Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chidlink
    Aspoň je tady na té diskuzi jasně vidět, co za "inteligentní" lidi hrajou Fallout 4.
  • Já nehraju Fallout 4 já do něj chodím žít.
  • Prepady fps ziadne, grafika vyhovuje, osekane rpg prvky mi nevadia a na interface sa da zvyknut (rozhodne lepsie ako v F3, FNW, alebo v Skyrime bez modov).
    Najhorsie dopadli dialogy a pribeh to je fakt. Ale ten postapo Boston a crafting - to je top zo vsetkych podobnych hier momentalne na trhu (su vobec nejake?)
    Za mna 8/10 *2*
  • Mám otázku: Když spustím hru fallut 4 , můžu mít zároveň spuštěný google prekladac a přklikávát mezi hrou a tím překladačem? Jestli ano, tak mi napiště jak, předem děkuji za odpověď. Hraju takhle spoustu her, ale nevím jestli to tak jde i u téhle.
    • Můžeš mi prosím tě vysvětlit s čím jako nesouhlasíš? Nešní co hodnotit, jen se ptám na řešené své situace a samozřejmě mi nikdo neopověděl, jenom zjistím, že s tím někdo nesouhlasí, to je mi úplně jedno, jestli tím někdo souhlasí nebo ne, už tu hru mám a potřebuju řešení! *10*
      • Buď v klidu.....asi nesouhlasil s tím že si to budeš překládat,jelikož to měl taky v Angličtině a každý si myslel že to je jako CoD kde máš jednu cestu a řikáš yes a no :-D :-D jenže tady si povídáš,poznáváš atd....RPG.....To jako když někdo hraje Skyrim v Angličtině ono seš za borce u holek ale to mužů říct i já :-D Každý ví jak to vypadá když hraješ v Angličtině....:-D

        Hele sežen si zatím třeba Dying Light,Šíleného Maxe,Wolfestein,Cities XXL nebo nějaký Mordor tady máš odkaz na češtiny....
        http://www.monstergame.cz/cestiny/

        Taky čekám nebudu si kupovat fallouty bez češtiny když tu hru nějaký ten pátek znám....sice budeš hrát o 3 měsíce později než ostatní.....ale i to se vyplatí třeba jako s GTA V ten kdo neměl cz titulky ani nepoznal že to byl nej příběh co kdy bylo v GTA.....Sice to na PC udělaly o rok déle než na PS4 ale herní zažitek se nedá srovnat :-)
        • Na té stránce kde jsou češtiny dělají i do těch Falloutu tak si to nějak hlídej jelikož to asi bude první Čeština :-)
  • Hra je zabagovana az hruza. Kazdej druhej quest nejde dohrat, dialogy nedavaj smysl, a k tomu stupidni ovladani z konzoli, ktery nejde zmenit. Vyvojari by potrebovali kopacku do drzky aby se probrali. Herni prostredi je slaby.
    za mne 2/10.
    • Vždyť to teprve instaluješ *1* *15* *15*
    • O prispevek vyse pises, ze teprve instalujes *1*
    • Ja ji zabugovanou nemam. Asi si hru ukrad tak se nediv.
    • 3/10 Priste to zkus znovu a lip *2*
  • čau lidi, kdybyste někdo měl feeling, tady je moje videorecenze FO4 plus nějaký jouky.. :) https://www.youtube.com/watch?v=qrPh_OpUGuo
  • j-mcclane
    Takže to za těch 60 Euro nestojí, jo? *5*
    • Za 60 určitě ne. Proto jsem si to koul v obchodě za 35. A za to už to stojí. Steam je předražený jako prase
  • Tohle napsal Andrej Anastasov o Falloutu 4. Kdo nevi kdo to je tak je to jeden z prvních ceskych zurnalistu, který utvarel ceskou herni scenu.

    Teprve po každém dalším dni hraní je stále jasnější jak to s Falloutem čtyřkou je. Jak je obrovský, detailní, neskutečně propracovaný, jak je to spousta her dohromady které si každý vytváří sám a hlavně jak malicherné bylo všechno to day one kňučení "mami mě se nelíbí FOV" a podobně. Po pár minuách nastavování maličkostí přišel první týden blažené pařby špičkového RPG z postapokalyptického světa které nemá v současnosti žádné obdoby. Všechny věci které měly být zádrhelem se nakonec úplně otočily na druhou stranu - dialogy a dabing skvělé, sidekickové také, grafika velmi stylová a hlavně atmosférická, hudba a zvuky špičkové,crafting a Minuteman stavění základen také, questy zajímavé a mnohdy vyloženě originální. Postavy lidí, robotů a synthů, jejich příběhy vyprávěné v zapomenutých počítačích a vaultech zajímavě vtahují do děje. Balistika střel a neuvěřitelná rozmanitost zbraní je neskutečná. Dlouhou cestu ušla Bethesda od Skyrimu. Největší problém v obhajování F4 je v tom že člověk vlastně ani neví kde začít. Čistá obrovskost a propracovanost tohoto sandboxu dělaného nikoli horkou jehlou ale naopak srdcem budí ve mě velký respekt a jsem moc rád že se F4 tak dobře prodával. Takto skvělých AAA her je v současnosti velmi málo a díky bohu za každou další takovou.

    Myslim ze neni vzasade co dodat.
    • Aha, tak protože to řekl nějaký ukrajinec, tak se vys*rem na svoje vlastní pocity a zkušenosti ze hry a budem tomu pleskat 10/10. Děcko vypatlané. Hrej si to, bav se u toho, ale nikomu necpi takové kraviny. *1*
      • Samozrejme je hezke ze uz mas vlastní názor, pocity a zkusenosti, nikdo ti je nebere. Ale o to tady vůbec nejde, slo jen o to poukázat na názor nekoho kdo ma s hrami velke zkusenosti a ma k tomuto tématu co rict. Ze v tom hned vidíš napadani tvoji osoby a nazoru, bude zrejme problém tvoji uz tak dost agresivni povahy a ega o velikosti himalaji *1*
    • Co to hergot je čistá obrovskost? To Andrej pochytil nějakej termín z oboru, do kterýho taky fušoval, ne? Jinak označit F4 za špičkový RPG je vážně těžce mimo. F4 je určitě výborná first person akce zkombinovaná s prvky jiných žánrů, ale RPG ani náhodou, čili i přívlastek špičkový je nesmysl.
    • Takže až ti došly tvé hloupé argumenty, tak sem postneš názor kontroverzního člověka, který psal recenze na hry, které neherál, který byl vyhozen z prestižního českého herního časopisu a kterého pak živila eskortní služba? *1*
      • Hmm nesouhlasim. Je to zase hodne subjektivni, ale ja beru, ze pokud nekdo napise rekneme 10 recenzi na PC hry a v kazde se presne trefi do meho vkusu a souhlasim s hodnocenim, je velka pravdepodobnost, ze kdyz napise 11tou recenzi a bude pozitivni, tak ze se mi hra bude take libit. Podle toho bych hodnotil recenzenta a ne podle toho, jestli ma eskortni sluzbu. Na PC hry neni prece treba vysoka skola ne? V radiu take muze mit show ucen a muze byt vtipnejsi nez vysokoskolak (treba Pohlreich v TV).
      • Pesne tak.Ten sice byl u zrodu ALE...
    • Anastasov byl mimo kolikrat uz za dob Excaliburu.To cloveka nelze brat vazne.
      • To bylo v době když se vasi ještě neznali, vid?
    • h0p3
      To znamená, že teď tomu odpustíme všechny neduhy a dáme tomu všude 10/10?

      Pokud někdo někdy slyšel Andreje mluvit o hrách. Tak musí vědět, že u něj je na prvním místě hratelnost a atmosféra. Což jsou zrovna body, který má Bethesda na háku. Navíc jedinej Fallout kterej hrál předtím byl F3. Takže tímhle jeho relevantnost v tomhle tématu končí.

      Plus většina nespokojenců tady je nespokojená s tím, že se ta hra jmenuje Fallout. A tím pádem očekávají nějaký standard co se psaní postav/příběhu a logiky světa týče. Což jsou přesně věci na který Bethesda s*re a místo toho ti radši přidá Minecraft stavění. Protože bez toho bys přece hrál jen okleštěnej F3.

      A už nevím jak jednodušeji ti to napsat, abys to pochopil. Tady ti nikdo neříká že to je špatná hra, jen špatnej Fallout.
      • Ty jsi hodne nasranej ze ti bethesda nedela cos chtěl, vid? Zkus si to nekdy bez predsudku zahrat, prestan se stourat v kokotinach který nejsou vůbec podstatny jako ze Power armor nevydrzi bezet sto let a zkus si tu hru uzit.
        A jo dame tomu 10/10, protože takovejhle cajmrsk napric herni komunitou snad u zadny hry nepamatuju:)
        • Tak ja ti nevím, ale třeba ty osekaný rozhovory mě vadí fakt hodně. Ano u FPS můžete mít takovouto možnost výběru a takovou škálu odpovědí, protože většinou nemaji vliv na děj. Jenže tohle je Fallout je to RPG a RPG je o rozhovorech :-)
          • OSEKANY SOu jen ty volby, pak mluvi normalne, stejne vetsinu textu lidi odklikavaj... todle je jen hoax co si jedou lidi co to ani nehrali... pokud ti to joooo extra vadi, tak si na nexusu stahni mod a budes tam mit vypsany cely vety, abys moh v noci klidně spát
        • Ale pane v tom ze Bethesda nedodala to co mela a slibovala to rika spousta lidi.Jak by se to libilo Ta be kdyby tvuj nejoblibenejsi film mel prvni dil super proste srdcova zalezitost dvojka jakbysmet ale trochu upraveny ale furt super film z bezkonkurecnima akcnima scenama a super originalni zapletkou a pak by vydali treti dil se stejnym nazvem ale byl byt to romanticka komedie s par prestrelkama u ktere se dozvis ze hlavni postava je nakonec gay.Tak jak by se ti to libilo? Taky urcite bys nadaval. Te jako zbozi co jsi si objednal treba pneumatiky na auto.Prijdou jsou to pneu ale uplne na jiny auto nez mas.
          • Lukasi, prosim te, bez s teme srovnavacima automobilovejma paralelama do prdelle, dekuji:)

            A filmy? jezis a co jako? tak possrali druhej dil, když mi to vadi nekoukam na nej, filmu je plno.
    • az na to, ze ten fov je vazne k zbliti, proc by ne
      • konzole (;) a "fov 90 90"
    • Chim
      Chybovat může každý. Andrej i Babiš.
    • Kdo máš uši, slyš!
  • No uvidíme, dle mého nazoru Fallout 4 vyhraje RPG roku a bude i hrou roku. Zaklinac 3 a jeho hodnoceni 10/10 je smesne, je to jedna z malo her které jsem nedohral protože me prestala bavit po par hodinách.
    • Ano protože tvoje hodnocení je jediné správné :)
    • ze te nebavila po par hodinach neznamena ze je spatna...jen to neni tvuj salek...jine zabavila a nadlouho a je nas hodne myslim
    • tady u nas v cechach vyhraje rpg roku zaklinac 3, lidi na nej dost trpej. ve svete uz to tak jednoznacne nebude.
      • Ja co lidi znam tak ho většina ani nedohrala prootze byl nudnej ...ale chápu ze deti bavi mackat celou hru jedno tlacitko a delat uskoky.
        • witcher je celosvetove samozrejme jednou z nejlepsich her vubec. Hry vetsinou jsou o mackani tlacitka, mozna by bylo dobry kdybys v tom ty a tvy povedeni kamaradicci prestali hledat smysl zivota, kdyz sami mate hajzl na chodbe.
          • Jí to teda hraji už 5 měsíců a jsem někde za půlkou. Witcher je srdcovka, ale tady to jaksi drhne. Řekněme si to na rovinu. Ta hra nesahá prvnímu dílu ani po kotníky. Ano je to graficky velmi zdařilé, ale co nabízí dál kromě grafiky? Ty otazníky na mapě jsou tam proč? Když téměř nic nenabízí, jen otravují. Je to odfláknutý, až to bolí a herními bugy se snad snažili dohnat Beteshdu. Po tom extra velkým patchi mám navíc pocit, že AI je ještě tupější (těžká obtížnost). Nový díl knižního zaklínače taky nemá kvality staré ságy, ale fanoušek to ocení, stejně jako novou hru, to je v pořádku. Ale zachovejme trochu objektivity, jako tady v recenzi na Fallouta 4, ta se povedla!
        • Si říkám, že z těch parakotoulů musel mít na konci hry, záda solidně v p...či *15* *15*
          • Hlavně parakotoul s připnutym metrovym železem na zádech *4*
  • DonVirtuous
    Kdyby se ta hra nejmenovala Fallout, hodnocení jde ještě níž, třeba si to uvědomit "fanoušci" ...
    • Ristoro
      Bych řekl právě naopak. Hráči jsou na tu hru tvrdí, jelikož to nese název Fallout.
    • Kdybys pod jménem neměl takovej pěknej, až dementní obrázek, tak tě vůbec nebudu krmit, ty trolle *1*
    • 2/10 slaby, slaby. Snaz se vic. *3*
    • Jo a kdyby se Witcher 3 nejmenoval witcher tak dostane hodnoceni 5/10 za grafiku.
    • kdyby nebyly rybníky, ryby by byli v prdelii. *1*
      • "byly" To se dneska opravdu kazdy dite rodi s nejakym DYS ? rimani to zkopavali z utesu a dobre delali.
        • Tilwaen
          *skopávali

          *1*
          • zmena vidu, pyco
            • nightborne
              Ne, s/z s videm nemá opravdu nic společného ;).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit