Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta prezentace, trailer, vyvojarsky denicek, jsou jednim slovem fantasticke!! Grafika, hudba, stylizace, vyprava...vsechno. Moc to tem manikum preju, aby vytvorili jiz potreti naprosto nezapomenutelne rpgcko, ktere se podle me radi jako jedna z nejlepsich her vsech dob. Je to jako kdybyste koukali na vynikajici film (nebo cetli vynikajici knihu :)) a horlive cekali na dalsi pokracovani. Polakum se toto doposud podarilo do puntiku. Hodne stesti vyvojarum :), a hodne trpelivosti hracum :), kteri se uz ted, tak jako ja, jiste nemohou stestim bez sebe dockat :).
  • Jeff
    Nezoufej. Třeba tahle určitá skupina téměř 40 mil. lidí tebe taky nenávidí a tak Vaše city jsou vzájemné. *14*
  • MrSanta
    Hele, ono je to v podstatě jedno. Když mě to chytne, tak mě to chytne. Když ne, tak se nepo*eru, aspoň bude čas na jiné hry *1*
  • Možná bych fakt ještě počkal na ten FCR mod. Mrkni do toho odkazu co jsem házel je tam celkem rozsáhlý changelog. Mimo jiné mají přibýt nový animace, nebo se zvýšit citlivost ovládání atd...
  • TheGGG : mozna kdybys jsi si nebral do ust exkluzivity a ,ze na PC nic nezbyde tak by to kazdej presel . Takhle to vypda ze ti jde jeno to handrkovani tady na games . Me je treba sumafuk na cem hrajes ,ale nejak mi unika smysl proc sem hned cpes nejake exkluzivity . Zaklinac od druheho dilu je multiplatformni tytul a nikdo nema potrebu brecet nad tim ,ze to neni only PC tytul . Naopak je dobre ,ze si tuhle hru muze zahrat co nejvic lidi na svete a CD Projektu jakozto vyvojaru z Polska to moc preju . Jen konzoliste si honej pindika nad exkluzivnima hrama a vytahujou se ,ze si tohle ci tamto jinej s jinou platformou nezahraje . Ja mam rad konzole at uz Sony nebo Microsoft ,ale hlavne Nintendo ktere patri mezi zakladatele herni sceny .
  • MrSanta
    Nuž dobrá tedy. Nainstaluju dvojku a prubnu to. Když už pro nic jiného, tak aspoň otestuji PC při velké zátěži. Myslím, že žádnou náročnější hru asi nevlastním.
    K tomu boji - mě celkem vadí, že se to tváří akčně, ale o zásahu a zranění rozhoduje "hod kostkami". V případě, že rozhodují kostky dávám přednost systému aktivní pauzy, nebo ještě lépe čistě tahovému boji. Při akčním boji chci plně ovládat geroje, tj. pohyb po bojišti, uhýbání, krytí štítem, časování úderu atd. Viz třeba právě KoA: R nebo Gothic. Jinak mi je jasné, že to není jenom o "mlácení" myši. To jen tak pro upřesnění.
  • Hodně těšim :)
  • Dvě věci,
    pro pochopení Z2 nemusíš hrát Z1 a pokud zkusíš hrát Z2 jen tím, že budeš mlátit do myši nedostaneš se ani z prologu. Na youtube si najdi videa lidí kteří to zkusily. *1*
  • milos.bohonek
    E3 je americká výstava, nahotinky si tvůrci určitě nechávají na německý gamescom.
  • Viktor_H
    V první řadě srovnávate "surový" výkon, což je nesmysl. Být vámi, necpočítal bych na PC s takovou optimalizací jako u konzolí, takže pro herní účely ti PC se stejnými parametry jako má PS4 stačit nebude...
  • Viktor_H
    Už aby to tu bylo!
  • MrSanta
    Jsa velkým fandou CD Projektu a jejich přístupu mám oba Zaklínače samozřejmě koupené z GOGu (jednotku i na Steamu), jenom se mi do nich moc nechce. Jednotku jsem hrál pár hodin a ten boj mě právě odrazuje. Jednotka a zdá se mi, že i dvojka je spíš jenom o mlácení myši. Ve dvojce ještě kotouli, ale to je tak vše. Osobně ale dávám přednost boji, kde má hráč větší vliv. Hodně se mi, v rámci akčních RPG (myšleno systém bez aktivní pauzy jako je třeba v Dragon Age), líbí bojový systém v Kingdoms of Amalur: Reckoning.
    Ale asi se do toho pustím, mám nové PC, tak ho trochu potrápím druhým dílem. Jenže to si budu nejdřív "muset" zahrát i první díl a tím pádem mi to zbaští minimálně sto hodin mého videoherního času. Což je u mě tak na měsíc a půl. A ostatní hry budou zahálet. Dřív měl člověk čas, ale neměl dukáty na hry. Teď jsou peníze, ale není tolik času. Herdek *1*
  • Ani sem to rači nečetl, nechci se připravit o překvapení ve změnách systému, strach nemám, CD projektu zcela důvěřuji.

    A ta hudba v traileru *14* *14* *14* *14* *14*
  • Něco podobného jsem psal v jiné diskuzi :).
  • Žiadny sex?
  • kennyB
    Vypadá to hodně dobře, už se těším *3*
  • Soubojový systém Z2 je v podstatě Golden Axe ve 3d = arkáda, ale zábavná.

    Ale pokud ti to nevoní tak pár týdnů počkej, jeden zaměstnanec CD Projektu právě maká na Full combat Rebalance modu. - http://forums.cdprojektred.com/threads/255-Full-Combat-Rebalance-2/page8
  • To je jako bys četl Čapka v angličtině.
  • MrSanta
    Kurnik, když vidím tu grafiku z nehotové verze, tak si říkám, jak asi bude vypadat hotová verze. Ta travička, ty kytičky, žjóóó *1*.
    Jestli já neměl s tím nákupem nového PC počkat. Ale co, koupím Z3, otestuji a když bude nejhůř tak na Cyberpunk 2077 vylepšíme.
    Zaklínač 3 mě láká stále víc. Jediné, co mě lehce zklamalo je, že zůstává systém boje z druhého dílu. Ten se mi, podle videa, moc nepozdával. Ale prubnu dvojku, třeba to při samotném hraní nebude tak otravné, jak se mi to jeví z gameplay videjí.
  • No super, hned jak sa to objavi v predpredaji tak kupujem, rovnako ako dvojku na GOGu, nech z toho maju co najviac. Sice suhlasim s TBim ze predobjednavky su zlo, ale toto je Zaklinac kua :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit