Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak sem po nalezeni obchodnika zaznamenal pokrok, ve skyrymu sly ty itemy (aspon vetsina z nich) v krame ukrast z regalu, tady proste jinde nez v kilometrovym seznamu nejsou ... a presto, ze seznam hlasa, ze ma u sebe 500 spuntu, tak kdyz ho chci okrast, ma 3 ... lol
    • seznamy si muzes tridit btw, pak to nemá kilometr, ale jen 100m třeba .)
  • tady cenzor uplne selhal
  • Něco pro našeho bojovníka Flashe, který tady už třetí den odhodlaně bojuje s kritikou F4. Držím palce, nedej se.

    https://www.youtube.com/watch?v=LfmrHTdXgK4

    Flash, aahaaaa, savior of the (F4) universe....
    *1*
    • Flash Gordon byl docela dobrej film, dneska pusobi uz smesne ale ve svy době to nebylo spatny:) Ale to ty nepamatuješ, v te době se tvoji rodice ještě ani neseznamily:)
      • Rox má zřejmě dvě matky.. podle flashe *3*
      • To víš, že to byla paráda, papundekl rulezz. Každopádně hlavní je, že mě znáš a víš, kdy se moji rodiče seznámilY. *1*
  • Stillson
    Dost z vás kecá o tom jak je to konzoloidní s***ka atd... To ta konzole dělala ten port na PC? Nebo ta konzole vám znemožnuje změnu kláves? Konzole dělala textury,příběh,zvuky? Řekl bych, že ne a že to spíš dělali vývojáři.

    Divný, že nadáváte jak ta hra trpí tim, že je na konzole... Co Skyrim? Ten nevyšel na konzole a byl snad úchvatnej s dechberoucí grafikou a parádním UI? Ne absolutně nedodělaná hra. Tak přestaňte kecat kraviny.
    Taky je divný, že třeba Star Wars Battlefront (zrovna vyjde proto to píšu) na PC vypadá mnohem lépe a dají se upravit klávesy dle libosti. A na konzole je ta hra upravená. Jakto, že to zvládnou oni upravit ?
    Pokud někoho chcete pořád osočovat, tak snad vývojáře. Konzole je taková jaká je. A záleží na studiu/vydavateli zda chtějí financovat do upravení hry na PC.
    Hrozný jak lidi uměj jen nadávat na tohle a tamto. Místo aby jste hodnotili celek hry (někteří z vás to udělali což je paráda) a pořád nekecaly jak je tohle naprd místo tohohle. Mody už jsou, tak si to omodujte pokud chcete super grafiku,zvuky atd. (teď někdo začne psát, ale na grafiku ještě pořádný mody nejsou a chytat za slovo) myslim časem budou mody prostě.

    Hraju to od dne vydání hra to neni špantá, ale kdyby se to jmenovalo jinak než Fallout neni kolem toho tolik povyku možná spíš naopak vlastně.. jako nová značka by to bylo ultimátní nejspíš :D
    • Konzole ani vývojáři za to nemůžou. Můžou za to hráči, že kupují takové hry, které na PC vypadají jak čisté porty z konzolí. A může za to trh, kde jsou PC hráči u některých typů her už v menšině a pro vývojáře a herní studia se prostě nevyplácí nějaké větší úpravy pro PC hráče. Můžou za to také recenzenti, kteří dávají Bethesda her vesměs velmi dobrá hodnocení, přestože se od Morrowindu příliš neposunuli. Zatímco Morrowind byl ve své době přes pro Bethesdu tradiční technické nedostatky fenomenální, dneska už to prostě nestačí a musí jít dál. Hlavně příběh a postavy by se měli posunout. No a taky by měli najmout více herců na namlouvání postav. *1*
    • a nezapomen smajlika, kterej je diagnoza 16 letejch deticek.
    • Kozy
      Skyrim vyšel na konzole, stejně jako FO3 a F:NV.
      • Stillson
        O 2 roky později... ne v den vydání
    • nekecaly ? ty se vrsat nejdriv do druhy tridy detatko. a pak diskutuj. meles houna.
      • Stillson
        Pardon pane češtinář já zapomněl že jsme na pravidlech českého pravopisu a ne na herním portálu ... psal jsem rychle moje blbost
      • Harshday
        Jsi možná trochu mimo, ale pravidla byly upravené, pokud vezmeš muže a ženy, tak si můžeš zvolit i nebo y. Už to není podřízené mužskému rodu.
        • lez.
          • Harshday
            Slyšel jsem to, někdy minulý rok, ze školy už jsem taky nějákou dobu, tak jsem tomu věřil. Nicméně to používám jak kdysi.
            V tom případě se omlouvám za bludy a toho kdo mi to řekl nakopnu. *1*
  • WalkingWad
    Ještě jsem nedohrál, ale těch 7/10 je fér.. trochu sem se obával, že se Games nechá strhnout lavinou 10/10, čili recenzí typu - nehráljsmetoaleejtofalloutadělalatobethesdaajetoopenworldtakžedeset.. Spíš se obávám, že to jde směrem k 6/10...

    Po recenzi na Wasteland II si u mě Games.cz spravili karmu :)
  • CoD Advanced Warfare = 8/10
    CoD BO3 = 6/10
    Fallout 4 = 7/10 ...
    Kdo to hodnotí ? :D Asi ten, kterej ví úplný ho**o .. já bych řekl, že jediný co je zajímavý na Games.cz jsou komenty
    • Vieš, povedal by som že fallout 4 si viac nezaslúži, to tie CoD by mali dostávať tak 4/10 max.
  • V recenzi je toho hodne pravdiveho. Jenom nesouhlasim s nazorem autora, ze je ve hre spatny pribeh, nebo postavy a questy. Me to naprosto vyhovuje i styl rozhovoru. Je zde proste dan duraz hlavne na akci, RPG prvky a otevreny svet. Ne na adventurovske dialogy a knizni romany. Kvuli "ukecanosti" a ohromne "pribehovosti" jsem prave nedohral Zaklinace 3, protoze me ty dialogy nebavily. Ve Fallout 4 jich je tak akorat a hrac muze obejvovat svet, hrat "survival" hru, taktizovat, bojovat, vylepsovat. Da se toho ve hre delat spousta a je tim zabavna. Kazdemu sedi neco jineho. Teto hre velmi rad odpustim spatnou grafiku a nektere nedodelky. Samozrejme beru, ze hra se v zasade od tretiho dilu moc nezmenila, coz me na jednu stranu mrzi, ale na druhou, proc menit neco, co se skvele hraje?:-)
    • owny
      "nedohral Zaklinace 3, protoze me ty dialogy nebavily. Ve Fallout 4 jich je tak akorat" *15* *15* *15*
      • hra by neměla mít více custcén a dialogů než hratelnosti...
    • gratuluji ze jsi pochopil o cem hry od bethesdy jsou +1
      • No takhle, ja vim o cem hry od Bethesdy jsou :-) Teda pokud mas na mysli treba serii TES. Tam napriklad jsem sice paril Arenu (TES 1) jak divej, ale byla to vuci dnesnimu Fallout 4 naprosta hruza. Tisice vesnic, tisice stejnych postav, nahodne generovane dungeony (neni nic horsiho), ale tenkrat nic lepsiho nebylo (3D). Prvni RPG co me bavilo byl Morrowind. Ale treba Skyrim u me dost propadl, hezka hra, ale lehka a na RPG nic moc.Proto me prekvapuje, ze Skyrim tady dostal 10/10 a Fallout 4, ktery me bavi mnohem vice ma jen 7/10. Ale je to proste vec vkusu, kazdeho bavi neco jineho.
      • Hele, Vy dva jste se hledali, az jste se nasli. Jako z filmu Blby a blbejsi. *5*
        • *15* všechny tu ubíjíš svými argumenty.
          • nech ho bejt, za chvili bude pulnoc a bude muset do postele, at se vyzvani..
  • Pro me tahle hra jednoznacne uplne rozcarovani a zklamani. Zvuky a hudba perfektni, grafika v pohode pro me libiva, souboje a prestrelky ..no na me az moc akcni pojeti ale v pohode.Svet je primo lakajici k prozkoumavani...no a timto vsechna pozitiva konci.Co je nejvetsi fail tehle hry je interface, ovladani a vubec technicka stranka tehle hry.Nemoznost zmenit ovladani na klavesnici k obrazu svemu to je katastrofa a kdyz uz to jde nekam dat ta klavesa tak pozdeji zjistite ze uz je davno zamcena a preddefinovana v modu pro sbirani a rozebirani veci a tudiz to co mate nastaveno vy tak se vyrusi takze ve finale vlastne treba ani nemuzete tu a nebobtu vec sebrat ci rozebrat nebo neco jineho.Tahleta nemoznost customizace je pro me naprosto nepochopitelna.Dalsi vec co je katastrofalni je ovladani menu. Kazde menu se potvrzuje jinaci klavesou a odchazi a rusi stejne tak.Proste kdyby tam nebyla ta napoveda tak se nechytam a cele to ovladani vsech menu spise vypada jako hra na klavir nez pohodlne hrani na klavesnici.Zamek na 30 FPS..no toto je snad nejvetsi ulet. Myslel jsem si ze mam tak spatny PC ze to neutahne tu hru ze se tak poskubava.Pozdeji jsem zjistil ze nejaky cvok vyvojar to zamcel na 30fps....no to snad ne!Po tweaku ini souboru to na 60 fps a vyse ma konecne plynulost a neni to jak zpomalenej film.FOV je taky katastrofa. 80stupnu ...to si pripadam jak kun s klapakama na ocich.Zase pomohla uprava INI souboru a prestaveni na 90.Aspect ratio a rozliseni jen pro widescreen..tohle jsem taky absolutne nepochopil jak se tohle mohlo zrodit nekomu v mozku.AI postav je primo hrozna.S kovovou tyci jde po primce proti Vasi pistoli 5 raideru ..nechapacka.Pathfinding je taky strasny.Stale nekoho musim nekam postrkovat nebo odstranovat krabice ci jiny veci z cesty postavam pac to auticko fakt neprekroci ani neobehne kdyz ho nekdo kopne mezi futra.Takze takhle bych to shrnul.Kdyby hra nemala tyhlety ulety tak si myslim ze je docela zdarila i kdyz to uplne s filozofii falloutu moc nesedi ale kdyz bych to bral jako prvni Fallout co hraji tak bych jeste bod hodnoceni pridal.Za me 6 z 10 jako fandu pro novacka 7z 10.
    • Ovladani, customizace, menu - vsechno strasny jak pises. Ale presto, kdyz te hra bavi, tak tyto veci nejsou podstatne...
      • proto taky hře dal 6/10, což je ekvivalent lehce nadprůměrné hry
    • Nejlepší bylo, když jsem postavil setlerům boudu, do které se ani jeden nedostal, protože vchod levitoval pár cm nad zemí.
      • Já jim postavil studnu, ale nikdo u ní nepumpuje, vanu, ale nikdo se v ní nekoupe, pole s jídlem, ale nikdy sem nikoho neviděl jíst frajer s Elvisovskym hárem ráno vstane a pak až do večera přitlouká nějakou desku k baráku asi ji chce mít fakt fest
        • Tak s tím jídlem, to tam máš bug. Když se setmí, tak se všichni slezou kolem kamen nebo kotlíků a cpou se z misek nějakým jídlem.
        • Tohle jsou next-gen věci, které budou až v Kingdoms Come Deliverance :)) Možnosti který jsou v F4 jsou supr, a zda někdo čepuje vodu, nebo chodí jíst, bych neřešil ....
          • když postavy co choděj na jídlo a pumpujou vodu zvládal už Gothic II :)

            ne že by to ten gamebryo engine nezvládal, pamatuju si ten mod na stavění osad z NV a tam šlo osadníkům nastavit spousty různých animací, postavil jsem jim tam bar a poblíž ohniště, npc tam posedávali a polehávali kolem ohně, tancovali, chlastali a zevlili u baru, bylo to takové veselé když se tam večer všichni sešli *4*
  • Jako všechny Bethesda hry potřebuje Fallout 4 čas na vyzrání a zásah modderů. Za rok, dva to bude hra na 9/10 jako se tomu stalo u Skyrimu.

    Recenzentovi palec nahoru, že se odvážil dát 7/10. To je z mého pohledu docela dobré hodnocení.
    • Presne tak! Aj keď je otázne, či modérom bude za to tento paškvil stáť...
    • Myslis lolitky, ruzovy pipboye a kalhotky s napisem USA? protože 90% modu je prave o tomhle.
      tech 10% je dobrych a uzitecnych, ale ze by to nejak zasadne menilo to co udelala bethesda? Spis ne, porad tam bude 90% hry udelane od nich. Moderi nejsou zadna spasa, kolikrat téma modama nadelaj vetsi bugfest nez tam byl.
      • Možno keby si bol sám modér, viac by si si vážil robotu iných, ktorí to navyše robia ZADARMO!
      • Nesmysly. Píšeš o něčem, o čem vůbec nic nevíš. Podívej se na top modifikace třeba u Skyrimu. Uvidíš, že jsou to v drtivé většině seriozní modifikace měnící důležité věci k lepšímu. Cucáš si blbosti ze zadku...
        • Jo, to je tech 10 %, zbytek je odpad. Ale když te bavi zit v pohádce ,, Moderi zachranuji hry,, tak si to uzij:) Ja modoval morrowind a hodne, pak i oblivion, pak mi doslo ze to nikam moc nevede a ted to spis nesnasim.
      • Lolitky budú vždy a všade, dopyt je veľký
      • presne tohle. ale fanboiove jsou mimo dal.
        • to si nerozumíme, me se hra libi takova jaka je, a nemam rad si tam pridavat věci co neudelala bethesda ale nejakej pepik z horni dolni v americe, kterej po vecerech onanuje nad hosteskama a pije k tomu mliko.
          • naopak. presne v tom si rozumime.
            • tak to potom v poradku.
  • jinak co rikate na The Game Awards
    Podle oficiálního webu seznam nominovaných her sestavuje 32 mezinárodních médií (zatim je to takto)

    Rpg roku,Bloodborne/F4/P of eternity/Witcher 3

    Hra roku :Bloodborne/Fallout 4 /Metal Gear Solid 5 /Super Mario /The Witcher 3

    Vyvojar roku : Bethesda Game Studios /CD Projekt Red/From Software/Kojima Productions/Nintendo
    • tento rok bude tvrdej boj o hru roku

      https://www.youtube.com/watch?v=rvfPofGzqVM
      • :D
    • pekne matoucně jsi to napsal, ted si pulka lidi bude myslet ze F4 delal CDP:)
      • to je lepsi. jinak doufam ze to nebude mario maker :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit