Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nejhorší co se muže k Falloutu napsat je to že se z nej stala plochá (dvourozměrná) střílečka.
  • Kurňa teď jsem zjistil že můžu dát Mr.Handymu klobouk *15* hotovo *15*

    http://imgur.com/GU8shrh
    • Harshday
      Psovi můžeš dát snad i brýle *3*
  • fallanga
    Nejhorší Fallout jaký jsem hrál. Nahrál jsem asi šest hodin a musel jsem to odstranit. I ten crafting, na který jsem se dost těšil, byl špatný. Tohle tedy ne Bethesdo, takhle nebudeme kamarádi.
  • Tak jsem si konečně taky F4 zahrál, a musím říct, že jsem teda čekal něco jinýho/lepšího na to kolik kolem toho nadělali keců...Už ten začátek a tvorba postavy jak v The Sims mě docela zarazilo, ale budiž... To že v dnešní době neumí v post-apo hře "udělat" pěkný výbuch atomovky docela zamrzí, ale že ten "začátek" tak odfláknou, to jsem nečekal... Průběh ve vaultu (ani bych tomu vault neříkal, spíš větší sklep kde neni lautr nic s dveřma od Vaultu) nekomentuju, ale to že po 200 letech vylezu ven a hned najdu plně zařízenou dílnu, všude se svítí jak o pouti a jsem schopen z pár sebraných píčovin postavit věže s rotačákama tak to je opravdu moc... nevim na jakejch drogách vývojáři ujížděli, ale asi to nebylo nic moc, když stvořili takovej paskvil... Za mě jednoznačně největší zklamání roku... *9* Ještě že jsem za to nedal ani vindru... To bych si rval vlasy...
  • Lidem co se kouse konzole:

    Udelejte vse co je recene na http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=551069501&tscn=1447077828 ale jeste k tomu natvrdo zapnout vsync v nastaveni nvidie (hra pak bude limitovana na 60fps, ale co uz).

    Autorovi dekuji za trefny clanek. Jedu si tu sims fallout (16-18 simiku ve 20 osadach) a je to teda pro otrle.

    Nasere kdyz se zabuguje vesnice totalne a otroci odmitaj poslouchat, makat (a branit se) a zistis ze to uz tam mas ve vsech savech za 5 hodin herniho casu? No co uz, bozska bethesda to tak zamejslela - protoze zabugovana vesnice furt jde v zachvatu vzteku vystrilet. Je nutne s trochou fantazie si predstavit ze institut to tam infiltroval a vyhlasil vzpouru. No co uz, tak se holt pridam jako odpadlik k bratrstvu, ktere az se zabuguje, vyresim stejne...
  • Osviceny
    A to jsem čekal že sem veskrze chodí rozumní lidé (ano, uznávám, u Jacka mě to nepřekvapuje) a podobný nesmyslný chenofobní fašounský keci si odpustí...
    • Rozumni...? Na gamesech...??? Jak jsi na to, prosim te, prisel?
    • Naivní děcka myslej si že zákazama se něco změní, naposled když chtěl nĕkdo hromadně perzekuovat lidi na základě náboženství skončilo to milionama mrtvejch v koncentrácích
    • Bezne tema v nekolika poslednich hrach...at uz se jedna o Zaklinace nebo F4 :) Tady to vidis v realu.
  • v recenci kritizovali inventář a hlavně obchody, že to je jeden dlouhý seznam ve kterém se špatně hledá ale ono se to dá roztřídit podle typu. např jenom zbraně, armor, aid atd. takže potom roztřídění to lehké něco najít
    • presne, taky se mi zda, ze to recenzent nejak nevi, ikdyz nechapu jak je to mozne...inventar mi teda nijak neprehledny neprijde
      • nevím jak seš daleko, ale je to docela porod hrabat se mezi 50ti druhama oblečení, kde se ti menu po každém prodání/rozložení předmětu hodí zpátky na první předmět v nabídce. Úplně stejný problém měl i Skyrim u kterého to vyřešili pomocí SKYui modeři, takže můžeš srovnat a pak třeba se štěstím pochopíš proč je současný inventář tak nedoladěný..

        A u zbraní ta možnost seřazení podle dmg,rychlosti střelby,váhy, ceny atd je sice fajn, ale jediný co potřebuju a to je sežazení podle typu munice tam není. To sem opravdu nepochopil

        Jinak je to skvělá hra, i s debi*ním příběhem (který je dnes v každé druhé hře) se to hraje samo
      • Jediný co mne štve v inventáři, je, že např. nelze věci přehazovat držením klávesy, nebo není možnost předat vše - je pouze možnost vzít vše ! ...Jelikož, pro stavění, schraňuju veškerý junk v krabici a když jdu něco stavět, nebo upgradovat, tak vemu všechno z krabice - to je ok, jen to pak vše vracet zpět je tak na 200 kliknutí :( ....tohle jediný mne sejří.
        • když máš něco ve workshopu a stavíš tak se ti tahaj surroviny i z něj ne? nemusíš to přesouvat ... Vesničaní mi nanosili do workshopu asi 20 kukuřic a já je mohl pak bez problému zasadit, ikdyž vím že v inventáři žádná nebyla
          • Kua, junk jsem do workshopu dávat nezkoušel ... a co teď čtu tak to asi jde + workshopy jde dále sjednocovat pro všechny vesnice. Tak mám dneska zase co zkoušet :)
    • a ješte bych dodal, že to hraju na grafice gtx 960 na 1080p s Ultra detaily a hra jde plynule fps se pohubuje mezi 45 - 60. Zezačátku fps padaly nízko ale to dělala Vertikální synchronizace(Vsync) po vypnutí už FPS nepadají.
  • Můžře nějaký admin smazat přispěvky (tapety) od Thief1947 a Zapo?? *6*
    • Ty příspěvky nejsou v rozporu s pravidly webu, páč nenavádí k blokování reklamy a nezpochybňují názory redakce. *1* Nic se mazat nebude.
  • Odehrano pres 50 hodin (1/3 mapy prolezla, mozna 2/5)... Nepotkal jsem ani jeden stejny interier (coz u her od bethesdy je na veliky potlesk), interiery jsou rozmanite a hlavne nektere obrovske. Exteriery taky rozmanite. Crafting je proste bozi, upravovani power armoru to je jako starani se o auto :D Ve hre je celkove 5 typu power armoru a samozrejme se spawnuji az po urcitem dosazenem lvlu, coz je super. Klasicky mi ale vadi companioni, nemuzu si pomoct, ale jejich chovani mi nekdy prijde jak po lobotomii. Ze vseho nejvic ale musim vyzdvihnout malickosti v podobe dopisu a terminalu, kde se clovek dozvi mnohdy solidni pribehy. Napr. kdyz zabijite leadery jednotlivych raiderskych a zlocineckych skupin (ani nemusite vedet, ze se jedna o leadera nejake skupiny, poznate je tak, ze maji jmeno), tak kazdy leader ma pobliz terminal, kde se dozvite pomerne zajimave veci :D Napr. to, ze uz o vasi pisou jak jste sundali 4 predchozi leadery a radsi uz nebudou vychazet ven, protoze maji strach o svuj zivot. Toto nejsou zadne questy, ale jen malickosti, ktere doplnuji uz tak dost komplexni svet. A nasel jsem takovych veci spousty. Nemuzu si pomoct, ale cim dele hraju, tim vice me to bavi. Hlavne kdyz se clovek na chvili zastavi a rozhlidne se, najde veci, ktere by ani necekal. Fallout 4 je pro trpelive jedince, kteri prekousnou pocatecni krizi ovladani a pak si na to zvyknou. Stejny problem s ovladanim jsem mel i s Dragon Age: Inquisition.
  • Kazdopadne gratuluju producentum ke 12 mil prodanych kopii zatim, skvely uspech a to jestli ta hra tady dostane 3 nebo 9 je vlastne uplne burt, nevim proc to resim, hlavne ze jdou prodeje a bude zase v budoucnu dalsi dil, treba lepsi graficky a pribehove
    • Ten konec se Ti asi tezko splni. To by F musela delat jina firma
      • Proč? Narativně je 4 mnohem lepší než zoufalá 3.
    • 12 milionum vyexpedovaných, ne prodaných *1* *1* *1*
      • Pořád je to během 24 hodin dvojnásobek expedovaných kopií Skyrimu. *3*
        • Tak jasně –> dvojnásobek na krámě, dvojnásobný hype/hate/PR *1*
          • To je samozřejmě pravda. *5* Taky dvojnásobný příjem = úspěch hry. Bethesdě je ve skutečnosti asi celkem jedno jak hra dopadne u hard-core fans Fallouta z madbrahmin a u kritiky, hlavně když se prodá.
      • myslis ze to bethesda expeduje do kramu zadarmo? ne, ona to prodava..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit