Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pc porazelo konzole na hlavu odjakziva
  • jako musím souhlasit, pc vypadá jako chudy pribuzny co se tyce vyberu her. navic vetsina jsou zanrove silne vyhraneny hry jen pro uzky okruh fanousku
  • p.s.
    vavra nebyl na e3?
  • TheGGG
    Skvělé, většinu těch her si zahraji na PS4, které bude stát pouhých 10 000,-. Kolik pcčkářů se teďka klepe jestli rozjede witchera 3, watch dogs, nebo BF3? Nespočet, už chystají desetitisíce na nákup drahých komponentů, zjišťují že jim mnohé nepasují do jejich základních desek. Horlivě taktují a klepou se aby jim v tom horku kompl neshořel. Tak takové problémy nemám, těším se až si zahraji v LUXUSNÍ grafice se stabilním framerate, na levném PS4.
  • Eternity a Numeneru jsem zapomněl připsat, jsem hodně zvědavý, jak dopadne Divinity a Armikrog.
  • Co se týče kickstarteru tak je pro mě číslem jedna Planetary Annihilation.

    Edit: Jinak mimo toho čekám ještě na Armu III, Zaklínače 3, Rome II, EU IV a možná nový Stronghold, i když moc nevěřím že ta hra k něčemu bude, ale třeba překvapí, jo a ještě se moc těším na nový patch na terrarii. *4*
  • Hele já bych tam doplnil Hardware a Planetary annihilation.
  • Za mě Rome II a Z3 jako nejočekávanější hry. Stronghold Crusader II, Wasteland 2, Shadowrun Returns, Lifeless Planet, Apotheon + ještě nějaké, které už vyšly - není nač si stěžovat :)
  • misho8723
    Aj tak sa najviac teším na kickstarovské projekty :D no najviac sa teším na Z3, ale inak fakt : Wasteland2, Torment: Tides of Numenera, Divinity: Original Sin, Project Eternity, Shadowrun Returns, atď.).. ale ani hry ako Total War: Rome II, Company of Heroes 2, Murdered: Soul Suspect, Watch Dogs, Divinity, The Division alebo taký Titanfall nevyzerajú zle
  • som fanúšik rozhodne Rome a COH ale u Strongholdu som po posledných dieloch radšej zostal v pozore.
  • walltar
    Právě ty RTS ... paráda. Rome, COH, Stronghold ... si připadám jak dítě v cukrárně. Já bych ještě přidal europu universalis a už mám pomalu na rok co hrát. *1*
  • ak máš rád RTS tak áno... DayZ bude pravdepodobne aj na konzole, ostatné su multi, čo sa týka Army tak ok ale v čom poražajú tieto tituly ponuku konzoli to mi je trošku záhada... každopádne súhlasim, že ROME 2 bude mrda.
  • Hmmm... Battlefield 4 a velke mapy, kde uz jsem to jen slysel. Aha, u Battlefield 3. Doufam, ze aspon zkopirovali uz patchovanou verzi BF3.
  • walltar
    Hmm tak minimálně pro mě PC poráží konzole na hlavu ... 2 hry pro konzole vs. 6 her pro PC ... 2 budou asi multi takže 2:4 ... to pořád de.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit