Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím,že hry budou dělat z 90 procent na hardware ps4 a xone.Takže kdo bude mít nějaký slušnější pc (15000-20000kc) vydrží mu +- 4-5 let.Pak jen postupně vypínat vyhlazování,detaily,atd.
  • Otázkou je, že Skellige je ostrov a Novigrad leží na kontinentu. Tak tam bude více otevřených velkých map ? Nebo jedna veliká a z ostrova si na pevninu dopluješ loďkou (což je asi co do rozlohy dost nereálné..)
  • milos.bohonek
    Jo, Skellige tam bude. Celý článek se točí kolem událostí ve Skellige. :-) Novigrad taky. Svět bude od začátku otevřený, žádné postupné odemykání skrze kapitoly. A co do kilometrů čtvereční bude 35x větší, než v Zaklínači 2 (který zas nebyl kdovíjak rozlehlý, že). Každopádně tahle cifra dělá ze Z3 hru větší než Skyrim.
  • misho8723
    Čo sa týka toho, že hra je menej slovanská, treba podotknúť, že čo tak viem a som prečítal/počul, tak prezentácia hry sa odohrávala len na Skellige ostrovoch, ktoré sú inšpirované škandinávskou/vikingskou kultúrou.. no a v plnej hre sa nachádza okrem toho a okrem Novigradu aj oblasť známa ako No man's Land, čo má byť oblasť inšpirovaná slovanskou kultúrou a mala by byť blízka oblastiam v Zaklínačovi 1.. a čo sa týka bugov, ale grafiky nedokončenej, hra je len v pre-alpha štádiu a má vyjsť nie skôr ako za rok, čiže času majú dostatok.. inak CD Projektu RED gratulujem aj k tomu, že si ich čoraz viac všímajú aj západné médiá, vyhrali cenu návštevníkov IGN, Gamespot im dalo cenu za najlepšiu hru, atď..
  • Já se v prvním díle nějak neumím sžít se soubojovým systémem, docela mě odrazuje... Ale nejspíš tomu ještě dám šanci, protože ta atmosféra se mi dost líbí *4* (a když pak čtu takovýhle články a všechny ty nadšený reakce, mám pocit že asi fakt o něco přicházím, když ještě nemám dohraný ani jeden díl *1* )
  • TheGGG
    Haha, jak můžeš srovnávat grafiku crysis 3 s čímkoliv na PS4 když crysis 3 ani na PS4 nevyšel? Toto je skutečná ukázka lidské hloupost, navíc pokud bys také příspěvky četl a jen na ně nereagoval věděl bys že PC které je třeba i dvakrát dražší než konzole nemá šanci dosáhnout jejího výkonu.
  • kazdej ten kraj ma mit jinou atmosferu. ja bych se rad podival do udoli kvetin, ale to tam asi nebude
  • Veskoslav: Vidíš co jsi provedl? Ty si toho trolla tak přežral že z toho bude žít ještě do přespříští zimy. *1*
  • TheGGG
    Já končím s tebou, o PC nic nevíš a jsi pouhý demagog, uvidí se za 5 let kdo bude mít lepší zážitek z hraní já se svým stále stejně kvalitním PS4 nebo ty a tvůj uber kompl *3*
    Jinak procesory od AMD jsou lamky.
    PS: Vážně věříš že si na tomhle zahraješ Witchera 3, ARMU 3 nebo nové TW se stabilními 60FPS a alespoň středním nastavením grafiky?
  • GlaDOS
    S některými efekty je sranda. Já u každé hry vypínám různé blury, protože mi vážně vadi rozmazaný obraz. No uvidíme.
  • Byl zajímavý obrázek. Srovnávala se tam kvalita PS4, která ještě ani nevyšla a kvalita CRYSIS 3 grafiky na PC. Crysis 3 na PC má už teď o moc lepší grafiku než PS4. Takže myslím, že Witchera 3 nebudeme hrát s 20 FPS chytráku.
  • Paul_cz
    Přesně tak...zatímco na PC kupuju novinky v den vydání kolem 700Kč (greenmangaming, gamesplanet..naposledy třeba Metro Last Light/Bioshock Infinite/Tomb Raider), na konzoli stojí dvojnásobek, nyní třeba Last of Us za 1500.
    Se konzole hezky vymlouvaj na nízkou cenu, ale že se člověku vyšší počáteční investice do PC vrátí během pár koupených her už se moc nezmiňuje. Nemluvě o všech dalších výhodách PC.

    Už aby Valve vydalo ten jejich steambox.
  • To, že hra působí ještě méně slovansky než dvojka mi radost neudělalo. Ta atmosféra jedničky se už asi nikdy nevrátí a to je strašná škoda.
    Bohužel je pravda, že už i dvojka (jinak fantastická hra) se od toho slovanského stylu docela dost odklonila a nebylo to ono. Možná, že je to prostě jen ústupek pro masovější (západní) publikum, kterému se tenhle slovanský styl může zdát hodně cizí a proto kvůli prodejům to šouply do severského prostředí, které jak známo vydělává (Skyrim).

    Ale tak tohle se dalo čekat, přesto bych se rád někdy vrátil do Wyzimy, podhradí a nebo alespoň do Bahnic na pole *4*
  • To můžeš zapomenout :).
  • Veskoslav
    Celkem shitt? Proboha fakt jsi jenom dokázal, že jsi naprostý debil....Tímto s tebou končím....
  • Pethulla
    Jak to vlatně má být s rozlehlostí toho světa? To bude rozdělěné na kapitoly, která se každá bude odehrávat v nějakém tom otevřeném světě? (ptám se proto, že jsem kdysi četl, že tam má být Skellige i Novigrad)
  • joe: napsal si, že máš radši západní fantasy. já ti vysvětluji, že Witcher je západní fantasy.
  • TheGGG
    I když pominu fakt že tato sestava je celkem šit, a že tvé ceny jsou nějak podezřele ořezané, stejně se to nedokáže vyrovnat konzoli *3* .
    ARMU 2 nebo 3 ani poslední TW si na tom pořádně nezahraješ a kvůli ničemu jinému nemá cenu kompl kupovat. + Konzolové exklusivity a hry co vůbec na PC nevyjdou jsou pořád příliš velké lákadlo.
    Tato sestava ti bude za 4 roky na velký prrrd, zatímco já si budu pěkně pařit na PS4
    PS: Proč započítávat cenu televize? Tu si člověk koupí tak jako tak a kdo dnes proboha nemá doma plazmu nebo LEDku přes půl stěny?
  • TheGGG
    Ano jistě a teď tu o červené karkulce které nevadily DRM ochrany. *6*
    Hraj si klidně na komplu za 5 000,- sestaveným od pleskoslava a v rozlišení 845161x145646 mě to je celkem fuk. Jen to nepiš nikde jinde než na svůj blogísek, tam ti to možná i uvěří.
    Jinak i kdyby to byla pravda, pořád je hloupost započítávat nákup samotné TV. Tu člověk koupí, protože je divný když ti stěnu pokoje nekryje velká černá placka, to se samotným hraním na konzoly nesouvisí.
  • Docela se těším. nové PC koupim začátkem příštího roku, neb si chci ověřit, nestoupnou-li zásadně hardwarové nároky po nástupu nových konzolí. Zaklínače a v budoucnu Cyberpunk je třeba hrát na maximu.

    K diskusi PC vs konzole. Za hry utrácím průměrně kolem 20 000 ročně. N x360, za tuto sumu seženu v průměru včetně občasných bazarových nákupů 25 a ž 30 her, vyzkoušeno. Na Steam účtu mám nepočítaje indie tituly zhruba 100 kousků.

    Ceny konzolových her jsou docela tristní. A hlavně napadají dolů. Hru, kterou v rámci akce koupím za 250 kč, Na Xboxu pořídím se štěstím v bazaru za 799 Kč. Konzole je drahá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit