Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Nebudeš, tvoje pc za 15 000,- nerozjede za 5 let nic, já si budu dál hrát v klidu na konzoly. Hry pro konzole nestojí dvakrát tolik a nepřicházejí později než ty pro PC, to je opravdu hloupá lež kterou bych čekal tak od pleskoslava. Jinak vše ostatní jen opakuješ
  • TheGGG
    1) Zase tuna neprokazatelných keců z tvé strany, PCčkáři prostě zuří, a vadí jim že už nebudou moc pirátit a hrát zaklínače sami. Můj první příspěvek jen vyjadřoval radost nad tím že si hru zahraji na PS4 co samozřejmě PCsr*či neunesli. *7*
    2) Pokud jsou zdejší pcčkáři ukázkou toho jak uvažuje celé pcčkářské společenstvo tak se ani nedivím. Lze prokázat cokoliv. U každé diskuze u článku o nějaké konzolové hře pcčkáři škemrají o port, ale pak se vždycky uchlácholí že mají exkluzivního zaklínače, puf teď nemají ani to.
    3) Nemá cenu reagovat viz. odpověď dva
    4) Hry z glitchstarteru nepovažuji za hry tak mi je jedno že vycházejí jen na pc.
  • *4* na ten jsem málem zapomněl. Ale to si ještě počkáme
  • joe nebud takovej puntickar . Pokud ve vsvem zivote resis podobnym spusobem kazdej prd co se stane tak asi nebude s tebou moc velka zabava v komunikaci .
  • Rhulad
    Jak to všechno víš, když jsi od nich nic nehrál? :DDDDDDD - já z tebe nemůžu kámo... musím říct, že jsi mi zlepšil tak po ránu náladu a za to ti dík *3* PS. Zaklínač 2 měl DRM a dost náročnou čili někteří lidi co si hru koupili museli čekat nějaký ten týden až si mohli plynule zahrát, ale to bys věděl kdy by jsi hrál. Lepší si občas udělat vlastní pohled na věc.
  • Smutné to bude, proto nám přeci mezitím připraví Cyberpunk ;)
  • MrSanta
    Pro idiota Rhulada: Jsem fanda vydavatele, který nepoužívá DRM, zdarma dává to, co jiní vydavatelé prodávají jako DLC a zásobujeme mě perfektními hrami, které upraví aby byly bez problému hratelné i na nových systémech.
  • Rhulad
    Tak že jsi fanda internetového obchodu ok... takže jsi mag*r jak jsem říkal :D
  • MrSanta
    CD Projetk není jenom Zaklínač, ale také GOG pablbe.
  • Doufám, že sběratelská edice bude opravdu nabušená. Protože krize nekrize, Witchera 3 chci v obrovský krabici! *5*
  • Rhulad
    "Jsem velký fanda CD Projektu" a přitom nehrál ani jednoho Zaklínače čili žádnou jejich hru... Připadá mi to nebo je tu samý mag*r
  • Blue.Shark
    Svou reakcí jsi potvrdil moje obavy...ale já to pro tebe rozeberu.
    1) "Myslím že jsem konečně pochopil proč zdejší pcsráč*ká komunita tak zuří a kouše potom co jsem napsal nevinný příspěvek o tom že hru budu hrát na PS4." - lež, protože veškeré tvoje příspěvky nebyly nic jiného, než snaha o flame a ego honící žvásty; popřípadě byly napsány tak, aby skutečně nenechaly nikoho chladným.
    2) "Vadí jim že přišli o další exklusivitu." - přestože se vsadím, že 90% lidí exkluzivita nezajímá, nelze to spolehlivě prokázat...
    3) "Teď už nemohou remcat kolik mají her jen pro sebe." - snaha na*rat PCčkáře, kteří dosud na*raní nebyli; tupé rýpání beze smyslu.
    4) "Kromě RTS už jim skoro nic nezbylo." - jen člověk, co neumí použít google a najít hry pro konzole, může říct, že tahle věta není čistá blbost.
  • No já právě kvůli strategiím měl to rozhodování snadné. Navíc je to už 5 let co jsem naposledy investoval, takže jsem se mohl trochu rozšoupnout. Ale myslím, že s konzolí by jsi taky nešlápl vedle *3* . Je to spíše o prioritách ...
  • on je takove hloupoucke zviratko, ale obcas je tim az roztomily
  • Inquisitor
    Já nevim do čeho investovat, pc nebo konzole? Možná oboje, to podle financí. Ale vzheldem k tomu, že budu dost na cestách tak by se hodila víc konzole. Jenže zase na konzoli si nezahraju EU IV ani Total War. To je dilema :)
  • Díky za info. Tohle mi pořád vrtá hlavou.
  • Inquisitor
    Tohle bude další herní klenot.
  • presne, Polstina je u tehle hry nej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit