ja kupuju radsi pres overeny obchody, i kdyz jsou drazsi, mozna ale udelam vyjimku, protoze tolik penez jen za bednu je opravdu dost. jenze na druhou stranu jako vysokoskolak by se mi spis hodil novej NB, jenze za tu cenu budu rad za NB, kterej rozbehne zaklinace na stredni detaily. holt musi tenhle NB vydrzet jeste nakej patek i kdyz se doslova rozpada
  • ja slušne napsal svuj nazor na witchera, když nesouhlasí dej - ale neuražej debilni nacku
  • MishKonn
    "Bože", kámo, zkus se první uklidnit, a pak vytáhnout hlavu ze zadku a otevřít oči, každej nemusí nakupovat za český zlodějský ceny, viď :-)

    A víš co, pobav mě, slož mi PC za 10 tisíc, který mi tedy rozjede next-gen hry na high detaily v 1080p, jak to očividně architektura PS4 zvládá na jedničku.
  • TheGGG
    Musím s tebou pro jednou souhlasit, (ano taky mě to děsí) myslím že veska. byl spíš v dětství za kruťáka. Něco jako, "naval svačinu jinak ti promáchám hlavu v záchodě" Nějak mu to zůstalo i v dospělosti. Upřimně, nosím u sebe pár vostrých věciček, ale Vesku bych večer stejně potkat nechtěl.
  • Magister_Peditum
    Představ si, že by mi to bylo ukradené. Asi holt nemám potřebu se neustále ohrazovat proti tomu, když si někdo vypráví o ději díla, které jsem už dávno mohl sám vidět/číst/hrát. Můžu být naštvaný jen sám na sebe, že to tady už bylo takovou dobu, a já na to nenarazil, a ne na někoho, kdo už to četl. Samozřejmě, spoilerování třeba půl roku starého díla ještě být nemusí. *15*
  • To "zapadni fantasy" me napred rozesmalo, ale pritom to neni daleko od pravdy. Mne to sedi taky vic nez ty asijsky rpgčka nebo zde "slovanský" rpg Zaklínač. ALe to je vec vkusu kazdeho soudruha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit