Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rekapitulace RPG v otevřeném světě za posledních pár let.
    Dragon's Dogma>New Vegas>Fallout 4> Fallout3> Skyrim>Witcher 3
    • proč by byl debilní fallout s minimem RPG prvků lepší rpg než witcher a f3 smh *7* *7*
      • protože je to imo lepší hra než Witcher 3 a ve W3 těch RPG prvků ještě méně než F4... *7* *7*
        • fakt pochybuji že Witcher3 může mít méně rpg prvků než hra ve které jsou jak z call of duty vystřižené mise s helikoptérou a minigunem
        • tjn v W3 me bylo uplne putna co lootuju, stejne ty veci byly nanic krom obcasnyho mece, rpg system tam byl velkej joke, ta hra je spis jak nejakej román nebo co, rozhodne ne RPG, dobrej roman, ok hra, ale F4 je 100x lepsi pro RPG hrace
          • amoring, zbraně, strašné množství toho, ale já nenašel ani jeden desingově povedený armor, statově se stačí držet zaklínačského vybavení, takže loot je lepší ignorovat. RPG systém je zakrnělý systém perku, půl roku navíc byly buglé mutageny, takže ani ten RPG systém nefungoval. Na nějaké vylepšovaní síly, inteligence a staminy, jak bylo v jedničce, může hráč rovnou zapomenout.
        • jsi genius srovavat tyhle hry :) bravo. bravis...a co srovnas dal ? cod a far cry ? NE uz vim golden axe a dungeon master..ale to si mel plinky jeste
    • Nezbyva nez souhlasit.
  • kubi-wan
    Tohle mi přijde jako velmi rozumná recenze!
  • Začínal jsem na F1 kdysi když vyšel s Levelem, poprvé jsem hru zatratil, ale po půlročním návratu mne chytla, doufám že to bude podobné, neodsuzoval jsem ani F3, zde je na mě změn a nedostatků až příliš, při Vatsu se všichni hýbou, a já nemám možnost uhýbat, definování zkratek v F3 NV bylo lepší, ovládní je vyloženě port z konzole, sbírání věcí kolečkem je pro mě porod, počáteční souboje jsou až moc jednoduché, rozhovory šipkami proč nejde hodit na WSAD přenedavání ruky mě sejří, jinak graficky hra nevypadá zle, trošku mě mrzí malá návaznost designu zbraní a celkově prostředí na F3 a NV, také mne mrzí že když uklidím zbraň tak prostě zmizí do XY, dřív se hezky houpala na boku či zádech, Příběh ani nekomentuju, proběhl jsem prvních 30 minut a nevidím v tom žádný zázrak šlo by to lépe, i když kritizuju je hra líbivá ale má spoustu ale za mne 60 - 70% doufám že se mýlím. *6*
    • PS: a móda craftění v každé hře už jde taky mimo mě, vyhovoval mi systém v F3 kdy člověk vyrobil nějaků zajímavost ale obešel se bez toho, chci zabíjet mutanty a né si hrát na Bořka stavitele *2*
      • tak ono to je dane klasickym pristupem Bethesdy k obtiznosti...stejne jak ve Skyrimu to bez crafteni na max. obtiznosti ani snad neslo, tak tady je to bez kvalitniho upgr. taky porod. Takze pokud nechces craftit, tak si to dej na normal a pohoda.
  • Když čtu o těch problémech se kterými se hra potýká, tak by mě zajímalo, jaké by hra měla hodnocení, kdyby šlo o neznámou značku neznámého studia.
    • nightborne
      S takhle bohatým světem, dobrou atmosférou, (pro někoho) příjemnou hratelností a fenomenální hudbou? 7.

      edit: I když, možná 8, některý chyby se v prvotině přece jenom odpouštěj snadněji, než když je vidíš popátý.
      • PreidaQ
        Tohle nebyla odpověď, kterou ten člověk chtěl slyšet.
  • Super recenze a naprostý souhlas. Hra to není vůbec špatná a explorace je tím hlavním tahounem, člověk ovšem od něčeho s názvem Fallout čeká přecijen víc.
    Ovládání je (na PC poměry) příšerné, příběh neuvěřitelně mdlý, postavy nesympatické a ploché a svět černobílý... Karma systém je úplně pryč a humoru už také bohužel mnoho nepotkáte.
    Nadruhou stranu je ze střílení konečně požitek a svět je plný malých i velkých překvapení. Budovy do nichž lze vlézt jsou konečně veliké a pocit z prozkoumávání každého koutu je stále velice příjemný jako dřív. Crafting a úpravy všeho možného potěší.
    Hra roku to nebude, ale bavím se u toho každý den a stále mám co objevovat.
    Jinak 700 komentů? Vážně?? *15* No to abych si to tu prošel.
  • Mám nahráno 38 hodin a pořád se bavím, největší plus téhle hry je (jako u všech od bethesdy) její svět, prozkoumávání a hledání skrytých věcí. Tohle oni fakt umí. Nejslabší jsou dialogy, hlavní příběhová linka a klesání fps v a poblíž Bostonu, jinak nemám co vytknout. Všechno co je blbě, vylepší mody časem. *4*
  • Je mi líto toho kdo psal recenzi, že za celou dobu hraní nepřišel na to, že se věci v obchodě dají seřadit např. podle zbraní, brnění, aid, munice a pod.... a ne jenom podle hodnoty, dmg..... :D
    • Coz je uplne knicemu ... nehlede na to, ze kdyz posbirany veci nahazim do nejakyho toho vyrobniho suplete, tak tam mam po cca hodine hrani seznam s asi tak tisicovkou polozek ... fakt prehledny jak noha ...

      Kdyz vemu Oblivion, Skyrim a F4, tak je to cim dal horsi a cim dal nepouzitelnejsi. A nechapu, jak tohle muze nekdo pouzivat i na tech prastenejch kozolich.
    • nightborne
      Obávám se, že pointa byla spíš v nemožnosti lepšího seřazení materiálů, nebo třeba kusů zbroje podle typu (hemy/chesty/atd). Zkus prodat nějakej konkrétní item, když s sebou taháš stopadesát jiných "junk" itemů =).
      • vsak junk mozes automaticky hadzat rovno do workshopu.. naco ti bude v batohu :)
        • nightborne
          Třeba když ho chceš prodat =D. Některý kusy (zlatý hodinky a tak) jsou docela cenný, často se mi stalo, že jsem sbíral věci i na prodej, a pak aby se v tom prase vyznalo. Zkrátka a dobře, inventář/třízení by opravdu bylo fajn řešený trochu citlivěji =).
  • Jeste nejsem u konce, hraju na tezkou obtiznost a odehrano nejakych 41 hodin, energo zbroj sem pouzil snad 3x, moc me v ni behat nebavi. Ted si tunim plazmovy a laserovy zbrane, ghoula dam na jeden zasah.
    • ja mam 100+ hodin, nejsem ani lvl30 ale dost stavim... energo zbroj sem zacal vic pouzivat az pozdeji, cca po 70hod... t60 upravená, unese skoro 500kg a umí x dalsich veci, strilim jen klasickejma zbranema a samo heavy wepons a exploziva, luxus pařba, za mě 9/10 at si kazdej rika co chce
    • To ja dam s mini nuke i vice ghulu na jeden zasah :-)
  • ten kdo hral F1/F2, tomuhle konzolidnimu bazmektu nemuze dat vic nez 3/10. konzoloidni zprznena hnus hra. *11*
    • Jako s tím vaším hatem proti konzolím už mě fakt začínáte štvát...hru jste si jako fanatici předobjednávali tak mlčte. Věděli jste moc dobře do čeho jdete. Dost pochybuju, že osekané RPG, mizerný příběh a chyby jsou kvůli konzolím. To spíš fušerství vývojářů, které jim tolerujete už X let a stále masivně kupojete jejich hry a bráníte je do posledního dechu protože "Modeři to přece opraví". Super koupím si hru za 1000 a budu čekat pár měsíců než bude v dobrém a kvalitním stavu.
      • ono to vychazi z neceho co je fakt. konzole MRSI PC hry. tak to proste je. maji stary obsolete hardware po desitky let, a diky tomu nezvladaji ani 20% toho co soucasne PC. tim padem vyvojari vydavaji srackoidni hru, protoze konzole vic neumi. simple.
        • Myslíš tím Hi-end PC co má asi tak 30% hráčů? Takže udělají podle tebe hru kterou rozjede jen30-40 PC hráčů aby jsi měl pocit své "Master race" a nechají si utéct ty miliony potencionálních zákazníků z konzolí a Mid PC...ty jsi teda ekonom.

          Rád bych tě odkázal napčíklad na Uncharted 4, které vypadá naprosto famózně. Ale zacpi si uši a dál si hezky namlouvej, že za to můžou konzole. A nezapomeň si předobjednat. Sice to bude neodělaná blbost ale tak hlavně, že to budeš mít co.
          • Tim blbostem co pises vazne veris? Potom by studium prospelo hlavne tobe...jo, jo, masterrace uz neni co byvala...
            • Reakce na Kokosa
          • popiras fakta nesmyslama. Konzole JE obsolete hardware. a vykonem je tak na 20% prumerneho PC. precti si neco o hardwaru, misto hrani na konzoli.
            • Tak znovu. jakakoliv soucasna konzole ma 20-30% vykonu standartniho soucasneho PC. Je to dano HW komponentama. Zjisti si co je vlastne hardware. konzole je 100 let za vopicema.
            • Jestli hru z PS4 jako tohle http://www.czechgamer.com/pics/clanky/21658_maxresdefault-1442587914.jpg rozjedeš na průměrném PC tak jsi borec.
  • Nemám moc nahraných hodin, a asi mít ani nebudu... když si vzpomínám jak jsem nadával u Falloutu 3 (oporit F:NV, to mi docela sedlo), tak teďka by se měla Bethesda hanbou propadnout. A když nám Bethesda vymývala hlavu svýma reklamama, tak většina stála za Bethesdou, smutné.
    Co to je za d......í módu, prodávat nedodělané hry.
    • Hra je dodělaná. Jinak doporučuji tomu dát alespoň 15 hod. a pak uvidíš, že tě to chytne. Ja jsem hru začal po 1 hod. hejtit, ale po dalších několika hodinách, jsem pochopil jak co funguje, kde se dá co dělat atd.. a vše se v dobré obrátí. A najednou člověk hraje supr hru :)
      • Takže sám říkáš, že se musel několik hodin nutit, přihmouřit obě oči, zacpat nos,no a pak to vlastně "není zas až tak špatné"... no to je vysloveně k pláči, když tohle píšeš. Tohle má být hlavní titul, ne hra od indie studia, které "když dáte šanci a čas, tak je to dobré". Tohle má být plnohodnotný titul pro rok 2015, na kterém totálně není co experimentovat s hráči a za který lidé platí plnou palbu. No čím víc nad tím přemýšlím, tím jsem znechucenější. Hlavně že jsme se měli rozplívat nad trapnými animovanými videi, a ve finále hraju post-apo pastelky... no prostě konec (a to jsem potají doufal).
    • Hráči jsou blbci a předobjednávají...protože všichni víme, že hry jsou nedostatkové podpultové zboží...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší