Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    http://4.bp.blogspot.com/-ZC66T8V7JkY/TtO_bYzH-II/AAAAAAAAJDI/0JsFEsgFR8g/s640/189245_180291195372087_148934458507761_432230_3106728_n.jpg
    Užijte si své pc *11*
  • Čoveče ty seš nějakej místní komik nebo co?
  • TheGGG
    ale prosimtě, konzolisté by nepirátili ani kdyby mohli. Slovo morálka nám totiž není cizí. Ti konzolisté co pirátí jsou do jednoho bývalí pcčkáři. Naopak konzolista co si koupí pc, už má morální hodnoty posunuté a potřebu pirátit nemá.
  • Na konzole se nepirátí v takovém množství , protože to není tak jednoduché(downgrade,čipování,..a to nemluvím o tom,že valná část konzolistů je počítačově negramotná) jako na pc.Tak nevím co tady proboha kážeš o morálce.Prostě by jste pirátily,ale nevíte jak.Třeba zmíněný downgrade ps3 na 3.55 děla opravdu jen hrstka lidí v ČR.
    PS:Jeden z nejstahovanějších torrentů na anglických stránkách je momentálně last of us.
  • Rhulad
    Nauč se římský čísla a snad to pochopíš...
  • TheGGG
    "Jediné dvě hry, které jsem kupoval"
    aha pan pcčkář, předpokládám žes ty ostatní upirátil
  • jonatan.hanzlik
    To je dobře, ještě víc by to zkazili
  • Keyz
    Již čekám na informace o edicích hry. *3*
    Navíc pak to není tak drahé, když to koupím před uvedením do prodeje.
  • Keyz
    Tam je co? povídky ságy? Protože podle názvu to je dost zmatené.
    Meč osudu je druhý díl v Leonardu ale jmenuje se tak povídka..

    Tedy když si koupíš to sérii od Leonarda je to komplet a v řadě?
  • Jdu už s tím PC hate do háje nikdo to nezajímá.
  • Seriál není až taká hrůza, ale ten film... *7*
  • TheGGG
    Jen doufám že když pcčkáři uvidí obrovský prodej witchera 3 na xboxu one a ps4, překonají se a půjdou si hru koupit místo aby ji stáhly. Když mají prachy na ty své super komply, mohly by alespoň toho witchera 3 koupit. Je načase abychom mi konzolisté naučili pcčkáře vážit si her.

    PS: Kdo si myslí že witcher 3 bude skvělé RPG ať dá plus a kdo si myslí že to bude nudná blbost která nebude novému Codu šahat ani po kotníky ať dá mínus.
  • TheGGG
    dabing byl otřesný a každý příčetný člověk se v tu chvíli styděl že je Čech. Emoce 0, dabing a tón hlasu vůbec neseděl k dané situaci, směšná česká slova jako lotr mi navozovala představu nějaké Troškovy komedie. Díky, ale už nikdy žádnou hru v češtině.
  • TheGGG
    Za 6 let se možná hry na konzole osekají, ale pořád pojedou dobře a stabilně, na 6 let starém pc si v té době nic nezahraješ. Navíc pokud si mám jednou za 6-7 let koupit novou konzoli, je to o hodně lepší než utrácet za drahé komponenty do pc, aby se pak něco pokazilo a já zjistil že na svou základní desku už neseženu grafiku, nebo že můj současný procesor nelze zapojit do základních desek které se prodávají. Navíc řešit ty tuny problémů které z pc souvisí mě fakt nebaví. Jeden den hra jede a druhý ne, hodinu zjišťuji čím to je a pak zjistím že se stáhla nějaká špatná aktualizace.
  • TheGGG
    tss. jak pod hranici sekání? Stačí aby měl propady z 60fps na 50fps a už to pocítí. Na konzolích nic takového nebude.
    PS: já chci hrát ne se sr*t s přetaktováním, přehříváním a čištěním komplu, snižovat detaily a rozlišení a doufat že si něco zahraju.
  • milos.bohonek
    Na E3 měli plakát Cyberpunku a malou vitrínku se zbraní ze hry. Jen jako připomínku toho, že hra existuje. Nic víc. :)
  • TheGGG
    jenže pokud mu to bude lítat mezi 30 a 40 fps bude mít zážitek opravdu hrozný. U současných konzolí hra možná běží na 30fps, ale i tak se vývojáři snaží co nejvíc snížit lagy. U slabšího PC ti bude fps lítat mezi 80(při koukání do zdi) a 20 (při velkých bitkách atd). Pokud je totiž něco horšího než nízký fps je to situace kdy ti framerate lítá nahoru a dolů. 40FPS je třeba ještě v poho, ale když ti bude hra lítat mezi 40-60 budou to kruté lagy a právě to mu hrozí. Já osobně bych byl radši kdyby mě hra běžela na 30fps bez sekání než aby fps lítalo mezi 60-40.
    Nevím jestli na konzolích poběží witcher 3 na 30fps nebo na 60, ale pokud na 30 jsem si jistý že to bude bez jedinnýho zakolísání a to je o hodně lepší než splašený framerate na průměrným pc, byť fps bude třeba mezi 40-50.
  • koukali jsme všichni na tem samý seriál? *1*
  • Je to tak dva roky co nakladatelství Leonardo vydalo znovu komplet sérii v krásných obalech, takže ho ani nemusíš nikde těžce shánět *4*
  • Nejdřív knihy a to ještě podotýkám, že bude lepší začít povídkovou Zaklínač I. Meč osudu. Pokud začneš romány, nejspíš se budeš ze začátku docela ztrácet. Pak můžeš i seriál - jak někdo podotkl, na to, jaký měli rozpočet, to není špatné. Ale bez znalosti Zaklínače to podle mě nejde docenit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší