Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Sice budu mít ZASE hromadu zbytečných mínusů od masy zdejších pc fanboys, ale radím ti dobře, pokud nemáš doma pc za 50 000,- kup si radši ps4 verzi. Nemusíš se bát o lagy a podobné věci a hra se bude lépe ovládat.
  • VereWolf271
    Tak citace z knížky, ne ... :-P
  • Rhulad
    Navíc je to i špatně napsané. Příště doporučuji naspat souvětí a ne věty jednoduché.
  • Pointa tohoto vtipu mi nejak unika. Ale podle poctu plusu je chyba asi namme strane *2*
  • S tím ovládáním, máš naprostou pravdu.
  • MickeyMutant
    USA: násilí/sex - ano/ne
    Německo: násilí/sex - ne/ano

    Aby měl člověk komplexní přehled, musí sledovat obě akce.
  • Rhulad
    Záleží co máš doma za železo.. tahle hra bude hodně náročná čili pokud nemáš doma nějaký výkony pc a budeš uvažovat o ps4 tak bych volil ps4... Zaklínač několikrát už ukázal, že žádný modifikace nepotřebuje, jediný co jsem používal já- jsou bělejší vlasy pro Geralta. A další plus pro ps4 ... dvojka se lépe ovládala na gamepadu!
  • tuhle hru prostě nejde ukrást, to je jak nakopnout rozesmáté štěně *4*
  • kennyB
    Ohlášen na PS4 byl, tak doufám, že ano *3*
  • Bude vůbec zaklínač 3 vycházet na PS4? Druhý díl jsem na X- boxu dohrál několikrát, ale mám za to že na PS3 nevyšel.... Samozřejmě, ale budoucím majitelům PS4 ze srdce přeji aby si mohli nového zaklínače zapařit.
  • Běž už někam chcípnout, nebaví me ty tvoje zvratky v každý diskuzi.
  • Baldur52
    Rozhodně na PC.
    Modifikace na druhý díl začnou přibývat až teď, jelikož před nedávnem CDP RED vypustili editor a vypadá to, že se máme na co těšit.

    Dokonce sám jeden z vývojářů se v něm pustil do úprav soubojového systému a vydá to pak jako "fanouškovský" mod..

    http://forums.cdprojektred.com/threads/255-Full-Combat-Rebalance-2

    Tohle se fakt jen tak nevidí.
  • Blue.Shark
    1) Tuna prokazatelných keců; přečti si po sobě příspěvky. Na tvůj první mimochodem nikdo nenapsal ani popel, respektive jsi na něj reagoval sám a to dost paranoidním způsobem *1*
    2) I to mi připadá dost paranoidní, když si myslíš, že si momentálně každý PCčkář rve vlasy a podřezává žíly kvůli konzolové verzi Zaklínače.
    4) Je zajímavé, jak odsuzuješ šmahem celý kickstarter, když největší projekty, které vypadají nadmíru nadějně a vyrovnají se AAA hrám, ještě nespatřily světlo světa (pro mě jmenovitě Torment a Project Eternity, mohou být další, o kterých nevím) *7*

    Každopádně už další diskuzi považuji za zbytečnou...je vidět, že ani jeden z nás z ní nemá užitek.
  • Hmm ted mám dilema koupit zaklínače na PC či PS4 nebo obojí ? Jak na tom byl zaklínač 2 z modifikacemi ?
  • V to dufam tiez, a potom niekedy urcite v nejakej novej specialnej edicii vydaju i celu trilogiu, zas mi nic nezostane na ucte *9* *15*
  • GlaDOS
    Já český dabing po chvíli vypnul. Nebyl špatný, ale nesedl mi. Jednak jsem chtěl jít do dvojky se stejnými hlasy a taky mi vadila ta škrobenost pramenící z toho, že dabéři moc dobře neznaly souvislosti. Ale nejvíc mě naštvalo, že v českých titulcích velmi často vynechávaly dokonce celé kusy vět, které jsem s anglickým dabingem slyšel.
  • Už se na ty diskuse vykašli, běž ven, dej si pivko (pokud ti bylo 18) a pak si třeba večer zahraj na tý svojí konzoli oblíbenou hru. Určitě to bude smysluplnější využití času.
  • Tak to tvoje averze je až neuvěřitelná.To ti nějaký pc hráč ukradl starou nebo co?
  • "Snahu o profesionální odstup stranou,". S prepacenim ale to si zahodil uz od zaciatku :( mam rad zaklinaca a na tuto hru sa tesim no clanok mi toho moc nepovedal. Vacsina veci tu uz aj bola a strasne zle sa mi to citalo pretoze s toho priam vyraza zaujatost a neprofesionalny pristup. Nechcem tu teraz kritizovat, ale nejak to zo mna muselo ist von.
    Lutujem ze to nebude mat cz dubing to dokazalo v 1 navodit vybornu atmosferu.
  • TheGGG
    Zjisti prosímtě kolik stojí 670 a pak něco hudruj. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší