Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Sa na tejto diskusii smejem az mi slzy tecu :))
  • Prophet
    100 - Gamer.no
    100 - Hardcore gamer
    95 - Ign
    90 - GameCrate
    7/10 - Games.cz
    Je to rebel!! *1* *1*

    (P.S ano vím, že i jiné stránky dali Falloutu nižší hodnocení, můj komentář byl myšlen pouze jako vtip)
    • harcore gamer? a 100?
      http://images.firstcovers.com/covers/flash/i/i_don't_want_to_live_on_this_planet_anymore.-947004.jpg
      • Prophet
        To víš, takhle nějak funguje marketing
  • Mam nahrano skoro 30 hodin, ale cekal jsem max 6/10. Mam Fallouty moc rad, ale ty bugy jsou casto nesnesitelne, takze se ted 3 den snazim opravit bugnutej quest pomoci desitek prikazu v consoli... Bethesda mlci, zadne info o patchi nebo tak neco... davam jim na opravu tyden *1* ale beztak spolehaji, ze si vsecko opravi modama nebo posteluji prikazy sami hraci *7*
    • asi tak, na hra je jednoducho vidieť, že primárne bola robená a optimalizovaná na konzoly a PC verzia je len odfláknutý port, tak ako to bolo s otrasnou F3 a NV.
      • No ale ty bugy jsou stejne na vsech platformach, takze bych nerekl, ze to je odflaknuty port. Me hra ani jednou nespadla a FPS propad pri texturach na ultra byl max z 60 na 45, a to mam starsi PC.
        • Ja som ale nemal na mysli práve tie bugy, ale optimalizáciu a technické nedostatky.
      • WalkingWad
        No to nevím tyo, na konzolích to má docela propady fps.. podle mě to není odfláklej port, je to prostě hra do Bethesdy.. *2*

        (jinak to, že se vše svádí na konzole, to je jak ve školce s malejma dětma..)
        • no na xbone to padá rapídne a sem tam mrzne som čítal, ale na ps4 to ide celkom slušne na tých 30 fps...no ja mám high end pc, za ktorý som vysolil nemalý peniaz a witcher 3 mi išiel bez akýkoľvek problémov...
      • Veskoslav
        Nechci nějak kazit náladu, ale konzole mají mnohem horší optimalizaci, co jsem se díval na videa. Pc verze trpí konzolovým ovládáním, ale optimalizaci má mnohem lepší než ta konzolová, která si neudrží ani stabilních 30 fps.
  • S recenzí souhlas děcka. Chce jen pochopit, že 7 z 10 není žádný hate, ale stále nadprůměrná (a zasloužená) známka. Vyšší by se měly dávat jen výjímečným počinům. Doufám, že v tomto duchu budou borci pokračovat.
  • 2autor:

    "... kalibru .50, rozumíte, proč mi to přijde úsměvné. Nechápejte mě ale špatně, nejedná se o kritiku, k RPG to zkrátka patří. Stačí postavu trochu vytrénovat a hnedle jde milý bandita dolů po první ráně."

    Ne tohle vazne s RPG nema nic spolecnyho. Nebo si vazne myslis, ze kazdy RPG musi bejt zakonite debilni? Ostatne, podivej se na F1/2. Tam kdyz si neumel strilet, tak si mozna enemaka netrefil, mozna si dokonce postrelil vlastni partaky nebo i ublizil sam sobe. Ale kdyz si trefil, tak si toho enemaka patricnym kalibrem sejmul naprosto vzdy.

    Ostatne, nic ti nebrani si to vyzkouset, vem si raketomet kdyz mas hvy na 0. Kdyz to 30x loadnes, tak se ti mozna povede jeden vystrel pri kterym hitnes, ale stoji to za to. Zadny ze bys musel neco trefit 30x do hlavy. Sak i kdyz postava mela vyxpeny zbrane, tak bylo bezne treba na trup 70% a na oci klidne i jen 5%. A prave tohle bylo o tom RPG - rozhodnout se, jestli pude na jistotu do trupu, a tim padem nizsi dmg, nebo jestli riskne oci, a bud ho sejme jednou ranou nebo aspon oslepi.

    F3/4 je lecos, ale RPG rozhodne ne.
    • Jo a pokracovani, inventar je debilni naprosto tradicne uz od oblivionu, proste imbecilni seznam pro konzole a je to naopak cim dal horsi. Dtto ovladani. A moderi prave s timhle neudelaji nic.

      Ad hnusny vzhled vs Morrowind - spolecny jmenovate, pru.er s nazvem TESO. Nekdo to zaplatit musi.

      "chybějící systém karmy a malé ovlivnění světa hráčem bude fanoušek tolerovat." Ne, fanousek prave tohle tolerovat nebude.

      "Fallout 4 je obrovský. " ... za kolik? 7 minut prec celou mapu? To teda obrovsky rozhodne neni. Spis trapny, ale to taky neni zadna novinka, aby hned za plotem mirumylovny vesnicky bylo doupe nejhroznejsich potvor ...

      A fallout a sdrcovka? Bejvavalo, ale to taky ten fallout nedelali bridilove z Bethesdy.
    • Super. A jak bys tento mechanismus prevedl do FPS?
      • Co nechapes na tom ze RPG nemuze jako FPS existovat nikdy a nikde?

        RPG = system zalozenej na schopnostech postavy
        FPS = system zalozenej na schopnostech hrace

        To se neda kombinovat, jaksi uz z principu. Teda ... da, a vyjde z toho debilni hra. Asi neco jako ze kdyz mas lepsiho velitele v tanku tak prostrelis silnejsi pancir ... lol.

        Ale jo, muzem to vyzkouset v realu, prid, dam to AKcko synovcovi, co sotva mluvi, Zcela jiste te tudiz muze nejmin 10x hitnout, a stejne ti to nic neudela.
        • del0
          Samozřejmě, že může. Deus Ex je důkazem.
        • vzdyt si sam napsal jak by se to dalo vyrešit, že bys proste zamiril, ale minul. takhle to bylo i v morrowindu i když je jasne že strelne zbrane a meče jsou neco jineho
      • Třeba tak, že budeš mít velmi neklidný zaměřovač, přebíjení bude trvat dlouho (nedsotatek znalostí) a nebo třeba že ti při nabíjení upadne munice a bouchne ti pod nohama...

        To by se ale musel někdo v Bethesdě aspoň trochu snažit a přemýšlet.
        • Jenze to se velmi rychle dostanes k tomu, ze to nemuze fungovat jako FPS. Mimochodem, presne takhle to v F1/2 fungovalo, kdyz si trebas nekde potreboval pouzit C4ku, a neumel si to, tak ti dost pravdepodobne vybouchla v ruce uz pri pokusu o nastaveni casovace, nebo to vybuchovalo uplne v jiny casy, nez si nastavil ... nebo samo ruzny pokusy o odpojeni nastrah ... nebo ... bomba vec, kdyz si nemel dost IQ a stelovaj si jadernej reaktor, tak sis proste ani nemoh vybrat ze ho postelujes aby byl OK, ale dopadlo to kupodivu presne dle ocekavani = daleko vetsi zamoreni...
        • Neblbni, víš kolik by to dalo práce?
    • Tak presne to o cem pises zni extremne nudne. *3*
      • h0p3
        Ale logicky..
  • Zatim mam nahrano asi 8 hodin, neni to zle ale New Vegas me tedy bavilo daleko vice. Vubec to na me nepusobi jako hra od Bethesdy, to prostredi vypada vetsinou jako Ostrava Privoz a pribeh me zatim vubec nechytl. Kdyby to nebyl Fallout a nedal bych za to 1100 tak uz bych to asi odinstaloval.
  • co to tady kuwa je za lidi ? delate si pudel ? kde je admin ? *8*
    • Dal raději výpověď. *2*
    • admin je jeden z nich
  • Tiscali mě mile překvapilo, jak verdiktem tak konečným hodnocením, více si tenhle "Fallout" opravdu nezaslouží. Jsem opravdu rád, že nedošlo k nějakému nesmyslnému vysokému hodnocení, které by mohlo vést Bethesdu k tomu... pokračovat v tomhle směru u Falloutu dále.

    Příběh nezajímavý, úkoly nudné, a když budu chtít FPS střílečku nebo si zacraftit tak sáhnu po jiné hře.

    Neříkám, že se to nedá hrát... pojmenujte tuhle hru jinak třeba "Pustina" a já neřeknu ani slovo, ale ne Fallout... ;)
    • PreidaQ
      Počkat počkat... vždyť 7/10 tady na Games odpovídá velmi dobré hře, Bethesdě se opět podařilo uchovat dobrý standard a my očekáváme v budoucnu podobně kvalitní hry.

      7 - Velmi dobrá
      Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy.

      Takže myslím, že tady ta sedmička naprosto odpovídá. Jinak ta písnička s tím - nejmenovat se to Fallout, bylo by to v pohodě - už je opravdu ohraná. Fallout do téhle doby nabyl podoby dvou izometrických rpg, taktické akce, tří akčních rpg, dokonce snad toho jména byla i nějaká budovatelská strategie. Takže o tom, co je to ten v dnešní době ten správný Fallout, se dá úspěšně diskutovat.
      • No pravda... konečné hodnocení mohlo být o bodík menší ;)
  • Vyjádřím se ještě k F4. Nejsem si jist, jestli je to stejně dobré jako New Vegas, ale dle mého je to to nejlepší od Bethesdy za poslední roky.
    • No to je o teba zlate, uz som si myslel, ze pod recenziou o F4, zostanes len pri blbostiach o Witcherovi.
  • dneska jsem mel slabou chvilku a malem to koupil, pak jsem videl par videi s bugama a ted zas nevim
    • STAHNI si to zkus si to na chvilku a když se ti to bude libit tak to kup.
    • počkaj na GOTY :)
    • nekupuj :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší