Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice je slo zklidvidovat jen jednou cestou, ale ta cesta byla dost neuveritelne originalne ujeta. Jako treba v Metal Gear Solid 1, kde se musel prehodit ovladac do duhyho portu :) Bossove v MGS jsou fakt unikat.
  • S tema tycinkama to muzes spamovat jeste delako rychlejs... Neudelalo by to z toho tupou rubacku, doplnovani HP a energie je i na max urovni dost pomaly, jen proste nechapu ten limit na jeden clanek... V prvnim deusu si moh mlatit treba trubkou nebo pestma, tady na to musis dost nelogicky pouzit energii i kdyz je to jen blby omraceni. Kdyby tam byla moznost klasicka melee zbran, tak nereknu ani prd a navic, ted si nejsem uplne jistej, ale nebylo nahodou v jednicce automaticky doplnovani energie normlani?
  • Já to odehrál jako stealth a drtivé množství nepřátel sem knockoutoval a tyčinky mi často chyběly mj. třeba pro 2 týpky najednou.Pohromadě sem jich měl nejvíc tak 10. Jeden článek se může dobíjet tak jak to je, ale ty zbylé klidně mnohem pomaleji a já bych pak nemusel čekat za rohem bez tyčinky než...navíc spotřeba energie je pro různé úkony taky nevyvážená.
  • Suhlas :) a tesi ma ze tu vidim niekoho v diskusii kto si spomenul na vyborny Alpha Protocol, na druhykrat som ho hral rovnakym stealth stylom, snazil som sa nikoho nezabit, na konci mi to kazilo v statistike len jedna vec "nepriatelia zabity inymi nepriatelmi = 1ks" :D myslim ze sa to stalo pri boji s prvym minibossom v Saudsej Arabii ked som ho v animacii zhodil z mosta a presiel po nom tank.
  • Stejně jsi je musel všechny rozstřílet. Hrál jsem 1 a 2, ale nepamatuji si, že by se dal nějáký boss zabít jinak.
  • Metal Gear solid...nejlepší bosové ze všech a každý z nich originální.
  • Khanemis
    Souboje s Bossy byly v posledním Deus Ex vskutku dost zbytečné a nehodily se do zbytku hry. Naštěstí nebyl takový problém je projít ani když se člověk nechtěl patlat s taktikou. Ono stačilo si maximálně vylepšit Typhoon, nakoupit dostatek nábojů do něj a pak v Boss fightu naběhnout přímo k nepříteli a párkrát za sebou ten Typhoon spustit. A hotovo:-)
  • Heh tú hru netreba zachraňovať K0K0TK0
  • davidBray
    souhlasím a podepisuji v plném rozsahu :)
  • Já nevím, mě přišli celkem v pohodě. Jasně, nebyly nijak originální, ale kolik her má skutečně oriinální souboje s bossy?
  • LoL, ty lama, v tej miestonosti si mal 4 stlpy, za ktore si sa mohol schovat ked stielal, nikdy ta netrafil, potom hodil granat, to stacilo utiect na opacny konec miestnosti...Plus v kazdej miestnosti s bossom bolo neskutocne mnozstvo municie...plus, kazdy trapny boss sa dal sabit paralyzerom...LEn stacilo mat cca 30 az 40 nabojov don na hard, prist k nemu a hustit to don, jeho to zaseklo na mieste a nerobil nic :D Pouzi mozog nabuduce...Ked si to prechadzal stealth, tak si isto potreboval zbran nejaku na omracovania..na dialku uspavaciu snipru a nablizko bud ten peps alebo paralyzer...boss fighty boli snad najhlashia cast na hre, ked si mal malo hp, stal si sa neviditelnym, na jednu baterku sa da az 7 sekund a on ta vtedy nevidel...Navyse, posledny boss sa da zabit za 5 sekund, ked mas granatomet alebo na jeden specialny atak, ked je hore na stene..Ja som to presiel na harde na pc s gamepadom, co aim mam fakt zly v fps hrach s tym, ako totalna lama a bossovia mi nerobili ziadny problem, len sa trebalo hybat, ta blba AI bola strasne predvidatelna a chodila bud do kruhu alebo priamkou k tebe, posledny boss.
  • Máš pravdu :) 3 granáty na každýho bosee úplně stačí :), boj s Snakem na nejtěžší úroveň s augumentovaným chipem, byl procházkou růžovým sadem :). *7*
  • Keby sa dobijalo viac clankov, ta hra by bola len tupa rubacka..Vid, nabil by si vsetky clanky a zabil 4 ludi naraz len spamovanim utoku, vtedy si neznicitelny, mas imunitu voci poskodenie..Prave ten jeden clanok robil tu hru, aka bola, ze si taktizoval a nehral ramba, ale daval nepriatelov po jednom a skryval mrtvoly..Okrem toho...Po celej hre bolo poschovavanych snad stovky tyciniek, sklenic s energiou atd..Len tych tyciniek, ci ako nazvat, som mal ku koncu hru cez 70..a to som ich casto pouzival
  • Mno dokonalá tá hra iste neni, ale za tých 10$, čo som za ňu dal, celkom stála *4*
  • Prvni boss fight byl fakt pro me zahul, jelikoz jsem jel hlavne pres hackovani a nemel jsem takrka nic. Jedine, co jsem si nesl byla pistolka, kterou jsem na toho bosse vystrilel a byl konec. Jelikoz jsem ani nic nevydrzel tak jsem musel kazdy krok specialne opakovat a vychytat, kam pro jakou zbran mam zajit kdy ji zahodit a vzit jinou, jen abych ho vubec zabil. A to jsem nemel ani granaty. A kdyz ten smudla jde po tobe jako po flusu v male mistnosti. Tak bylo hodne tezke mu utect a schovat se.

    Z meho pohledu ti bossove byli vazne delany ciste pro specializaci sestrel co muzes.
  • deus ex mal zopar problemov. rovnake prostredie. interier> sklad a kancelarie, exterier> mesto, a stoky su rovnake v detroite ako v cine. a tie boss fighty mi vadili iba preto ze som tych bossov MUSEL zabit. celu hru som taktizoval o zivot na najtazsej urovni hratelnosti a fakt som nikoho nezabil. fakt nikoho len styroch bossov ktori mi kazili statistiky ktore v hre nie su. tu si mali tvorcovia vziat priklad z alpha protocolu, tam ked sa snazite tak tam fakt NIKOHO nemusite zakilerovat a este za to dostanete odmenu v podobe perku. a trochu mi vadil zaver hry. namiesto nejakeho filozofickeho klabosenia tam mohli pichnut radsej nejaky text ako dopadli jednotlive postavy, pretoze na konci mi takto prislo uplne jedno, ktory gombik som stlacil. ale deus ex human revolution je aj tak pre mna moja osobna GOTY. svojho casu som si to hranie naozaj uzival ako len pri velmi malo hrach. a na to ze je to ich prva hra tak klobuk dolu. preco sa neospravedlni radsej ea za kopirovanie stokret okpirovaneho alebo rockstar za nedoladenost pc portov alebo ubisoft za megalomanske protipiratske ochrany ktore nikam nevedu, alebo bethesda za pokonzolovanie ich kedysi hardcore pc rpg. alebo bioware za totalne zjednodusovanie da2.
  • ked som postupoval hrou bez zabitia,nechapem,preco som bol nuteny do akcnej zlozky a zabijania... to bol prvy problem.
    druhy bola uz spomenuta okata predvidavost,kedy k tomu dojde. treti problem boli uzavrete priestory s nulovou variaciou utokov,proste,jednoducho len jedna miestnost,a ty utekaj a sem tam zautoc...
  • Snad jen na pracovisti :)
  • Souboje s bossy nejsou nijak špatné. Z počátku se zdají těžký, ale při trochu zkoušení příjde zjištění že nejsou. Myslím, že to je standard. Kde v poslední době jste opravdu viděli zajímavé boss fights?
  • Age of empires zprasili řádně ..... chvílemi jsem měl pocit že hraju LotR: battle for middle earth .... a to jsou ty přesně ty pocity, které při hraní AoE nechci mít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit