Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklinač I. ve verzi nakladatelstvi Leonardo se jmenuje Posledni prani. Mec osudu je az Zaklinac II. Nicmene to je nove vydani. Kdyz skusis probehnout antikvariaty tak muzes narazit na puvodni vydani od nakladatelstvi Winston Smith, ktere to na zacatku 90.let vydalo zaklinace ve trech publikacich Strbrny mec, Vecny plamen a Mec osudu. Mezitim vyslo jeste vazane vydani, ktere je ale cenove pomerne narocnejsi a nedoporucoval bych. Doporucil bych ti opravdu zkusit nekde sehnat to puvodni trojdilne vydani, je totiz doplneno nadherne kresby, ktere fantasticky podbarvuji dej. Navic je to jedina moznost jak zahlednout "ocko" Essi Daven.
  • Rhulad
    a dopadne to jako Ice and Fire.. děkuji nechci.
  • Inquisitor
    Jenom to ne
  • Docela se divím, že s umocněným vzestupem oblíbenosti Zaklínače ještě nebyl oznámen žádný film; přitom tady je určitě, co filmovat :)
  • Tak tohle nikdy nezmizí. Dokud bude dost puberťáků. kterým tatínek koupil Playstation za vysvědčení a oni si z toho stříkli do textilu, budou tady tyhle hádky.
  • Hanzales
    Neříkám že nikdy, to bych vyloženě lhal. Vždycky se něco najde. Ale určitě to není tak žhavé a v takové míře, jako tady na těch 2-3 stránkách prezentuješ ;o)
    SpecOps The Line a Batmana jsem dohrál a na žádný problém jsem nenarazil, ani s nízkým fps, ani s nefunkčností druhý den. Problém bude asi jinde. Ono si někdy stačí např. odinstalovat jednu z těch C++ co se tam nasbírá v domění, že je to starší verze, nebo bezmyšlenkovitě pustit CCleaner a nechat ho odstranit vše default a o problém je vystaráno. Kolikrát si řvu, když mi někdo donese PC nasra*ky a koukám, jako první tam byl nainstalován Ccleaner, optimise PC, speedUP utilities a tuna toolbarů. Hold je uživatel a uživatel. Neříkám, že jsi nutně ten druhý případ, ale podle toho, jak takdy své zkušenosti s PC prezentuješ...
  • TheGGG
    Dobře, proč se mi potom nehratelně seká spec ops the line (na nejnižší detaily), zatímco mnohem náročnější Max Payne 3 , nebo total war jedou skvěle. Todle je prostě to co mě absolutně nebaví řešit.
    Na konzoli člověk nemá žádné obavy, hra jede tak jak jede a člověk se nemusí o nic starat. Hry hraji abych si odpočinul a né se sr*al s komplem. Jinak, nevím jak u tebe, ale já nedávno hrál tak do tří do rána Batmana AC a vše jelo skvěle. Druhý den chci hru zapnout a bum nejede a musel jsem ji odinstalovat. Nepomohla ani možnost ověřit integritu mezi paměti (hru mám na steamu) což občas pomůže.
    PS: ARMA 3 jsem zkoušel jen editor a jelo to tak na 25fps na High detaily ve větší bitvě.
    Pokud nemáš nikdy se svým komplem problémy gratuluju.
  • Díky za odpověď *4* Aspoň, že na něj nezapomněli.
  • Hanzales
    Jednou za 2-3 roky není pořád ;O) Ano, Armu 3 jsem uvedl jako jeden z případů, kdy už to není úplně ono, ale taky je to stále Beta a i tak jde vidět že nějaká ta optimalizace stále probíhá. Total War nehraju, pochop, že ne všichni mají stejné herní choutky jako ty. Co člověk, to jiné chutě a jiné preference her. K tomu zbytku.... "něco se v počítači nějak smaže" ...to mluví asi samo za sebe. Naposledy jsem řešil problém s F12010 (což už je nějaký pátek) kdy to v DX 11 padalo, než to výrobce hry na své straně opravil. Jinak je zkušenost spíše taková, že spustím "setup" případně dám na Steamu "Add to Cart" počkám pár minut a spustím hru a hraju. Naopak si mnohdy hru ještě přikrášlím decentně nastaveným SweetFX, nebo komunitou vytvořenými modifikacemi. No a aby jsi to špatně nepobral, na PS4 se těším jako malý kluk. O Konzolích a PC si myslím, že se náramně doplňují a jako milovník závodních a leteckých simulátorů a převážně first person her logicky tíhnu k tomu PC víc, nehledě na to, že multiplatformní tituly jsou na tom PC hezčí, levnější, modovatelné a s volbou gamepad / klávesnice-myš. Jinak samoyřejmě například momentálně třeba Last Of Us odsunulo PC na třetí kolej. Je pravda, že když už na konzoli nějaká ta exclusivka vyjde, pak to stojí skutečně za to!
  • Ne knihu, ale knihy. Je jich vic, vcetne povidek.
  • TheGGG
    No super, když tě baví pořád utrácet za nové komponenty. Plus nevěřím že ti na 560 jede ARMA 3 na víc jak na 30fps. Plus de taky o to co hraješ, jak ti jede poslední total war hmm na max s plynulými 60fps asi ne co. Já si koupil kompl před 3 roky a tehdá to bylo dělo, dnes je to celkem šunka, ale nejhorší je že na něm hry nejedou podle toho co mají napsaný v HW nárocích. Některé náročné hry jedou líp než jiné nenáročné atd. Každou chvílu nějaký softwarový problém, v létě se přehříva atd. Nemluvě o tom že za některé problémy ani nemůžu. Stáhne se blbá aktualizace a nejde to, nebo se něco v počítači nějak smaže a nejede ono. Todle nemám zapotřebí. Proč mi třeba shogun 2 total war s blood pack DLC jede na vysoké detily stabilně, zatímco company of heroes 2, které je hnusnější a je v něm mnohem míň jednotek se mi seká? Hraní na pc je loterie a já na hazard nejsem. Nemluvě o tom že se páni výrobci rozhodnou že nové serie grafik nebudou pasovat k některým třeba je 3 roky starým základním deskám a k novým základním deskám zas nepasují 3 roky staré procesory atd. Ano mám kompl docela lamku a vůbec mi to neva protože budu hrát na ps4.
  • kennyB
    Je pravda, že já jen odpovídal, že tahle vyjde i na ps4 a taky jsem dostal pár mínusů *3*
  • Hanzales
    A teď? :D http://imageshack.us/a/img600/4015/desktop2013.png
    BTW, taky si možná pořídím Witchera a Watch Dogs na PS4, ale zatím sám nevím. Jednak netuším, jak to nakonec bude vypadat a v jakém stavu bude mé PC po vánocích. Když to bude na PC vypadat stejně/lépe a budu si moct zvolit gamepad/klávesnice-myš, k tomu nižší cenu a časem mody, byl bych blázen, kdybych si to koupil na PS4 (a opačně)
  • Hanzales
    Taky hraju na konzolích, že bych měl PC taky nahovno? Nemyslím si. Akorát si nestěžuju, že mi na něm kolísá fps, hry lagují, musím se pořád s něčím babrat, nastavovat a upgradovat, neb nic z toho není pravda. Poslední upgrade byl před rokem: GTX560Ti a nedávno SSDčko a jestli něco nejede plynule a stabilně, tak je to možná ta ARMA3, když už se ty detaily a dohled přeženou. Jinak zatím detaily snižovat nebylo nikde třeba. Maximálně u nějaké hodně náročné hry snížit Antialiasing z 4/8x na 2x. Ouch!
  • TheGGG
    Já? Napsal jsem jen že budu hrát witchera 3 na ps4 a hned jsem bez vysvětlení dostal hromadu mínusů. Prostě nedokážete přenést přes srdce že witcher 3 už není pc exklusivita.
    PS: Takových obrázku si na googlu najdu plno, ale nic nedokazují *3*
  • Hanzales
    Koušeš tady celou dobu akorát ty. Btw. nejsem jen PCčkář, ale i konzolista, jenom takové zaslepené ťululíny jako jsi ty moc nemusím, toď vše ;o) A k tomu "užijte si své pc" ...ne každý má na stole takový bordel u pc jako ty. http://img542.imageshack.us/img542/6728/fmpn.jpg
    ... a toliko k pirátění her na PC: http://steamcommunity.com/id/Hanzales/games?tab=all
  • TheGGG
    Bohužel arogance pcčkářů a jejich potřeba pořád napadat skromné a tiché konzolisty je příliš velká než aby mohli normálně diskutovat. Jen jsem v klidu a míru napsal že si radši zahraji nového witchera na ps4 a hned jsem schytal 20 mínusek. Pcčkáři prostě musejí své ego p*honit tak alespoň třicetkrát denně.
  • kennyB
    Heh, docela mě pobavilo, jak se tu vzájemně uráží konzolisti a pcčkáři. Proč to řešíte??? Drtivá většina her stejně vyjde na všechny platformy a těch pár kousků, co vyjde jen ta konzoli/pc se dá tak nějak oželet. Já například můžu závidět pár her na pc, ale na druhou stranu si to vynahradím jinou hrou jen na konzoli *3* *1*
  • TheGGG
    Ano jen proto že hraji na konzoli mám pc na h*vno? Arogance pcčkářu je neuvěřitelná.
  • TheGGG
    typické kousání vás pcčkářů. Hahaha a to vše jen proto že jsem napsal nevinný příspěvek o tom že budu witchera 3 hrát radši na ps4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit