Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu co tady pořád brečíte, já to hraji již od preorderu, a neměl jsem sebevětší problém nebo bug, a zaplatit 300Kč za měsíc? to se svět nezboří ne? a když už tak se můžete hrát to F2P, v jiných hrát co jsem kdy zkusil na F2P je taky omezení jak nasra....
  • když už to chtějí nazívat f2p tak by to podle toho mělo vypadat
    a pokud swtor srovnám s ostatními f2p hrami které sem hrál tak je to jen takové demo
  • Model f2p je nastaven přesně tak, jak má být - je stresující pro ty, kteří nechtějí dát do hry ani korunu. Na různých omezeních nevidím nic špatného, stačí si za cca 400 Kč koupit balíček cartel coins a naprostou většinu z těchto omezení takový hráč odemkne. Když vezmu v potaz, že ty jako původní hráč sis pravděpodobně kupoval krabicovou verzi za (minimálně) 600 Kč, co ti na tom přijde neférové, když člověk jednorázově zaplatí 400 Kč? F2P znamená, že to udělat nemusíš, a i tak máš možnost dohrát celý příběh do levelu 50, jak bylo slíbeno...
  • fizola
    Presne, skušal som sice predtym len trial verziu do 15, ale mam pocit že na trialy som si mohl dovoliť oveľa viac ako teraz pri f2p. Mne nejake schovanie headgearu a tak nevadi, len by mohli pre free to play uvolniť všetky quickbary a aspoň flashpointy neobmedzovať a samozrejme možnosť ziskať cartel coins aj hranim, mohlo by to byť ťažke a naročne ale ta možnosť by tam mala byť. Len toľko
  • .
  • Bohužel SWOTR dost kazí zážitek ze hry tím, že zpoplatnil prakticky všechno. Až do situace, kdy i pohyb po světě je pomalejší pro neplatícího hráče. Space combat, Warzone, Operace, Flashpoint ? Omezeno! Odměny z misí ? Menší výběr pro neplatiče. Nákupy vybavení ? Dražší pro neplatícího hráče. Tituly postav ? Nelze pro F2P hráče stejně jako nelze upravovat skin nebo si třeba schovat headgear. A dokonce ani není možnost získat Cartel Coins jinak než nákupem za realné peníze. Já jsem preferovaný hráč protože jsem kdysi SWOTR platil ale třeba nováčci nemají ani lvl 1 sprint což jim neskutečně žere čas. Neberte mě špatně. Je mě jasné, že platící hráč má mít nějakou výhodu ale ta výhod má být v ušetření času nikoliv ve výbavě nebo, což mě přijde absurdní, omezení množství peněz které můžu vlastnit. Já jsem preferovaný hráč protože jsem kdysi SWOTR platil ale třeba nováčci nemají ani lvl 1 sprint což jim neskutečně žere čas. Podívejte se na PlanetSide 2. Chceš výbavu ? Tak si na ní ušetři nebo si ji kup za realné peníze. Tohle je dobrý F2P nikoliv tohle.
  • vládne tam EA, nedivte se, bude to hroznej shit, rok staré stále vyskytující se bugy budou navíc i v datadisku.....kdyby tu hru konečně opravili a vyladili, dalo by se o tom možná i uvažovat...jinak jednoznačné FUUUUUUUUU
  • Seriously ?
  • za cenu 10ti dolaru a toho co se zatim vi ze bude obsahem to vic vypada jak placenej obsahovej update nez datadisk
  • rhaegar
    Proč by neměli? Hra je na tom velice dobře. Dokonce je několik fleetu ,aby se zvládla populace a spousta nových hračů si to stejně zaplatí,protože na 50 to ani jinak nejde
  • BoB.2
    To je snad v SW povinnost přijít o ruku.
  • Ellendway
    Celkem se divím, že mají ještě chuť a finance dělat na datadisku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit