Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shrnu to... Koupil jsem hned 10. a od té doby to hraju, mám už 26 hodin odehráno(steam) a teprve jsem zabil toho týpka co unesl hrdinovi syna. Hltám to každým coulem, všechno prolézám, hodiny jsem strávil stavěním osady, hledáním a upgradem předmětů a Power Armoru, které si šetřím na největší bitvy, a občas si jen tak sednu a kochám se přírodou. Hraju to na Ultra a nelituju jediné kačky co jsem za to dal. Pro mě nejlepší z Falloutů(je tam totiž vše co jsem si přál a ubylo to co jsem nesnášel). Za těch 26 hodin ani jediný pád, nebo zamrznutí, šlape jak hodinky a jen tak mimochodem - tentokrát je tam super hudba.Takže za mě 10/10 - po dlouhé době opět hra rozměrů a zábavy Borderlands, který je také mou srdcovkou... Kašlu na to, že se to nedrží přesně lore Fallouta a že tam je spousta věcí jinak, nebo nově nebo vůbec, takovýhle Fallout se mi líbí a klidně mě ukamenujte, mě je to totiž jedno a jdu pokračovat než mi skončí dovolená...:-)
    • A ta hudba. Jsou tam zas jen ty songy z 50.let nebo i naka hezka instrumentalni exploring hudba? *14* Jak to Bethesda umi...
      • Odulin
        Soundtrack je hodně v pohodě.
      • Ten soundtrack je vážně úžasnej, někdy si připadám, že to hraju jen kvůli němu *15* Doporučuju si ho najít na youtube a poslechnout jen tak celej.
      • nightborne
        Je tam mix originálního soundtracku (skvělá ambientní hudba) a těch retro songů, který si můžeš pustit z rádia. A oboje má svý kouzlo, hudba je u týhle hry jednoznačný pozitivum =).
        • Tak to si stáhnu. Hudbu z morrowindu/oblivionu/skyrimu budu poslouchat jeste tak za sto let *15*
  • Výborná recenze, díky za ní
  • Takze si to shrneme. Placenejm recenzim 80%+ muze verit snad jen 5 lety naivni retardovany decko. Realnych je tak 30-40% kdyz jsi fanousek. Grafika - extremni hnus, textury z konzoli jsou jak z roku 2000. odpad 0/10. Zvuk docela ujde 6/10. UI - konzoliodni srazczczczczka, 0/10, jdete se s konzolema vycpat. Nemoznost namapovat klavesy na PC ? U MAD ? -1/10. Questy - repetetivni bez tam , vykosti to, hotovo 2-3/10. Pes - otravna slozka, nemoznost ho poslat do p 1/10. Boj - primitivni AI, ktery strci FarCry 1 do kapsy kdykoliv 1/10. Sbirani tuny balastu, bez vyuziti (staveni slumu, bez efektu nepocitam, tohle neni do zadele SIMS) 1/10. Ziskani maximalniho armouru ve hre po 10 minutach, zatimco v F1 jste na to cekali desitky hodin. jasne ADHD konzoloidni deticky nemaj trpelivost i dont care. 0/10. Overall - nuda nuda a zase nuda. celkem 3/10. a nazdar bazar. Nebrat. *6*
    • "Pes - otravna slozka, nemoznost ho poslat do p" pokud je myšleno poslat do pryč, tak na to je v rozhovoru "dismiss"
    • Stejně seš divnej. Vyhejtíš hru, kterou hraješ 35 hod. v kuse :D .... to asi tak špatný není, ne? .... Někteří by za tuhle dobu dohráli celou serii COD :D
      • to protozze hreni doba COD je 4 hodiny. ano v kuse, abych mohl napsat jak to vnimam. Dle tvyho zpusobu vyjadrovani a mysleni je ti tak 14-16. vic rozhodne ne.
        • Ano přesně tak, taková je doba k jejich dohrání .... to znamená že jsi vyhejtil hru, kterou jsi hrál stejně dlouho jako několik jiných titulů dohromady.

          No a jelikož jsi ani po 35 hod., nezjistil že můžeš psa poslat do pryč, nebo si vzít jinou postavu, nebo robota ..... tak jsi buď retard, nebo jsi to nehrál a jen tu plkáš ....stylem bla bla bla :D
    • Si to nehrál, co ? :D Pokud máš kompa kterej to rozjede na plnou grafiku a efekty, tak si to kup a po 20 hodinách hraní, to zhodnoť znovu. ....jinak já jsem začínál na demu F1 ...a F4 si sakra užívám :)
      • Harshday
        Neřešil bych ho. Má nadsazený snad každý bod. Podle mě to nehrál a jen posbíral informace co kde na diskuzích nasbíral. Pokud se tu hru koupil a až tak se mu nelíbí, tak je podle mě totální ocas. Jelikož pro každého fandu série fallout, musím být tato hra minimálně dobrá 5-6/10.
        • minimalne 5-6/10 ? muhahaha, tak ty mas dost.
      • ty asi moc nerozumis psanymu textu ze ? kids these days.
        • Takže to nehráls a své hodnocení máš jen dle preview videa kde je hned powerarmec a boj s páračem. ....pravda je, že v této části hry jstem měl podobné hodnocení ....po dalších hod. hraní, se ale vše v dobré obrátí :) a hra je supr :)
          • mam nahrano 35 hodin. takze tvoje zavery jsou totalne mimo misu.
            • hral jsem to den a pul v kuse abych mel predstavu. mas vubec mozek ? pises jak 4 letej.
            • Jak můžeš, dle tvého hodnocení, hrát takovou "sr.čku" 35 hodin ? :D Seš divnej :D "Dávám tomu nulu, ale od vydání hraju každou volnou chvíli" :D To je zdar :D
    • Nepsat ty demence o konzolích, tak bych ti dal i palec nahoru.
      • problem je v tom ze ty problemy pochazi z konzoli. takze ?
        • Myslim, že jedinej problém je tvůj komplex vůči nim. Vsadim se, že más i nesmyslnej odpor k hraní na gamepadu.
          • hrani na gamepadu je pro deti. klaveska a mys je pro vsechny ostatni. ale to nowadays console-kids nepochopi.
            • tak vono hrat ve 27 na gamepadu je tezka demence. ale to troll jako jsi ty nepochopi, na to nema mozkovou kapacitu.
            • předpokládám, že dneska už neni problém strčit do PS4 třeba obyčejnou bezdrátovou USB myš a klávesnici, nebylo by fajn, kdyby tvůrci her dodali plnou podporu těchto zařízení, aby si i konzoloví hráči mohli snadno vybrat preferované ovládání a přizpůsobit konzolové hry tak, aby šly hrát i na K+M
            • Harshday
              Tak si hoň triko s klávesnicí, tvůj peenis ti z toho nepovyroste. Opravdu mě nebaví nevyspělí lidé jako ty. Přestávám na tebe reagovat, trolluj si dál.
            • clovek co hraje ve 27 na gamepadu, je zralej na leceni hochu.
            • Harshday
              Ok, tak to budu ve svých 27 asi taky dítě, jelikož vlastním jak PC tak konzole od microsoftu. A když můžu (tomb raider apod.) tak si vezmu controller.
              Asi by si měl vyrůst a přestat trollit.
  • Mě se to hraje skvěle, atmo je síla, ovládání mi přijde takový svižnější než u W3 a to mě bavil, dvakrát jsem ho dohrál a prolezl jsem každý kout. Mohla být lepší grafika, i když nasvícení je pěkný, hudba je taky skvělá. Taky se mi nelíbí jak skáče hlavní hrdina a neumí se zachytit. Chůze a běh jsou pěkně udělaný. Na power armor je.u, sem v tom jak tank, nechal jsem ho někde v autobuse...Hru si i přes divný rozhovory vychutnávám, atmo mě táhne, i to memento z nukleární války tam cítím. Zbraní mi přijde zbytečně moc druhů, radši bych je víc craftil. Za mě teda: Grafika 5/10 Atmo 10/10 Hratelnost 9/10 Příběh 7/10 Celkově 7/10
  • Problém není hra, ale hráči. Jmenuje se to Fallout a tak by to měla být isometrická adventura, jinak je to špatně. Proč ? Tohle je RPG střílečka ze světa Falloutu a je udělaná celkem dobře. Grafika i na nejhorší nastavení vypadá výborně (možná jim to nastavaní nefunguje) Zatím jedu linii Minutemanů a je to fajn. Questy celkem povedené, zaplavená vodárna, třeba. Hra na pár desítek hodin pobaví. 7 je ok, 8 by to klidně sneslo.
    • Herní systém je ten poslední problém. Fallout byl pro mě skvělý díky neskutečně propracovanému světu, spoustě různých řešení questů a velmi uvěřitelným a charakteristickým NPC. Všechno ostatní byl pro mě jen bonus. Fallouty od Bethesdy nic z toho nemají, tam svět nedává smysl, questy jsou černobílé a NPC nudné. Možná to má lepší herní systém (na dnešní poměry) a lepší grafiku, ale tím to u mě nezaboduje. Jestli je to 2D izo nebo 3D fps je mi šuma fuk, mně tam prostě chybí ta propracovanost, která naštěstí byla aspoň v New Vegas.
  • No tak jsem to na zaklade free vikendu koupil. koupili jste to taky nekdo nebo jste hráli free vikend?
  • Tak jsem si to objednala a uvidím jak umím anglicky *1* trochu mě to děsí ale snad to alespoň nainstaluju. Doufám že to má manuál jak se dostat do hlavní menu nebo odejit, v ukázkách jsem neviděla žádnou ikonku, bože co to řeším třeba mi to ani nepřijde do vánoc. se bojím že to zapnu a nevypnu, přitom ani nevím jestli to vůbec zapnu. snad mi z toho neshoří notebook. *16*
  • https://www.youtube.com/watch?v=mLJ1gyIzg78

    hodinu a pul dlouha analýza Falloutu 3, da se rict hate na Bethesdu. Nemužu uverit že jsem to cele dokoukal, ale je to fakt kvalitní. Video poskytne hloubkový pohled na gamedizajn obecne a problémy her od Bethesdy.
  • U RPG hry prostě očekávám, že moje postava hraje v příběhu roli a já se můžu rozhodnout jakou. Nemusí to být jen pomocí dialogů. S hratelností to nic společného nemá. Jen to z otevřené hry vytváří koridor na otevřené mapě. Asi jako třeba borderlands.
    • tak to jsem snad ještě nikdy neslysel, hry od bethesdy jsou koridor...vy vazne z tech pribehu jednou totalne zblbnete:)
      • tak on se baví o Zaklínači, ne?
  • Zrovna to hraju už podruhé. Tentokrát na PS4 Pro, kde jsem vyměnil disk za SSD. Konečně nemusím čekat dlouhé minuty při loadingu lokací jako jsem to musel protrpět na staré PS4 s klasickým diskem. Vše se načte za pár vteřin. Za mne je F4 jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit