Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v tohmhle bodě by se mohli poučit z nového Syndicate
  • To bylo jedno z lakadel hry - steal.No tak proc ne?Asi jsi mel hrat radeji Duka *1* *1*
  • je už jem mne 40. a hlava už nestíhá
  • Jasne AI nebyla na nejvyssi urovni, ale je treba si uvedomit, ze sou mezi nama i lidi, kteri chteji hrat stealth a nemaji pro to moc vlohy, takze by se pro ne hra moc casto zvrtla v klasickou strilecku, coz autori asi nechteli.
  • DarkHawk
    Proboha za co se omlouvají? Augmentace a zbraně se při bojích s bossy využili v plně parádě. Na to si asi stěžujou jen ti stealthtaři, kteří by ty bossy nejradši obešli obloukem v neviditelnosti.
  • ze stare skoly celkem jo i tak byli strasne easy na tu hru
  • EuroSamurai
    Tohle ti nedoporučuju jinak se tady na tiscali ugratuluješ k smrti :)
  • Zas tak strašné to nebylo. Jak tu někdo psal, bylo to i zajímavé zpestření a trochu výzva. Navíc - to, jak se všude kritizuje taková prkotina je jen důkazem, že zbytek hry je opravdový klenot, na kterém se musejí hledat sebemenší chybky. Ale upřímně, nemá šanci se stát legendou, jakou se stala jednička. Kdybych si měl teď vybrat, co si zahraju, tak si nainstaluju jedničku - a to jsem ji dohrál a skorodohrál mnohokrát a trojku jen jednou.
  • Bossové nebyli ani tak dobří jako v prvním díle, ale bavili. Je ale skutečně smutný, že v 1. dílu patřili souboje s bossy mezi vyvrcholení té dané části hry a v Human revolution si dovolí autoři svěřit práci externímu týmu? To je jako kudla do zad. Dopadlo to dobře, ale nedělá se to.
  • No chapu, ze se nekdo bossy zabyvat nechtel, ale pokud po prvnim z nich zjistil, ze jsou prilis tuzi (coz me se moc nezdalo, a to jsem taky nehral kdovijak nasilne), tak stacilo pumpnout typhoon, a razem s nimi az dokonce hry nebyl problem. Je zamrzi ta variabilita. Co me na Deus Ex trapilo nejivice vsak byla celkova stupidita AI klasickych protivniku. Nechapu, ze tento jev prehlizela vetsina recenzentu a slepe palila 9ky a hodnoceni malem blizici se 100%. Rovnez mi hra prilisla o dost linearnejsi a kratsi nez jsem cekal, pokud mam treba srovnavat s Mass Effectem nebo puvodnim Deus Ex. Nad tuhosti bossu podle plakaji jen slecinky a pacifisti, ktery si celou hru chteli projit bez jedineho smrticiho vystrelu :)
  • Anal.S
    Taky moc nechápu, co bylo tak špatného na soubojích s bossy. Jasně, stealthem to nešlo, ale pořád tam bylo několik postupů, jak se s bossem vypořádat. Hráč do něj nemusel nutně vystřílet všechny zásobníky.

    Právě naopak mám na boss-fighty celkem pozitivní vzpomínky. Byl to celkem pěkný návrat ke staré škole. Dnes se nosí konzolová móda "10x uskoč a pak rychle buš do toho velkýho svítícího břícha/oka/reaktoru."
  • gratuluju k useless commentu
  • Jde spis o to, ze v puvodnim deus exu slo bosse zabit vice zpusobama, ne je jen ustrilet, napriklad rict jim frazi, po ktery vybouchli, proste vic moznosti.
  • Black_Hand
    je to tak tezke naucit se aspon trochu anglicky?
  • Je to tak tezke si na internetu sehnat cestinu?
  • A bohužel pokaždý stejně *15*
  • Mě ty souboje bavily...nevím,nechápu co se lidem nelíbí. Ale jestli je něco co nesnáším, tak jsou souboje s quick time eventy...konzolová STUPIDITA, na kterou už nikdy nechci ve hře narazit.
  • Chtěl jsem hrát, není cz, nehrál jsem, takže mě to netrápí.
  • Cti poradne: Na jednom z panelu LETOSNI GDC...

    Zrejme se omlouvali vicekrat.
  • beru a neva hra dobrá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit