Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joha
    Tak Mass Effect bude aspoň cez Steam... dúfam. Na Steame mám jedotku aj dvojku a ak nie trojku tak ma asi trafí..
  • Kdyby EA spojila svoje značky s péčí o komunitu ala Valve(i když trochu vypočítavá péče) tak si myslím že by slavili mnohem větší úspěch. No co, jejich chyba. *3*
  • Ryba9
    Mluviti stříbro, mlčeti zlato...
  • jj třeba je za tím klasickej Zm*d ve vedoucí pozici to by odpovídalo krátkodobě vykázaná maximální činnost a dlouhodobě firma přichází o leta střádané zákazníky...
  • jo a za pul roku ho treba koupi Activision-Blizzard *11* *3*
  • Od EA mám dvě hry a mám u nich účet. Taky jsem přemýšlel o koupě BF3, ale potom, co jsem si přečetl tento článek, na to kašlu. Za ty peníze nemám ani jistotu, že si to budu moci hrát. Naštěstí vychází tolik jiných her, a ne jenom od EA.
  • Docela bych rad zhlednul aspon jeden pripad za co byl pisalek zabanovan. Jedina rada je chovej se jako clovek ne jako opice :)
  • Přesně tak, EA jde přece jen o dobro hráčů /irony off
  • vydat jo, ale co produkovat?
  • Ghost47
    A vyhodí tě z vlaku i za to, že jsi napsal na blog, že ve vlacích z Prahy do Ostravy často nejde klimatizace a jsou špinavý záchody ?
    Když někdo dělá problémy ve hře, tak ať ten banán dostane, ale zrušit účet se všema nakoupenýma hrama od EA za post na fóru (a navíc podle všeho ani ne urážlivý) bez možnosti odvolání je trochu overkill...
  • Upiš ji radši STEAMU :-)
  • No to by z toho clovek blil... Jeste, ze pisu maximalne sem *2*
  • .) A vyhodí vás z vlaku znovu, když si zakoupíte další jízdenku a vaše cesta započne tam , kde vás rozhněvaný průvodčí vystrčil z vozu ?

    Tím že vás vystrčí doufá že se vás zbaví , v případě nové licence k softwaru bych ovšem uvažoval o úmyslném navýšení ceny . Tak nějak nám to srovnávání s vlaky začíná haprovat ;)
  • To: games.cz -> Děkuji už asi 3 dny váhám nad tím jestli upsat svou duši Origin a zakoupit BF3, či se na to vykašlat. Myslím že jsem se díky vám konečně rozhodnul.
    S přáním krásného dne

    Michal
  • keigi
    Jsem zvědavej, jak se to vyvine. Ač nemíním hájit takový moloch jako EA, nepřekvapovalo by mě, kdyby za tím byla klasika známa z jakýhokoliv jiného oboru. Aktivní blb na nízký pozici s jednou jedinou speciální pravomocí (tady banování), co dostal pocit, že je na čase vykazovat nějakou činnost.
  • Piráti neplatí, taky hrajou MP a singl je navíc většinou náplní všech her...
    Proto se můžou smát pitomečkům co platí a ještě jsou omezováni... mě je to jedno protože hry stejně nehraju *15*
  • Já každé ráno cvičím Jogu *5* A je to velice příjemné, tak i trápím své tělo bez pomůcky, jako je švihadlo, které nemám rád *1* *1* Vždy se do něho zamotám nebo zapomenu počítat, kolikrát jsem skočil *1*
  • ucho
    raději vzít švihadlo a trochu potýrat tělo.
  • Asi je uz nacas se vys**t na hry a vratit se do cteni knih... uz jsem prestal hrat WoW, ted' hraju BFBC2 a sice jsem chtel koupit BF3 ale uz hodne vaham... stejne je to pitomy surogat a neda mi nic k zivotu... *7*
  • No tak to je v řiti. Podělaný online služby - může mi někdo zakázat hrát Max Payne, Oblivion, Alpha Protocol, Neverwinter Nights nebo tuny dalších her, co jsem si koupil? Ne, a to proto, že nevyžadujou žádnej smradlavej kus softu, jehož zdá se jediným účelem je akorát s platícími hráčit vyje*at.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit