Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jee, pyča cenzor se probudil z opice
  • Todd and the sweet little lies

    https://www.youtube.com/watch?v=yvGXCisAaR4&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=B7trmEmI5Js

    Todd to proste umi *1*
    • když nekomu stoji za to natáčet takovyhle videa, tak Todd bude hodne slavnej clovek:)
      • Je to takový Zdeněk Troška herního průmyslu.
  • Opravdu bych chtěl vidět level designéry a 3d grafiky z Bethesdy, kteří jsou schopní v dnešní době vyblít něco takového:
    http://images.nvidia.com/geforce-com/international/images/fallout-4/fallout-4-distant-object-detail-001-low.png

    *7*
    • Nepřijde mi to tak zlý. Asi jsem nenáročnej.
    • fallout-4-distant-object-detail-001-low.png (LOW, LOW, LOW) - Unika mi neco? na LOW to vypada celkem dobre ne?
      • Vypadá to asi jako HL2, takže cca. 10 let zpátky
      • Kdyby sis dal tu práci a v odkazu přepsal to tvoje Low na High, tak zjistíš, že to vypadá furt stejně, jen je někde v pozadí víc budov *7*
    • http://static.giantbomb.com/uploads/original/1/11423/803096-emil_pagliarulo.jpg

      emil pagliarulo - lead designer, delal i na F3 a senior dizajnera ve Skyrimu (všechno debilni hry)

      zajimave, že lead dizajnera v oblivionu (což byla podle mne relativne dobra hra) delal ten samej človek co v morrowindu - ken rolston
      • Jejich level design mě totiž nepřestává fascinovat svou zoufalostí... Asfaltové cesty v F3 a F4 jsou rozdrobené na kousky, ale dřevěné plotky a domečky pořád stojí *1*
        • Tak neco ze dreva postavis/opravis lehce. Ale udelat poradnou cestu bez technologie a materialu, to je trochu slozitejsi...
          • Tak jestli každý uvažuje tak idiotsky, jak ty, tak se nedivím, že to lidem příjde v pořádku *1* Mrkni se na nějaké fotky z Hirošimy a možná pochopíš, o co jde
            • to Paw: Tak nějak *1*
            • lol ty japonci maji tak čiste fasady že jsem myslel že je to nejakej obrazek ze simcity
            • https://billpfeffer.files.wordpress.com/2012/08/hiroshima-010.jpg
              Jop, 70 let po vybuchu a rozpadle ploty, uplne vsude... jak dlouho ze je to po jaderne valce?
  • Jack1947
    Jedno se musí F4 nechat má hodně hezké efekty nasvícení a slunce odrážejicí se od objektů, nevím proč ale čím víc hraju tím mmín barevné a malované se mi to zdá jakoby se hra vyvijela za pochodu *4*
  • Libi se mi jak je kolem F4 zivo. Vite, blbe a spatne hry mivaji třeba 20 prispevku a nikoho nezajimaj. Takze vlastne i zdejsi hejtri delaji F4 obrovskou reklamu. Proste, když bethesda vyda hru je vždycky kolem ni peknej hukot, a to klidne i pet let po vydani, uprimne neznam hru/studio která by se timto mohla pochlobit. Vetsinou i když jde o super hru po ni po roce nestekne skoro ani pes. ty hry jsou tak dulezite ze skoro každý se ma potrebu nejak vyjadrit, at uz v dobrem ci zlem, oboji znaci zajem.
    • No "hejtri" ...my jsme spise hlavne zklamani z toho ze to mel byt Fallout ale ona je to jina hra jen s texturami a nazvy okopirovanych z Falloutu navic se znacne technicky neodladenymi vecmi ackoliv neni nijak spatna. Mit jinej nazev tak to beru ale tohle je primo rana do srdce fandum Falloutu.
      • Jak by ta hra podle tebe měla vypadat ? ... a tím nemyslím, že by měla být v izometrickým pohledu ...
      • h0p3
        Jak jsi řekl, teď jsem tu sepisoval něco v tomhle smyslu. Upřímně si nemyslím že to je špatná hra, ale s Fallouty už nemá bohužel nic společnýho.

        Se Skyrimem jsem nikdy neměl problém, to je něco co Bethesda sama vytvořila. Tak ať si s tím dělají co chtějí, když to lidi mají rádi.
        Ale to že mi to jejich know-how roubujou na Fallout, kterej jen odkoupili a tím mi bez výčitek k*rví mojí oblíbenou značku. To je něco přes co bohužel nemůžu přenýst.

        Proto teď doufám, že z tohohle prskání Fallout fanboys, by mohlo Bethesdu trknout, že si s touhle značkou moc nevědí rady. A třeba si příště najmou studio/lidi, kteří už s ní mají zkušenosti a já dostanu hru, kterou budu s radostí nazývat Fallout.
        • Žiaľ, Fallout 4 je krásna ukážka toho, že ide vždy len o peniaze, pretože autori vydali svoje dielo NIE pre fanúšikov série Fallout, ale presne pre tých druhých, ktorých je samozrejme väčšina. Ako ortodoxný fanúšik série toto beriem ako poriadny fľusanec do tváre! *11*
        • Ne s radosti ale s hrdosti.
    • Kromě velice slabé hlavní příběhové linie, tam snad není žádný extra problém. Stačí na ní kašlat a jet některou z frakcí.
    • tak oni i ti ,,hejtri,, maji nakonec odehrano 50+ hodin, takze ona je to spis takova poza, kterou graduji do extremu
      • Nojo, odehraješ míň než padesát hodin, řekneš, co se ti na hře něco nelíbí a sesypou se na tebe, jak jí můžeš označit za špatnou, když jsi jí vůbec nehrál.

        Odehraješ víc než padesát hodin, řekneš, co se ti na hře nelíbí a sesypou se na tebe, že to je póza, když máš tolik odehráno.

        Prostě ta naše krásná prosluněná doba nepřipouští, aby si někdo mohl dovolit říct, že se mu něco nelíbí. Všechno je tu boží. *5*
      • Jj, nějaký tele tady hru sepsulo hru na 3/10 a pak napíše, že nahrál 35 hod. Ale spíš bych řekl, že to vůbec nehrál :))
  • Jako samostatná hra je to pecka, v rámci Fallout universa a jeho zvyklostí to beru jako největší vybočení z řady. Systém XP mi nevyhovuje vůbec

    Minecraft z Fallout světa s Lajničkou, ala Call of duty, místo otravného opravování zbraní tu máme otravné vyrábění a opravování všeho.

    Graficky je zaostalejší, ale dle mne v pohodě snesitelné.

    Shrnuto čekal jsem evoluci NW do lepší grafiky s rozáshlým novým světem a příběhem se zachovanými hernimi principy, dočkal jsem se odlišné hry než všechny předtím, když se nad tím zamyslím tak ani z Fallout 2 na Fallout 3 (pokud odmyslím 3D) nebyly takové výrazné změny (systém zkušeností a perků, používání a náklupy, ....).

    Osobně jsem rozpolcen hra se mi líbí, ovšem návaznost na předchozí díly mi absolutně chybí (vyjma prostředí), připomíná mi to Bioshock kdy Infinite jsem taky moc nezkousl
    • buď rád, že to trošku změnili. Nikoho by nebavilo číst mraky textu v nějaké isometrické hře, to je mrtvý žánr. Hra je hra a tahle hra má fajn hratelnost.
      • presne.. staci odpoved Ano /ne.. na tak stupidni pribeh vic nepotrebujes...LOL *7*..mysleno ironicky
        • Hezke pribehy mas v knihach, tam mas pribeh treba na 400 stran i vice. Cist si nejaky pribeh v pocitacove hre??? Tak nekoho to bavi, ale jeste jsem treba nevidel herni automat, kde by bylo nejak moc textu - spise tam vzdy bylo "start" a "game over" to byl cely text :-)
          • Popravdě, celkem jsi to trefil, jen jsi zapoměl na důležitý nápis "Insert Coin" a "Insert MORE Coins !!", který do určité míry u her přežil. Tuny textu (dle Fallout1/2 předlohy) už k takovým hrám nepatří, byť propracované a zajímavé dialogy by měli byt neodmyslitelnou součástí her, které se chválý nálepkou RPG.
        • přesně a je to plus, nezdržuji tě zbytečně nudné a dlouhé rozhovory, můžeš hrát.
          • Bohuzel lidi jako ty (nejsem si jisty jestli pouze netrolis) dokonale przni rpg zanr. Ve falloutu2 (coz osobne povazuju za nejlepsi rpg co jsem hral) se dala naprosta vetsina situaci "nudne" okecat.
  • Tak jsem to jen 3 hodinky zkusil na půjčené PS4 a není to až tak hrozné. Nicméně tato recenze mě přesvědčila, že, stejně jakou u většiny her od Bethesdy, to má smysl koupit tak za rok, až vydají několik patchů a budou dostupné fanouškovské mody, které tu hru dopilují.
  • Kazdymu kdo mel rad FO1 a 2 musim doporucit Neo Scavenger pokud to jeste nehral. Zezacatku Vam to bude pripadat divny, ale uz po hodince hrani zjistite prvni triky jak prezit a zjistite, ze je to podobny starym falloutum jako zadna jina nova hra.

    Zezacatku to neni videt, ale ta hra je hluboka jak marianskej prikop, hlavne si zkuste souboje a budte v nich defensivni, ve smyslu - vzdycky se nejprve kryjte a az kdyz vidite ze je diky neuspesnymu utoku Vas protivnik "vulnerable", tak utocte, ale opatrne, berserk je dost riziko.
    A necekejte, ze tady s holyma rukama premuzete protivnika se sekackem, tohle neni zadna arkada pro maly deti *3*
    • Chim
      A já bych dodal, že je tam naprosto jednoduchý, logický a hlavně perfektní systém inventáře. Bethesda a mnozí další se mají v tomto směru od indie scény co učit.
      • Jo genialnejsi inventar jsem nikde jinde nevidel, zacinas bez tasek - mas jenom 2 ruce takze vezmes proste 2 veci a je jedno jak velke (tezke te pouze zpomaluji a unavuji).
        Najdes igelitku - das ji do ruky a hle... mas prvni naznak inventare.
        • Chim
          A ten pocit, když se ti pak stane tohle *1*
          https://www.youtube.com/watch?v=KgQpv0_STDw
          • Po chvili me napadl pes a zacalo vychutnavani.

            Psy jsou to vicemene hloupi a utocej dost zbrkle, takze jsem ho snadno nalakal na past v prostredi a on se trosku odrel (+ je na zemi + ma tah penale, takze dost casu klidne i na berserk).
            Jenze ja si o nej nechtel zbytecne ten strep v hadru ponicit, tak jsem si prepnul na pest, coz znamena ze uz jsem nemohl berserkovat, no nic, dostal pest.
            Vedel jsem ze tady bude vstavat, tak jsem hned dal obranu ktera vydrzi na 2 tahy boje (druhej tah muzes i s benefitem te obrany utocit, proto je dulezity se prakticky kazdej druhej tah branit).

            Takze jsem dal obranu, on se podle predpokladu postavil na vsechny 4 a ja ho hned pri tom nakopl do hlavy coz ho zase skoplo na zem.. scenar pokracuje, dopadne to s nim asi hodne zle, mozna ho s otresem mozku necham lezet a umirat *1*
          • Miluju tu zvrhlou brutalitu Nea.

            Treba ted jsem zacal po srmti novou hru (kazdy novy zacatek je zabava) a celkem brzo jsem byl napadenej typkem v triku bez zbrani. Jelikoz jsem trapper, tak umim v boji pracovat s prostredim, ustupoval jsem a jen prilezitostne kdyz chargoval jsem ho nalakaval do pasti, pricemz si poskrabal nohu na dvou mistech a obe ruce + horsi soustredeni... a kdyz jsem mu nasledne uhnul, tak jsem zautocil strepem co jsem mel v ruce a zasah, ale poskrabal jsem se taky. On zacal utikat, byl to zacatek a on evidentne nic nemel, tak jsme se rozesli.

            Prvni co jsem udelal, ze jsem roztrhal par tricek z batohu na hadry a jednim z nich obvazal ten strep, abych se o nej neskrabal.
          • A ten pocit kdy, zjistis, ze veci se daji v invetari otacet *1*
          • Nebo tohle *11* http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/450657352474357207/BB6C7B0BEEBFCFE2651919F30A47571803D82AF8/
          • Nejvtipnejsi je ze jak jsem to rok nehral, tak jsem zapomnel uplne vsechno a vcera vecer jsem tak maximalne 3x umrel, pokazdy na me stacila smecka vorechu :-)
            Pred rokem uz jsem se dostal az do Detroitu, prosel jsem x POI (vcetne nechvalne znamyho opustenyho vystaviste + klubu kanibalu :-) a mel jsem vyzbroj, ze jsem si nepratele vychutnaval, zvlaste v noci sekackem necekane ze tmy *3*
  • V obchodech a inventari jsou vechny veci rozdelene do kategorii,staci jen sipka do leva ci doprava..
  • Jen pro zajimavost, prvni minuta ve hre ... dmentni matka, ktera nech dite s klidem rvat, vopruz mezi dverka, kterymu 5x reknu at vypadne, a stejne vopruzuje dal ... fakt vyber jak noha ...
    • To je sice fakt skvělý, že Far Cry 4 tu možnost skončit hned mělo ale jako k čemu? Hezkej detail ale úplně zbytečnej.
    • nightborne
      Tak jistě, kdyby ho šlo vyhodit, hra by skončila do deseti minut =)). Což by mimochodem ale bylo docela fajn, kdyby tam ta možnost byla. Trochu mi to připomnělo Far Cry 4 - když jsi na začátku opravdu počkal v místnosti, než se Pagan Min vrátil, hra skončila =). Nebo ve Way of the Samurai 4 - tam jsi mohl hned po připlutí říct převozníkovi, že tady se ti teda nelíbí, ať tě zas odveze pryč -> konec hry =)).
      • Tak hra nemusi skoncit ...smarja se da vymyslet bambiliarda variant ...

        1) vyplnis mu papiry a do vaultu projdes as is
        2) vyrazis ho, a pak necim uplatis straz
        3) prolezes do vaultu vetraci sachtou
        4) ...

        Proste variantni reseni tehoz, kde si proste muzes vybrat === znovuhratelnost presne jako u F1/2. Jenze to by to nesmeli delat ti dmenti co to delaj.

        BTW: Uz vim proc je cokl nesmrtelnej ... ti imbecilove nejsou schopny ho udrzet treba na strese, takze z ni klidne spadne.
      • Jack1947
        No a to by nebylo špatné podobně jako to mělo jak jsem zjistil např Far cry4 hra skončila když jste na začátku skutečně počkali. F4 by mohlo mít něco v tom duchu protože suma sumárům beztak tam ten konec bude... dříve nebo pozdějc. Splněj se všechny hlavní kvesty a je vymalováno.
        • Slysel jsem ze Far Cry 4 skoncilo, kdyz jsi na zacatku pockal.
          • Jack1947
            Hrozně vtipné ale smolík je že jsem to napsal těsně předním.
            • Mezi detma to dneska funguje tak, ze kdo ma login a obrazek je boss? Drsny. *15*
            • Jack1947
              To nevím povíš mi to? nojo inkognito bez obrázku. Vidím nick a hned si řeknu další anonym... pomalu stejnej odpad. *7*

              To dole snad ani nestojí za koment to je jen úmyslné vyvolání reakce... mrkni na horu. To dítě. *3*
            • Jaky to je mit v palici vymeteno?
            • Jack1947
              Ty seš deb1l ne? prostě to byla náhoda že jsem to psal a než jsem to odelal takto on dopsal tak z toho nedělej vědu. Prostě stejné myšlenky v jeden čas to tě nenapadlo? si troll nebo co...

              Už aby ty aanonymy někdo zredukoval beztak 85% -90% příspěvků tady u Falloutu je od nich.
            • Ano, tys to psal jeste pred tim nez se objevil post, na ktery reagujes. Cool story bro.
          • Jo, něco podobnýho snad prej bylo taky ve Far Cry 4... al nevím, jestli to nebyl jen nějakej hack...
            • ve Wastelandu 2 když pomerne z kraje hry aktivujes atomovku v muzeu na enklave rangeru tak je taky konec, titulky a konec..nevim..zabere to tak hodinu hry nez se tam clovek dostane.
            • To nevím, ale třeba ve Far Cry 4 to bylo.
            • nightborne
              Hej a co teprv Far Cry 4, tam to snad mohlo skončit taky hned.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit