Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Mně exklusivita nevadí. Hlavně, že si to zahrají a bude si to moc nastavit podle toho jak chci.
  • https://www.youtube.com/watch?v=mVcx_qnevEk Jinak já přece nepsal,že průměrné herní pc vydrží stejně jako konzole.Odečetl bych tak 2-3 roky.
  • milos.bohonek
    Když během prezentace otevřeli mapu, bylo tam pouze sooustroví Skellige, uprostřed s Ard a dalšími menšími ostrůvky kolem dokola. Mohla být ale záměrně zazoomovaná nebo osekaná pro účely E3. Každopádně zdůrazňovali absenci loadingu, ledaže fast traveluješ (pár vteřin), a tudíž mluvili o jedné velké mapě ala Skyrim. Jinak jak vyřeší dlouhé plavby, to je dobrá otázka - tipuji, že poprvé, co Geralt pojede někam přes vodu, to bude spjaté s 18+ cut-scénou v podpalubí a až se probudí, bude na druhé straně... ;-) A pak už zase fast travel.
  • Mám doma 14 dní ps3 slim a ten papundeklovej kryt na blu-ray je naprosto šílenej.To by si nedovolily ani rákosníci na tržišti.Holt hlavouni,ať už z jakýkoliv chtějí šetřit za každou cenu.
  • milos.bohonek
    Však je to v textu uvedeno. :-) Samozřejmě že budou i jiná prostředí a koneckonců Skellige vymyslel samotný Sapkowski, ne CDP Red, takže kánon to drží. Ale jednou se celé demo odehrávalo na Ard Skellige, tak se mu přirozeně věnovalo nejvíc pozornosti. Každopádně souhlas, je dobré to tady ještě jednou zdůraznit.
  • TheGGG
    Zas tak starý kompl to není tak nekecej, plus konzole jsou 6-7 let starý to se o tvých součástkách říct nedá. Kdyby sis před 6-7 lety postavil kompl za 50 000,- stejně bys na něm crysis nerozjel.
    PS: hrals crysis na konzoli? jinak nemluv o kvalitě
  • TheGGG
    Myslím že jsem konečně pochopil proč zdejší pcsráč*ká komunita tak zuří a kouše potom co jsem napsal nevinný příspěvek o tom že hru budu hrát na PS4. Vadí jim že přišli o další exklusivitu. Teď už nemohou remcat kolik mají her jen pro sebe. Kromě RTS už jim skoro nic nezbylo.
  • TheGGG
    Jen ta grafika stojí skoro co celá konzole, jistě super drahé pc konzoly překoná a kdo na to má ať si utrácí. Já si prostě myslím že v dnešní době člověku s průměrným platem stačí starší 4 roky staré pc za 30 000,-, 3 konzole a nějaká ta 42 palcová telka. Kdo je tak bohatý aby si mohl kupovat grafiky za 10 000 ať si klidně je klidně kupuje. Já budu mít skoro stejný zážitek za nižší cenu + tuny exklusivit.
  • Enom teda maličký detajl, že bez Geralta by příběh/svět/půlka postav a šecky ty jemné aj né až tak jemné narážky dělaly prd smysl, že jo...
  • Ano ty nemusíš vypínat nic,protože ti to všechno vypnou při vývoji hry,aby to šlapalo plynule.Nedávno sem hrál crysis 3 na střední detaily bez AA,..(3,3 duo,8ddr2,ati 6850 což je taky celkem stařešina) a vypadalo to tutově líp než na konzolích,kde to prostě musely všechno maximálně osekat.
  • TheGGG
    1. PS3 problém se skyrimem prý vyřešil patch
    2. Ty programy otevřu i na PC za 5 000,- pak si koupím PS4 a stále podstatně ušetřím
    3. Jak tu někdo psal že jsou hry na konzole dražší, stačí mít Playstation plus a hrajete skoro za nic.
    4. Proč jsem psal že hry na PC běží na 20FPS? Samozřejmě na výkonném PC NE, ale PC v ceně konzole nabídne podstatně horší zážitek než ona konzole. Nemluvě o tom že připojení k nějaké velké telce tovýkon pc ještě zhorší.
    5. Kdo ti řekl o soustavném snižování FPS u Crysis simtě? *7*
    6. K PS3 se klávesnice prodává.
  • Tak například xone bude mít grafiku výkonově na radeonu 7790,která stojí 3-4 tisíce.PS4 na to bude v podstatě identicky.Tudíž měřit konzole třeba s i5,8gb a 660-670 ti je zcela mimo mísu.Jinak myslím,že na konzolích budou hry vypadat úžasně,ale to už záleží na vývojářích jak se s tím hardwarem poperou.
  • Matthew1J
    Přesně. Na základě Skellige napsat, že je W3 eště míň slovanský néni moc košer. Zvlášť když si čověk prohlédne zveřejněné potvory. W3 bude díky obrovskej rozloze obsahovat různé druhy prostředí podobně jak třeba Skyrim.
  • TheGGG
    Každý ví co je RPG, přestaň prosím tě urážet ostatní lidi.
    RPG=Ruchnoi Protivotankovyi Granatomyot, Rocket-propelled grenade, je bezzákluzová zbraň, u níž je k dopravě střely na cíl použit reaktivní pohon na principu zákona akce a reakce. Mezi hlavní části zbraně patří střela a odpalovací pouzdro pro střelu. V některých případech se pojem reaktivní granát používá pouze pro samotnou střelu. Zbraň je určena např. k boji s obrněnou technikou a k ničení různých opevnění.

    JRPG je pak logicky lacinější Jednorázová verze této zbraně
  • TheGGG
    Ano vypínat a na ps4 nebudu vypínat nic, jen ten pocit že musím něco snižovat je šílený
  • To ze mas v PC tech 8 gb ram a k tomu aspon 1 gb grafickou kartu ti dnes vpodstate garantuje, ze mas celou scenu a nejblizsi okoli z te hry bud v RAMce nebo uz v pameti grafarny. Takze ano, sice spolecna architektura konzoli to malinko zrychli (a opravdu si nemysli ze je to tak moc), ale skutecna prevaha konzoli je v unifikovanem HW a SW.

    To ze ma PC nestabilni framerate a pidi monitor oproti konzoli ti rekl kdo ? Spodarovi skritci ? Pokud nezapinas vertikalni synchronizaci nebo nemas jinak omezeny framerate, tak se bude stejne pohybovat v radech klidne desitek fps, podle sceny kterou to vykresluje a to jak na pc tak i na konzoli. Nehlede na to ze spousta titulu na tech konzolich taky neslo buh vi jak dobre a stale plynule, jak se spousta konzolovych hracu tvari. Viz napr Crysis nebo soustavne snizeni FPS u Skyrimu na PS3.

    Dale to, ze konzole vyuziva TV a ne monitor je jen berlicka. Sice mas vetsi obraz, ale mas ho ani ne v polovicnim rozliseni. Samozrejme ze to nevadi kdyz sedis dal, ale to nemeni nic na tom, ze je samotny obraz v horsi kvalite. To same pak samozrejme jde udela i u PC.

    Jo a je sice fakt ze PC ti vyjde draz, ale zase na tom muzes delat spoustu veci o kteych si muzes na konzolich nechat jen zdat. Napr. na PC pouzivam spoustu programu k uceni, jako treba matlab, maple, netbeans nebo se obcas musi naprgramovat neco ve vhdlku. Nemluve o tom, ze na PC musim potrebuju otevrit spoustu ruznych dokumentu s vselijakymi formaty. A pokud se bavime jen o hrach, tak napr. serii Elder Scrolls si nedovedu predstavit bez modu, proste v zakladu je ta hra dost prumerna a ne moc zabavna.

    Jo a jen tak na zaver, proc i kdyz obe dnesni a nejspis i pristi konzle maji usb port, ale nejsou schopne zahrnout jednoduchy ovladac k pripojeni klavesnice a mysi ? Precijen maj i internetovy prohlizec a moc nechapu ten napad to nejak smolit prez gamepad.
  • Keyz
    Mají to propracovaní. To samé slim verze apod. Jako by nešlo vymyslel malou konzoli již od začátku.
  • misho8723
    Sa mi zdá, že hovorili, že v hre je niekoľko ostrovov a pevnina, kde sa nachádza Novigrad a oblasť No mans Land.. a musíš používať aj loďku
  • ps nechapu proc ti dela problem uverit ze ma nekdo doma vykonne PC i konzoli, kazdy nemusi byt takovy socialni chudacek jako ty *1*
  • jak to ze nesouvisi? bez telky si nezahrajes, a s novou generaci konzoli to chce novou generaci 3D televizi, abys je vyuzil naplno, prece nebudes hrat PS4 hry na stare Tesle z roku 80

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit