Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám chuť s tebou souhlasit i nesouhlasit. Demokracie neznamená, že se člověk může chovat jako prase. Ale tohle mi opravdu přijde nefér.
  • no to je pak jiná..hm.. no, zajímalo by mě jestli sou teda v eule napsaný přesný podmínky "pronájmu". Bejt totiž já právník *1* šel bych na to tak, že bych zpochybnil ten pronájem jako nedostatečně definovanej a tudíž, že je to majetek a spadá pod vlastnický právo. Otázka je jak dobře to maj ošéfovaný. Nikde jsem,ale neslyšel nic o době pronájmu, nebo tak něco.
  • zadny pirat si BFBC2 a s velkou pravdepodobnosti ani BF3 nezahral a nezahraje
  • Nacistická totalita
  • Souhlasim. Hackerum klidne at daji dozivotni ban. Snad si to uz potom uvedomi ze je blbost kazit hru ostatnim a pokud hrat sami neumi tak at si hru ani nekupuji. Vsem bych useknul ruce *16*
  • blbý je, že hra vlastně není tvůj majetek... je to jen licence, kterou si pronajímáš...
  • No zrovna hackery v mp bych klidně nechal banovat fest, páč to zkazí seblepší hru. *3*
  • obchodní právo není nadřazeno trestnímu a ústavnímu právu. Těžko třeba bude platná smlouva o tom, že pokud pomluvíš firmu která ti prodala auto, tak ti ho zabaví. Zajímalo by mě, jak by to soud řešil. Podle mě by verdikt zněl, že i přes Eula nemají právo zamezit ti přístup k tvému majetku.
  • Na EA fora nechodim, radeji venuji svuj cas hrani a pokud jo potrebuji neco probrat zajdu na ceskou fan stranku. A co se tyce Originu stravim v jeho spolecnosti jen nezbytne nutnou dobu, podobne jako se Steamem. Rozhodne to nepovazuji za adekvatni duvod proc si nekoupit BF3. *6*
  • Ty se nemusis bat.
    Kdyby neco, posli jim tvoje prispevky z doby marketingove kampane na BF3 a mozna dostanes i par EA her zdarma. Jineho takoveho zaryteho fanouska, ktery tak vytrvale branil jejich hru pred "haterama", snad ani nenajdou... *2*
  • obchodní právo není nadřazeno trestnímu a ústavnímu právu. Těžko třeba bude platná smlouva o tom, že pokud pomluvíš firmu která ti prodala auto, tak ti ho zabaví. Zajímalo by mě, jak by tou soud řešil. Podle mě by verdikt zněl, že i přes Eula nemají právo zamezit ti přístup k tvému majetku.
  • Taky že jo, na BF3.cz je o tom článek že EA banuje učty těm co dělaj padding nebo cheatujou. Dle mího názoru z toho chtěj jenom vytřískat prachy a nedělaj to pro hráče.. Nesouhlasím s originem, globálním banovaním a mazání účtů jsou to zmr**di.. Když už si koupím hru tak mi ji nemaj co krást.. vykopnout ze serveru třeba na měsíc třeba, ale tohle je svinárna..
  • troll on ....
  • A pak si stěžujou na pirátství....
  • Kdyby se stejnou lehkosti pristupovali k banovani cheateru, glitcheru atd :) Aneb ti co meli nej rank po par hodinach hrani jej maji porad, na serverech se to u BF3 hemzi cheaterama jak mouchama nad zdechlinou a jedine co je muze postihnout je ban na serveru, ktery stejne muzete dostat od toho, kdo si server pronajme treba jen za kill atd :) No jsem zvedav, kdy to nejaky pravnik specialne v US zacne resit, protoze v tom uvidi zlatou zilu ....
  • proč ty jejich sra.ky vůbec hrajete?Vždyť ty jejich hry jsou jen pozlátko,co po měsíci nebaví,ať už je to fifa,nhl,bf a prostě nevzpomenu si na jedinou dobrou hru od EA.
  • Já jsem si celkově Steam oblíbil. Origin mi připadá, jako takový jiný Games for Window Live, který mi doteď neběží jak má a musí si člověk kvůli němu dělat acc pro X360, ikdyž ho ani nevlastním *1*. Na Steam se koukám docela často a mám přes něj koupeno hodně her. Možná časem půjdu i do BF3... ale rozhodně nebudu nic psát na EA forum, nejsem sebevrah *15*. Jinak mám tedy Origin v PC taky a to kvůli BFBC2... ale když to neumí ani stáhnout patch?! díky nemám zájem... zatím *4*
  • calwin
    steam už pojde maximálne tak googlu :D :D
  • :D to se neboj :-) to je pravděpodobnost jako že ty vyhraješ sportku :D
  • H4wk
    Mozem tu daco napisat ? Ci radsej nie ? Nechcem ban na origin :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit