Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes se pohodlím za všechny hlupaky kteří si koupili tuhle sra*ku. Zlákali se PR Ďáblem.
    • Co je to pohodlit, otče? Doufám, že to nemá něco společného s malými hošíky!
  • Já osobně bych tomu asi dal 8/10. Rozhodně to není špatná hra a za zahrání stojí. Ale o nějaký zázrak taky nejde.
    • Proto dáš 2 pod maximem na 10 bodové stupnici? Lol
      • Protože je to dobrá hra a baví mě.
  • Veskoslav
    Já jsem koupil a zatím "nehrál", tedy jestli nepočítáte za hraní 3 hodiny koukání po okolí, protože to mi přijde pěkně zpracované. Ale když Vás hned při otevření Vaultu uvíta glitch, tak si řeknete, Hello my name is potatoe and i kill Betha. Měl jsem možnost koupit v akci s pěkným artbookem a soundtrackem, takže jsem neváhal i když normálně takto nekupuji. Soundtrack je fakt špica a artbook provede čtenářem od prvního až po poslední díl. Od zbraní až po postavy a příběh. Hlavně je to kvalitní papír a když to srovnám například s artbooky od AC série, tak je to nebe a dudy. Jenom škoda, že to nemá zcela pevnou vazbu jako jiné edice artbooků u F4 (mají být dohromady 4).

    Jinak asi nejlepší recenze, co jsem zatím četl. Takže klobou dolů. Pěkně sepsaná, důležité body vypíchnuté, pěkné shrnutí. Jen tak dál.

    Jinak ti, co si stěžují na přírodu a barevnou paletu. Je to 200 let po jaderné válce. I kdyby 100 let bylo zakryté nebe, tak pořád máte dalších 100 let k dobru. Podívejte se, kde je například Japonsko a místa, kde spadly atomovky a to je 70 let. Nebo například jak dopadlo okolí Pripjatě, která dostala takový zásah radiací, že teoreticky tam nemělo nic žít dalších 1000 let.
    • nightborne
      A je tam například hlavně i to v recenzi zmiňovaný glowing sea... což musím říct naprosto upřímně, je jedna z nejatmosféričtějších lokací, co si takhle z hlavy dokážu vybavit. Napadá mě snad jenom to houbový město na severu Morrowindu, který jsem zapomněl, jak se jmenuje =)).
    • Kozy
      Buď za barvy rád, koho by bavilo dívat se celou dobu na hnědý nebo šedivý něco. Ostatně ta celková stylizace je na falloutu to nejhezčí. Nezapomeň že u toho nesmíš moc přemýšlet nebo si celou hru úplně zkazíš :D
      • Jack1947
        Barvičky jsou snad to nejmenší co člověku tam může vadit *4*
  • srandovní video z F2:
    https://www.youtube.com/watch?v=Hf0M1E0yxAU

    tohle je už takova klasika:
    http://madbrahmin.cz/index.php?dir=fallout2/screenshots&id=rozhovorsmyronem

    https://www.youtube.com/watch?v=R1rucFa7PE8
    • taky dobrý:
      https://www.youtube.com/watch?v=dO884IZICWw

      https://www.youtube.com/watch?v=N7yDeLzlSps
  • vsichni jste jenom vypatlany demeteri. houno tomu rozumite. Hra je srazzzzcka 0/10.
    • Lentilkyyyy. Zer ty lentilkyyyyy!!!!
      • sam si zer ventilky.
      • tvuj deda at zere lentilky.
  • elent
    nejlepší jsou zde názory těch atomovejch vědátorů :-D
  • Ahoj Fallouti, s Levlem 33 a 125 hodinami hry jsem se asi přehoupnul přes půlku? Mám prozkoumanou celou mapu, může být, že má jeden čtverec 90 x 90 metrů? Pak by mal tenhle krcálek, 2,6 x 2,6 km v ,,reálu..dělal jsem dvoukroky - 1,5 m. Ale to má netrápí, zůstal jsem viset na opakovaně zadávaných questech u Bratrstva : Respawnování nepřátel ve Clear lokalitách,( myslel jsem si, že jednou osvobozen objekt je Pernament free, jinak nevidím důvod tuhle,,Ptákovinu,,dál vážně hrát?!), a obsahu truhel a trezorů, atd. Za kvest dostanete zaplaceno i body(můžete hromadit Levly do Alelújá?) a o kousek později ho dokolečka dostanete znova, do nekonečna? To si dělaj legraci, nebo je to BUG!(nebo je to jen u mne, hecht, to snad né, pro Vůcha). Dostal jsem jediný normální úkol :letět s vrtulí se juknout na supermuty a to bylo vše a zpátky na stromy, znova remake stejných kvestů, co s tím? Možná to půjde nějak obejít, ale to bych nerad, hraju těch 120 hod. A setkal se s tímhle respawnem již někdo další, díky z zprávu a pomoc(pochopitelně moje ,,massabobština,, na tohle nestačí, hehe) MarcelZvon, Tulák Ogden z Plání Falloutu 3, tohle na něj, nemá, že bohužel...tohle jsem neviděl u AAA hry ani jednou.
    • Jak muzes psat, ze hra je ptakovina, kdyz mas nahrano 120 hodin? :-) gagaga ja poznam na hre ze to je ptakovina behem prvnich deseti minut a dal vubec nehraju.... :-)
      • Jak můžeš říct, že je to špatná hra, když jsi odehrál jen pár hodin?
        versus
        Když je to špatná hra, tak proč jsi odehrál tolik hodin?
      • Jack1947
        Taky sem se divil asi nějaký troll... nebo nerozhodný člověk co dál hraje hru a myslí si že třeba za 120hodin ho začne nějakým zázrakem snad bavit?
        • To je Marcel od Zvonu, viděl jsem ho na madbrahmin. Má silně expresivní styl vyjadřování..:)
          • Jack1947
            Ok on už to i nahoře popsal np. Bereme v potaz.
  • Je nepochybné, ze F4 je asi tak tisickrat lepsi hra nez nakej zaklinac3 alias geralt kotoulovič šedivák *12*
    • No no, nějaká propracovaná a logická hra dává na pr*el tvému oblíbenému Shitoutu 2, nezabij se.
  • Ve hře je jedno veliké dilema. Vzít jako partáka sexy Piper nebo zvláštního androida ?
    • androida, lebo piper v kuse vyprava len hrozne sr*cky ...
  • Mozem hru zahrat aj ked som predchadzajuce hry nehral? Je to pokracovanie pribehu alebo uplne novy pribeh len v znamom svete?
    • Pokud si předchozí díly nehrál, tak tě to bude bavit o to více.
    • Harshday
      Nový příběh *3*
      • Su tam aj nejake narazky na predchadzajuce udalosti?
        • nightborne
          Co jsem si všiml tak jen velice zlehka - "Jo, to bylo tenkrát, když jsme porazili Enklávu..." řekne týpek z Bratrstva, ale nečeká se od tebe, že automaticky víš, co myslí. A tak =).
    • jiny pribeh.
      • tvuj deda s ventilkama je jinej pribeh.
        • 2/10 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit