Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas akorat sem z toho dostal chut si zahrat fallout new vegas což je trapas 7/10 odpovídá klidne i 6/10.
  • Skyrim v podstatě nemám pořád rád, na druhou stranu jsem si ho začal po dohráni Witchera 3 více vážit, ta volnost je tam fakt skvělá a nejsi nijak omezován a ta mapa prostě žije na rozdíl od mrtvého Witchera, kde jsou jen kulisy...
  • Vlastním a hrál jsem všechny Fallouty. Tento jsem měl předobjednán, mám ho od středy a nahrál jsem v něm včetně víkendu jen 2 hodiny. No to vypovídá o tom, jaká hra to i pro fandu Falloutů je! Abych se hned v úvodu nepozvracel, tak je třeba změnit v *.ini souborech konzolové FOV - otřes! Hra má i konzolové, primitivní a nelogické ovládání. No uvidím po delším hraní, ale nějak se mi do něj ani nechce :(
  • Rozhodnuto,fallout koupim az vychytaj bugy. Koupim Just Cause 3 pevne verim v perfektni optimalizaci s minimem bugu(viz. Mad Max)...
    • Prophet
      Proto počkám do Vánoc, hlavní bugy do té doby doufám vychytají.
  • Pak ,ze hra neni popularni...je to sranda jaky udelala rozruch a vsude se o ni mluvi a tady skoro 1t komentaru..To nemel ani desitkovy W3 *1*
    • No ona je popularni v tom jak se rozchazi dva tabory.Srdcari a zacatacnici v jak bych to rekl v oboru.To je duvod proc toho je tady tolik.My srdcari jsem zklamani ze to proste Fallout neni ani za mak to at se na me nikdo nezlobi.To co udelala Bethesda z teto znacky je opravdu velikym zklamanim.To ze se toho prodalo tolik......no oni vlastne ani do sveta pred tim nerekli ze to vlastne je od zacatku jina hra a ze maji dialogy jen 4 moznosti o interface jak je priserny to taky nikde neukazali a pribeh a postavi jsou Vam ve finale lhostejne to taky z promo vidiei neuvidite.Takze i srdcari si mysleli ze to bude snad dobra hra.Bohuzel pro srdcare to byla podpasovka a opravdu hype a reklama dela divy.No a pak je tu tabor ktery haji hru protoze Fallout svet navstivili treba poprve a nebo se jim libil F3 a NV ci to hraji proste ze je to hra a hrat se to da a az to dohraji tak si ani na to nevzpomenou
      • A nepriznaji to na nepriznaji
        • Ale v NV zase vrátili logiku a atmosféru původních Falloutů, i když jim na to Bethesda dala zastaralý engine (určitě protože nechtěli aby to Obsidian udělal lépe než oni...). Ale oni zase udělali moderní Shitout kravinu. Vsaď se, že v příštím díle bude autoheal.
      • .....pribeh a postavy...
  • Jenom bych rád připomněl, že 7/10 je velice dobré hodnocení. Vemte si, že průměr je 5, minimum 0 a maximum 10. Hra je teda nadprůměrně dobrá. Možná než tady zuřivě bránit hru by jste se měli zamyslet a sáhnout si do svědomí. Opravdu mám z toho super extra mega pocit wastelandu? Opravdu jsou tam dokonale zvládnuté RPG prvky? Je hra bez bugů? Co grafika? Uchvátila mě? Co příběh a dialogy o kterých Fallout vždy byl? Jak je to s rozhodováním a dopadem mých činů?

    Nechci tím kálet na hru, věřím, že je zábavná a dobrá ale rozhodně není na 9/10 nebo 10/10. Věřím ale že pokud jste nikdy nehráli přrdchozí Fallouty nebo jste fanouškem F3 a F:NV tak můžete argumentovat o 8/10 a naopak fanoušci původních Falloutů budou chtít 6/10. Takže 7 je dobré číslo a férové.
    • Hra praveze zabavna nebola. Grafika fajn, strelba dobra, ale pomerne nudna. Posobi velmi nehotovo z hladiska obsahu, vsetko ma nadych neprirodzenosti, umelosti.
    • Podle mého názoru a pozorování zdejších hodnocení od redakce si myslím, že pro AAA produkci je zdejší stupnice v rozmezí 6-10 a pokud by jeden rád hodnotu na stupnici 0-10, musí si provést přepočet.
    • Ale když to porovnáš s CoD který dostalo 6/10 tak mi to hodnocení příde dost nefér.
    • Já jsem fanoušek a několikrát dohrál F1, F2, F1,5-resurection, F-Tactis, F-NW. A hře dávám min. 9/10 :) Ten styling postapokaliptickyho wastelandu je prostě supr :)
      • Právě, přijde mi nevděčný dát hře nižší hodnocení, když navazuje na něco co mě bavilo a sbiralo to 9,10ky hodnocení a ještě ti tam přidají nový prvky, který ještě víc obohatí hru samotnou. Ale proti gustu žádnej dišputát.. *3*
      • Též tak, nejsem ani tak fanouškěm F3, NV, ale hlavně původních izometrických dílů ale pod 8/10 bych nešel.
  • jakubtomsa
    Tato ukázka ze steamu, kam se série dostala, je pro mě všeříkající a bohužel pravdivá:

    http://steamcommunity.com/id/Yagey1/recommended/377160/
    • U některých rozhovorů je volba s možností použití levelu charisma. Je pravda, že Obsidiani ve FNW to vyvedli do dokonalosti, ale též jako ve F4, ne ve všech rozhovorech byla možnost použití různých skillů. Takže ten výpis není úplně objektivní.
      • No nevim jestli tam něco dovedli k dokonalosti, pokud si nemel urcitej sklil na urcity urovni a jako ze všechny clovek nemel tak ti stejne nezbylo nic jiného nez dat odpověď která sla dat a nakonec to bylo v mnoha pripadech vic omezeny nez v F4.
    • Co to má přesně dělat s hratelností? Jako čím více textu, lepší hra? Od kdy?
      • typickej konzoloidni hrac. bez si zahrat COD blbecku.
        • typickej PC hrac, bez si zahrat Dotu bllbecku..

          (ja jen aby si někdo nemyslel ze PC hraci jsou něco vic, sam hraju taky na pc)
        • to je úroveň toto *4*
      • jakubtomsa
        Dřív bylo možné si přecijen víc vybrat jak v dialozích reagovat. Dnes je to ořezáno na naprosté minimum.
        • co to má společného s hratelností?
          • A ty si ako myslis, ze hratelnost tvori iba to ako sa manipuluje s packovacom?
            • del0
              Samozřejmě, že si to myslí. Je to jeden a tem seamej idi*t. Poznáš ho tak, že si plete gameplay s combatem. Nejvíc mě ale dostává, jak furt mele něco o tom brakovym textu, jakoby snad RPG byla kniha (kniha = pevně daný NEINTERAKTIVNÍ text, takový menší detail). Na většině těch dialogů v RPG totiž není postaven hlavní příběh, ale možnosti hraní role, což si tady ten trotlík jaksi neuvědomuje. Když mám tunu textových kombinací, který slouží primárně ke svobodné volbě hráče (= hraní role), tak to LOGICKY nikdy nemůžou fungovat tak, jako kniha. Předpokládám, že nikdy nehrál žádné skutečné RPG. Chtěl bych ho vidět, jak by s touhle demen*ní logikou všem hráčům u stolu vyčítal, že jejich hraní role je brak a proto je to špatné RPG. :))))))) Prostě generace páčkových hráčů, co si pletou mlátičky s RPG a myslí si, že roleplaying je to, že ovládám postavu páčkovačem a mlátím potvory, přitom je to samozřejmě hloupost. Roleplaying je hlavně o možnostech jak měnit/utvářet charakter tý postavy, což funguje v první řadě přes dialogy. Komunikace je v RPG na prvním místě. Bez dialogů hrát roli dost dobře nelze. Ale tak je možný, že tady pan páčkovač je zvyklý, že jakékoliv hraní role (divadlo, film, stolní rpg) se většinou hrajou bez mluvení. *15*
            • a ty si myslíš, že hratelnost tvoří čtení brakového textu a klikáním upoceného myšítka na výběr dialogů?
          • Vsak tady se nikdo nebavi o hratelnosti, ale o moznostech, ktera hra drive nabizela. Taky me to stve, ale i tak si F4 uzivam (proste spise jako FPS s prvky RPG).
            • v jaké izometrii, máš zase tolik možností jako tady? Srovnávat to s izometrií je nesmysl, tam se musela kompenzovat hratelnost množstvím textu...
    • Souhlasím...smutné kam se legandární RPG dostalo.
    • jojo, ale konzoloidni ADHD deticky, to budou stejne obhajovat. pac vedi houno.
  • Presne. Nejkrasnejsi jsou bitky vsichni se vsema. To bylo treba i ve stalkerovi nebo gothicovi kdy bojuje fauna mezi sebou pripadne s npc a do toho hrac
    • ses chytrej jak polsky radio.
      • A ty zase nejsi vubec kreativnij, kdyz se sam nedokazes zabavit u nove hry od Bethesdy
  • Beseda Shitworks neprekvapili. Flakaci a technologicti amateri.
  • Tak podle všeho si to pořídím tak za rok v nějaké slevě a opravím hru módama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší