Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, pro mně to byl prostě jen augmentovaný nepřítel - master pěšák na šachovnici, ale pořád jen pěšák. O hlavních hráčích si se něco dozvěděl a to je důležité. Mně obecně vadilo - že jsi se spíše musel pohybovat jen po určité místnosti - což mělo za dopad, že najednou všude bylo spoustu výbavy.

    Btw nevíte jestli se chystá nějaké DLC? Docela bych si něco dal ze světa Deusu....

    Edit: Jinak taky nechápu proč zrovna omluva - pokud jste nebyl úplný nešika, tak to jde zvládnout v poho - to spíš tohle může být docela výzva: http://www.youtube.com/watch?v=DPlGalCO8lg&feature=related Deus Ex 3 Pascifist: Saving Pilot Malik
  • S tím dobíjením jednoho článku velký souhlas a stačil by jen patch.
  • Omluva tu hru nezachrání....
  • Jako je to fakt, ted kdyz si to uvedomuju, jinak ale by me to samotnyho nenapadlo :) Ta hra me tak bavila, ze jsem nejaky skobrtnuti s bossy vubec nezaznamenal. Je ale fajn, ze jsou v Eidos tak kriticti ke svy praci. Tohle kdyby udelali i ostatni, treba ID soft, tak by to nebyly jen bossove, ale treba 60% cely hry, co se nepovedlo :)
  • smejki
    Deus Ex má víc problemů a souboje s bossy jsou jedním z nich.
    Není problém, zda byly těžké. Problém byl v hlouposti skoro všeho s nimi spojeného.
    O bossech jsme se za celou hru nic nedozvěděli, takže byli redukováni na strašně zle vypadající týpky se zmutovaným healthbarem. Druhá pitomost je pak vázána na Jensena, který ve videu uvozujícím boss-fight nakráčel naprosto debilně doprostřed plně osvětlené místnosti a poté (tadá! překvapení!) byl přepaden a uzavřen s bossem v místnosti.

    Jediným nápaditým boss-fightem byl ten poslední.
  • To je vono - každá situace v Deusovi HR šla vyřešit minimálně dvěma způsoby, navíc v průběhu hry jste byli odměňování zkušenostmi navíc, pokud jste postupovali bez zabíjení -> jasná zpráva pro hráče: postup bez zabíjení je lepší/přináší víc expů -> nebudu si brát skilly pro lepší střílení/odolnost ... no a pak bác a je tu boss
  • aj v Jednotke slo dost casto obist bossa, napr. tu rybiu agentku si mohol obist a vyjst hore, nemusel si ju zabit, a mal si potom ine detaily
  • Veskoslav
    No tak zrovna tito se opravdu za nic, ale opravdu za nic nemají omlouvat. Deus Ex Revolution mi připoměl, že jsem kdysi byl mladší a vrátil mně o pár let zpátky, kdy jsme hodiny seděli u prvního dílu. Mnohým "nástupcům" svých původních já se toto nikdy nepodařilo. Příkladem budiž zprasená AoE série. A pokud chci nějaké jiné bosse, tak si zahraji SS 3, Painkiller atd. Ale chápu, že spousta děcek fňukala, že je prostě nemůžu ustřílet z rotačního kulometu 1000 náboji, ale musím u toho používat mozek. Což si nebudeme nalhávat je u málokteré FPS by člověk musel přemýšlet, krýt se, nespoléhat na tupost AI.
  • No ale dalo by sa to krasne vyriesit aj stealth stylom. Nie ujst bossovi ale neako sa tam presuvat prepletat nieco zapnut nieco postavit ci nalicit neaku pascu. Proste urcite sa dalo nieco vymysliet aj pre "tichu" likvidaciu. Tiez som presiel celu hru stealth stylom a stale vyzbieral odmeny za ticheho agenta atd. a do bossov som musel sit ani som nevedel ktora zbran sa ako sprava lebo som ich vobec nevyuzival vsetko zive som bud obysiel alebo uspal ziadne zabijanie takto to hram zas ja.
  • Já naprosto zbožňoval bosse v DLC. Protože zkrátka když někdo svoje augmentace soustředí na stealth tak to potom nebylo jednoduché, ale dalo se to. Například DLC jsem prošel bez jediného praxis kitu, zbraně a výbušnin na hard kvůli achievementu a stálo to za to :)
  • Co bylo spatnyho na bossacich? Bylo kapanek tezsi je zdolat, ale aspon byla vyzva. Nemel jsem s tim problem. Samo pokud ma Eidos na mysli, jak v pristich hrach udelat souboje s bossaky mnohem lepe, jen tak dal... :)
  • No v 1 nic takoveho nebylo, tak jsem to bral jako navazani na tradici.Musim se priznat, ze me bossove celkem nudili v paradni hre, kde jsem vyzkousel kazdou moznost a prohledal kazde zakouti ... Ne kazda hra, kde se strili a jsou bossove je zabavna, naopak me berou mozne alternativy ...
  • Není pravda že vývojáři často zpytovali své svědomí. Takovej Microsoft rád prohlásí předchozí verzi SW za nepovedenou, když má vyjít nová verze. :-D Viz Vista.
  • DarkHawk
    Střídal sem to.. někdy akce a někdy stealth. Ale přece si nenechám ujít výzvu s nějakým bossem a jen tak mu neuteču, když Jensen disponuje takovými unikátními schoptnostmi.
  • rancor1223
    Kecy... Základy jsou naučit vždy, jen se musí chtít.
  • Ty eventy ve hrách nejsou až tak špatné, pokud se používájí ve vhodně zvolenou dobu a hráče dokáži trochu vtáhnout do příběhu Člověk jen slepě nekouká na nějakou další animaci z mnoha, ale částečně se účastní děje. Ovšem jejich počet by měl být omezen na nějakou rozumnou hranici a né abys mačkal tlačítka během každé videosekvence. Např. Fahrenheit, tam mě tyto minihry opravdu hodně štvaly.
  • rancor1223
    Místo trochu opožděných omluv bych raději slyšel něco o DLC. Tedy jestli vůbec nějaké další bude.
  • chapu, ale situace, kdy se priplizim k manikovy co stoji dva metry od sveho kolegy a ja ho zmasim, frajer zaupi a pleskne sebou o zem zatimco ten vedle relaxuje dal a necha se zmasit flegmaticky stejny zpusobem o par okamziku pozdeji trochu zamrzi. Stejne tak kdyz podobne zlikviduju manika v kancelari za stolem ,zatimco druhej sedi na zidly ani ne ty dva metry ode nej a jeste bokem k cele scene, takze nejenze vse musi zakonite videt periferne, ale to plesknuti ze zidle ,strikajici krev by mela uz vybudit minimalne ohlednuti :) A spousta podobnych momentu.
  • asi mas pravdu a jeste se o sobe dozvim, jaky dalsi komplexy krome nadrazenosti jeste mam :D
  • Deus Ex: Human Revolution mel paradni atmosferu, celou dobu sem se tesil na bosse, az jim dam ochutnat jejich vlastni medicinu, kterou jsem jim od zacatku dluzil, at se spis omlouvaj za to, ze se automaticky dobiji jen jeden energetickej clanek, to je otravna zalezitost a cloveka to ani nenuti si jich dat vic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit