Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    witcher 1 - lepšia atmosféra (slovanský duch hlavne vo wizime bol vystihnutý dokonale) a lepší humor oproti dvojke...
    witcher 2 - oproti jednotke to bol taký slabší odvar lebo tam bolo na môj vkus príliš veľa zbytočnej akcie (napríklad tie harpyje) ale bojový systém a mechaniky už boli na dobrej úrovni
    witcher 3 - no škoda toho prostredia ale verím tomu že ak si zachová kvality druhého dielu tak ma tým určite neurazia... ale kedže zbožňujem český dabing (celkovo aj český preklad v knihách) tak by som určite vedel v akom jazyku by som si to zahral skôr... dúfam že humorom šetriť nebudú...
  • Je pravda, že soubojový systém je trošku jiný, ale není to naopak paráda? Trochu se u hry snažit a přemýšlet co zvolit, jaký meč, jaký styl... tupé bušení do myši mě prostě neuspokojuje.
  • urcite precti knizky, ale neosuhlasim s tim, ze byl serial hroznej, nahodou byl paradni, jen proste byly pribehy z prvnich dvou knizek kombinovany a upravovany. hroznej byl film, kterej je vlastne jen 13 dilu serialu nacpanejch do dvou hodin, takze si to dokazes predstavit
  • neboj, Zaklinace 3 si urcite koupim na PC i z duvodu, ze na PC bude vypadat nejlip, bude se na nem nejlip hrat a jeste bude levnejsi nez na konzole
  • Kdybytak vrátili bojovej systém z jedničky. Ale k tomu asi nedojde. *9*
  • Tilwaen
    Pelíšky *4*
  • Veskoslav
    Neotravuj trolí špíno.
  • Ten serial byl tragickej imho. Pokud se chce nekdo seznamit se svetem zaklínače, tak hlavne ne pres serial. Radim vam dobre :D
  • Rhulad
    Někdy mám pochyby, jestli scénáristé knižní předlohu vůbec četli *3*
  • Hanzales
    Zmáčkni myšítko vždycky když se ti ten kurzor rozsvítí ;o)
    https://www.youtube.com/watch?v=9ohNpoD-r_8
    Pak podle typu nepřátel nezapomínej měnit tyb boje (držení meče), vše pokud si dobře pamatuju bylo na začátku v tom tutoriálu.
  • Je v tobě hodně nahromaděné frustrace, ale je lepší ji vybít mimo diskuse. *4*
  • Špatně jsi mě pochopil.Já vůbec nevím co mám dělat.:)
  • Hanzales
    Chvíli hraj, to se poddá. Pamatuju, že mne to v první kapitole taky ze začátku trápilo, ale časem si člověk na to časování úderů zvyknul a zcajkuje se to ;o) Ale ve dvojce je určitě provedený lépe, o tom žádná.
  • Sorry Kejo...tak nějak jsem neodhadl místní komunitu...protože mé okolí se dělí na lidi co Zaklínače četli a na moje rodiče ;)
  • Na co si stěžuješ - Hra o trůny je úžasný seriál, a jen málokde najdeš takovou úctu k předloze...
  • Existuje film i seriál.Jinak jsem si včera pořídil witchera 1 a dost mě zklamal combat system.Projel jsem net a stejný názor má víc lidí,tak jestli má někdo radu jak se s tím poprat budu mu vděčný.
  • Před pár lety byl natočen seriál. Myslim, že poměrně dobře, ale nemůžu srovnat s knihama, protože je neznám...
  • GaMa
    Zajímavé když tak nenávidíš PC proč si teda celí den vlezený tady na diskuzích.
    Protože to vypadá že si tu akorát léčíš mindráky.

    Pravděpodobně ani ten PS4 nekoupíš ,protože rodiče na něj nemají a tady házíš machry jaký si borec jen abys měl trochu "pozornosti " která se ti ve skutečném životě nedostává.
  • kennyB
    Nevím, jestli by to byl dobrej nápad, aby ho dělal zrovna Boll *9*
  • GaMa
    Zaklínač +Uwe Boll = ?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit