Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraj si třeba na topinkovači, tady to nikoho nezajímá.
  • Třeba já, nesnáším naše severní sousedy a nenávidím to jejich šišlání.
  • Teda aby sme sa rozumeli tie hry 1,2,3 budu na seba uplne plynule navazovat :) len som teraz hovoril o konkretnych rozhodnutiach ktore by ovplyvnili dej.
  • Ono je to s tou navaznostou take osemetne. 2ka na 1ku dejovo navazuje len velmi malo, obcas v nejakom rozhovore sa spomenie nieco co si spravil v 1ke, nieco ako napr ci si ostal neutralny alebo si sa pridal k niekomu atd atd. V 2ke si uz stranu musis vybrat co bol jej neduh, ale napr co sa tyka vztahov, tak ja som 1ku skoncil so Shani :D, a ta v 2ke vobec nebola a rovno Ta hodila do postele s Cerveno vlaskou :D..co malo ale aj dejove opodstatnenie...

    V 2ke si mal milion a jeden koniec, avsak boli skor takeho informativneho charateru, aj ked niektore samozrejme mohli zasadne ovplivnit rozlosenie sil v tych ktorych statoch. Avsak tej zaplave Nilfgardu sa nedalo zabranit v ziadnom z koncov, cize jak sa to vezme :D....

    Pre pribeh to bude urcite velmi dobre ked si prejdes oba diely, ale ten samotny treti dier bude hodne stand alone s tym, ze je par veci (ako povecme drak + slepa carodejka :D ) ktore sa mozu vyrazne lisit v 3ke podla rozhodnuti z dojky :D....

    Tak snnad som moc nespoiloval :D
  • Wow az mam zimomriavky, paradny clanok na hru desatrocia :D... pre mna urcite, do prvych dvoch PC hier som blazon, mam ich prelozene skrz na skrz a stale si neviem vybrat ten spravny koniec pre mna :D.... Tesim sa, nenormalne :D, len ci to moje PC utiahne ... Sice planujem PS4 ale savy mam na PC... tak uvidime.
  • milos.bohonek
    Stejně jako u každé jiné hry, která završuje trilogii, se tvůrci dušují, že Z3 klidně můžeš hrát bez znalostí jedničky a dvojky. Mno. :-) Koncepčně mají pravdu, ta hra zase bude docela jiná (dvojka se od jedničky také dost lišila), ale osobně si myslím, že znalost předchozích dílů se hodí. Není to jako Morrowind - Oblivion - Skyrim, v Zaklínačovi je děj mnohem důležitější. Každopádně nejde o handicap, který by tě měl od Z3 odradit, to vůbec. Jen si tu hru víc užiješ, budeš-li mít za sebou předchozí díly.
  • Skellige sú vikinské i v knihe, ostatné oblasti by mali byť slovanské veď i tu popisovaná vedlajšia úloha z prezentácie je Slovanská.
    Hlavný démon Leshy je slovanský lesný duch:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Leshy
  • Tak určite tam bude kontinent,je to vidieť i z traileru a Novigrad by mal byť dosť severne od Skellige až za Brokilonom na pomedzí Temerie a Redanie v ustí rieky Pontar.
    Ale kdovie ako si mapu upravia. Inak Skellige je dosť blízsko pobrežia takže niaka extra ďaleká plavba nehrozí.
    Inak :
    Poľská mapa:
    http://www.sapkowski.cz/gfx/mapa/mapa.gif
    Česká mapa:
    http://www.sapkowski.cz/gfx/mapa/mapacz.gif

    Osobe sa mi viacej páči tá česká.
  • Snad není žádná změna ani u polského dabéra, kdo by taky hrál zaklínače v angličtině že ? :)
  • TheGGG
    Jedno je lživé, druhé neprokazatelné, třetí se snaží pobouřit a čtvrté je čistá blbost. Jak z huby nějakého politika. Nic neřekneš, jen šmahem všechno odsoudíš. Co je lživé? Co se snaží pobouřit? A kdo určuje co je jak?
  • MidnighT91
    Je to trilogie, kompletně to navazuje, včetně všech tvých rozhodnutí...
  • Ja ti nevim, ale za 10k se da uz postavit celkem pekne PC a celkem srovnatelne s cenou te konzole. Navic v dobe kdy ta konzole vyjde, bude to PC jeste mnohem levnejsi. Nemluve o tom, ze na PC jsou hry bezne 2x levnejsi nez na konzole a i slevy na ne prichazeji driv a ve vetsim rozsahu. A jestli si koupis levne PC za tech tvych udavanych 5000 a k tomu konzoli za dalsich 10000, to uz si radsi koupim PC za 15000 a budu na tom jeste lepe.

    O tom ze konzole maji problem s crysis jsem se docetl ve clancich nekterych zahranicnich webech (to snad i tady nekde v diskuzi) a to prosim nejen crysis, ale i dalsi hry, predevsim ty novejsi. Nerekl jsem ani slovo o tom, ze se tam soustavne snizuje fps, ale bylo to myslo tak, ze v nekterych situacich se to zasekava. Proto tedy neplati tech stalych 30(60) fps u konzole.
  • Blue.Shark
    Tvůj příspěvek obsahuje 4 stanoviska. Jedno je lživé, druhé neprokazatelné, třetí se snaží pobouřit a čtvrté je čistá blbost. Jak asi tušíš, kdybys napsal svoje názory trochu slušněji, určitě by tu na tebe neštěkalo tolik lidí, takže... tenhle provokativní tyjátr sehráváš proto, že se nudíš, nebo jsou to opravdu tvoje názory a způsob vyjadřování? Just askin'...
  • witcher neni zapadni fantasy
  • No vypadá to parádně.Ale vzhledem k tomu,že jsem nehrál předchozí díly by mě zajímalo,jestli to dějově nějak navazuje?
  • Mě by to taky nevadilo kdyby ty porty nebyli často tak odfláklé.
  • A taky nevím,proč pořád někdo řeší exklusivitu.Tohle není válka.Mě by třeba nevadilo,kdyby se dělaly víc porty na konzole (mimochodem mám čerstvě ps3) a naopak.
  • Paulcz
    Svět Zaklínače je dost bohatej i bez toho, aby hráč musel hrát za Geralta nebo jinou známou postavu z knih. Hlavně mi taky nesedí, v knížce super, ale že bych za něj musel hrát to ne. Ta postava má pevně danej charakter a v RPG je podle mého výhoda udělat si vlastní.
  • Tak třeba adventur,mmorpg je na pc mnohem více.A samozřejmě i her za více než 20 letou pc historii.
  • Kde si vzal 10000 za grafiku?Radeon 7790 3500+-, GTX 660 4500+- .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit