Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo možnost koupit přes steam. Tam je taky.
  • Ne ne, teda pokud si ho poridis krabicove coz je obcas levnejsi, jak ho mam ja tak nemusis origin mit, ale pokud ho chces pres net tak asi jo no...
  • NA Battlefield BC2 je potřeba taky ORIGIN? CHtěl jsem si to pořídit jako nahradu za B3....
  • Nj. jenže ta hra není tvým majetkem, ty máš jen nějaký to právo pro její užívání - užívání v mantinelech, které vymezuje eula.
  • EA: Nevim,co k tomu dodat nechci opakovat,to co vsichni rekli ..
    Jen si proste reknu svoje a to je ,ze EA jsou takovy svin* az to neni hezky
    Co oni dokazou to je az nelidsky..
    Zlatej steam nikdy jsem nemel problem a kdyz byl stacilo napsat a vse v klidu vyresit
  • Bohužel, EA je mi poslední dobou hodně proti srsti. Co se týče her, tak vydává solidní kousky, ale jinak její počínání vůči hráčum není zrovna nejlepší.
    S tou jejich EULOU se můžou jít zahrabat.... Příšerné podmínky jen co je pravda (nepročítal jsem).
    Za sebe musím řící, že mě hodně naštvali s Battlefilem 3, kdy je nutné mít ORIGIN, který je no... těžko hledat slova :)..... slušně úplně nahouby.
    Mít takového čmuchala v PC není zrovna příjemná záležitost----- doporučuji přečíst komentáře na Britském Amazonu ohleně B3. Mě po tom opravu přešla chuť na nový B3 a to jsem se hodně těšil. Dokonce jsem byl ochotný koupit W7(stále mám XP).
    Co se týče DMR, tak s ním díru do světa také zrovna neudělali :). Ano jasně píráti za to můzou..... Spíše se jedná o omezení bzaru, tak to opravu funguje.
    Spíše by se měli porozhlédnou u konkurence a zjistili by, že kvalitní hra s bonusovým obsahem je to na co zákaznici slyší. PŘIDANÁ HODNOTA např. Zaklínač.
    Prodejní úspěch B3 je samozřejmě zasloužený a hra je to velmi dobrá.
    Jinak by mohly ty bany už zrušit, jsou s tím trapný. Přeji mnoho zdaru v komunikaci s podporou EA. Sam jsem zažil menší potíže s účtem v jedné F2P MMORPG (zmizel mi account) a hádejte co..... jo jo řešíme a řešíme a řešíme a raději už neodpovídáme.... :(.
  • Věčná škoda, že pod nima vychází BF3. Dobrá hra a také jsem ji zakoupil. ...nebýt EA, alespoň jsem to mohl mít na Steamu mezi ostatními :-/
  • mno pokud nebudete prudit na ea foru - ja to parkrat delal a nic - tak bf 3 urcite stoji za to mit origin v pc. je to sice krumpl a velmi spatna kopie steamu ale ta hra je bomba. ja to parim od vydani bez problemu a nic uz nikam nepisu.. protoze na podpore mi stejne neporadej.
  • IWKYN
    Konec. BF3 byla poslení hra od lidí, co si takhle váží svých zákazníků!
    Nevážíte si nás? Nejednáte s námi upřímně? Tak nashle, konkurence není příliž daleko!
  • MickeyMutant
    Ukazuje se, že ta březnová kauza asi opravdu nebyla způsobená přílišnou horlivostí jednoho moderátora, ale že za ní stojí směr politiky EA. Patrně si spočítali, že přes bouřlivé protesty některých hráčů a novinářů přinese loajální a zkrocené fórum firmě větší zisk.

    A to je na tom to nejsmutnější – že věří, že negativní PR lze časem pohodlně vyžehlit a celkový dopad kritiky nevygeneruje ani takovou ztrátu, aby dosáhla finančního významu přepraného a čistoskvoucího fóra. Nebo možná hodili návnadu v podobě pár zabanovaných chudáků a čekají na rozsah škod. V případě potřeby pak někdo z vedení zase zařadí zpátečku.

    Že by se skutečně čekalo na nějaký budoucí precedenční proces, který by softwarovým firmám a jejich eulám, "pronajímání licencí" a celkovému výkladu digitálních práv na úkor zákazníků přistřihl křídla?
  • Jak jsem psal předtím pápá BF3 pokud budeš na Originu. Politika kolem softwaru je fraška. Jak říkám pořád, že žijme v moderním světě s pravidly středověku, tak pro software to platí 100x ba i 1000x.
  • Nejlepsi je gamersgate.
  • Jeste ze mam konzoli, at si kdo chce co chce rika, sony se ke svym zakaznikum chova dobre a i ea je na konzolove hrace kratky. Horsi je uz snad jen eurogamer, upozornil jsem je na par chyb na webu a misto omluvy za neprijemnosti a podekovani mi smazali ucet.
  • Jóó, já jich znám několik, co hrají BFBC2 a BF3.
  • Erien
    Tak začni žrát GinkoPrim to prý na paměť pomáhá.
  • Jak jsem jeste nedavno mel radost,ze EA speje ke svetlym zitrkum,v porovnani s jeho "temnejsi" minulosti,tak ted se zase ocividne vraci ke svemu staremu ja.
    Kdyz uz si mam vybrat nejakou distribucni sluzbu,tak pro me je jasna volba steam a gog.
    Ti si svych zakazniku docela vazi a nedelaji takovehle podrazy jako EA s tim jeho slavnym originem.
    Ta jejich eula je taky dobry vysmech.
  • Pronájem je spatny pojem, jedna se o licenci, tedy opravneni program za urcitych podminek pouzivst. A cely tento koncept je osetren autorskym zakonem.
  • Souhlas,vetsiho EA boye aby clovek pohledal. *1*
  • Vsak oni si muzou dovolit cele tymy pravniku, aby si to osefovali. CO pro ne je vyhodit par milionu, jen za to, aby pravnici zkontrolovali, jestli v danem odstavci euly nejsou nejaky zadni vratka.
  • No však ja som dobre vedel, čo robím, keď som si pred pár rokmi povedal, že od EA už žiadnu hru nekúpim *7*

    Ale toto je fakt sila, normálne na facku *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit