Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takze mili panackove, jsem zdejsi admin diskusi, a hezky to ted promazu.
    • Promazat si můžeš maximálně své malé péro.
    • Já poprosím o smazání těch Zaklínač teploušků...
      • vsechno bude...
    • hlavne smaz ty teplousky s konzolema jo ?
      • zavri hubu
  • srazckckaaaaa 0/10
  • diskuse je jen hejno hateru co si notujou jak si krasne rozuměj, nechápu vás ani ten hate, ani tu recenzi, ani tenhle server, kde FC4 dostane 10/10 a Colonial marines 6/10 a FC4 7/10, nema to smysl, prijemnej hate vám všem, dejte si "RPG" witchera a pak se zas vratte nadavat jak v F4 neni RPG a jak stoji celej za prd, ma desne spatnou grafiku a celkove proste je to nejhorsi hra a basta... ste jak zmanipulovaný stádo, kdo vám co dal do pití? každopádně sem už nikdy, diskuse spina, recenze bez smyslu, co tady?
    • nightborne
      Detail: 7/10 rozhodně není "nejhorší hra", kdyby sis tu recenzi přečet dál než k číslu, dozvěděl by ses to. A srovnávat hodnocení u her jinejch žánrů od jinejch autorů je naprosto scestný, ale to mám takovej pocit, že asi nevysvětlím.
      • prosímtě, hry tu dostavaj ciselny hodnocení... 10/10 far cry 4 a 7/10 fallout 4... me je jedno kdo recenzi napsal, opravdu jo, ja sem na games.cz a ocekávám nějakou konzistenci a kontinuitu. Když si vemu colonial marines co dostal 6/10 tak Falout 4 je jen o ždibec lepší? To jako vážně? A kdo si ty? Řádíš tu jak cerna ruka v celý diskusi, si aspon autor nebo jen nějakej chytrolín co musí všem všechno vysvětlovat aby pochopili, jak je tenhle web nejlepsi a hodnocení 7/10 idealní + že nemá člověk srovnávat s hodnocením jinejch her? Jestli nejsi autor nebo majitel serveru, tak je kontaktuj, děláš jim hezký PR zadarmo
        • nightborne
          No sakra, a já měl dojem, že diskutuju o hře, a mezitím dělám PR, interesantní.

          Že poukážu na to, že srovnávat recenze jinejch autorů jinejch her z jiný doby a často jinejch žánrů je naprostá idiocie, je vcelku normální věc, ale nemám pocit, že by mělo smysl něco vysvětlovat, že ;),
      • Potíž je že medium jako takový by mělo aspoň trochu dodržovat nějaký zásady hodnocení her, protože čtenář se běžně orientuje (ať už bohužel nebo pochopitelně) podle těch veselých žlutých čísel. A pokud má Skyrim 10 a F4 7, něco nebude dobře, přestože se můžeš schovat za to, že se jedná o subjektivní názor autora recenze. Zkrátka tvrdit že na tom číslu nezáleží je taky problematický a zkreslující, záleží na něm.
        • Já bych se vyprdl na nějaký číselný hodnocení ...ikdyž jak jsem četl recenzi, tak mi přišla velice pozitivní, kde by člověk čekal nakonci tak 9/10, ale budiž *7* ....... dal bych prostě jen místo číslo - Must play :D ...případně zlatou hvězdu :)
          • Must play? To si letos mezi RPG hrami zaslouží leda Age of Decadence. *1*
            • Tím myslím že Poe prostě není žánrovej autor a pokud žánr používá tak s ním pracuje jako s materiálem. V Havranovi se gothicu v podstatě vysmívá podobně jako Byron romantismu v Donu Juanovi, v Jámě a kyvadlu nebo Zániku domu Usherů se snaží o psychologizující horror což taky zrovna neodpovídá zákonitostem žánru. * Zajímavější mi přijde Stevensonův Klub Sebevrahů, což taky není zrovna gothic, je to dekadence.
            • rly? https://en.wikipedia.org/wiki/The_Fall_of_the_House_of_Usher
            • a dle mého jsi špatně diagnostikoval Big Bosse. Od incidentu v GZ dle mého netrpí, tam se to zlomilo, začiná být naprosto apatický ke světu, a proto nastupuje dvojník jako symbol.
            • Poe nemá s žánrem gothic fiction moc společného, spíš s dekadencí obecně. Jeho nejzajímavější text je imo beztak Philosophy of Composition. *3*
            • Infantilní vykřík? Cituji: "A gothic fiction je prostě odpad, to se na mne nezlob" Takže Poe je odpad a hotovo, ok. *15*
            • Big Boss je symbol. Všechny tvoje kydy okolo jsou naprosto zbytečné...

              Dvojník na scénu přijít musel, aby dořešil první smrt na MSX2, pokud to chceme brát ještě jako kánon.
            • Jaký infantilní výkřiky zas? Ale dobře, nechme stranou že mi únik před odlidštěným industriálním měšťáckým světem do fantaskní eklektický deprese přijde směšnej.

              Blood Baron i Big Boss trpí, protože nedokážou zvládnout svou agresivitu. Jsou to podobné postavy. Jedné z nich rozumíš. Do druhé se autor snaží promítnou příliš poměrně nesouladných a protichůdných myšlenek, jako když pejsek a kočička vařili dort nebo Lucas vařil Vadera. Big Boss chce být plátnem velkých dějin 20. století i individuálních dějin na ose idealismu - nihilismu. Jenže pak Kojima v rozhodující chvíli vytáhne kartu "dvojník". Samozřejmě, tohle je do značný míry unfair, protože BB je vedlejší postava, kdežto BB hlavní postava. Přesto: Barona, dobře exponovanou a uvěřitelnou postavu sleduješ v rozhodující chvíli dramatu. Big Bosse v rozhodující chvíli dramatu nahradil Kojima v podivném zbytečném zauzlení pro zauzlení dvojníkem a Big Boss je tudíž postava zcela neživá, tezovitá.
            • Ty infantilní výkřiky si nech, děkuji. *3*
            • Mohl bys rozvést tu myšlenku o Big Bossovi. U BB není potřeba tvořit tu černobílost postavy násilně a předvidatelně tím, že mlatí svoji ženu a své deprese si přenáší na ni a pak toho lituje.
            • Jo, vím. Právě. V čem je Big Boss zajímavější než Baron? Navíc ty u Barona pořád operuješ samotnou fabulí, ale podstatnější je syžet, způsob vyprávění toho příběhu ve hře - a ten je výbornej.

              A gothic fiction je prostě odpad, to se na mne nezlob. Neznám jediný zajímavý dílo tohohle žánru.
            • víš vůbec něco o Big Bossovi? *15* *3*
            • já ti to neberu, ale vysmát se ti můžu, mně zase připadá směšné považovat premisu u Barona za kvalitní, jelikož je to tak otřepané, že to mohli pobrat klidně i od Daniel Steel, kdyby psala levnou fantastiku a ty se na oplátku můžeš vysmát mně.
            • Ne, nezdá. Postavy do jisté míry musí být šablonovité, typizované, protože jsou to postavy. Originalita není zajímavá (ani možná). Zajímavý je úhel pohledu, zajímavý je, že je ta postava živá, pochopitelná a tragická. Neexistuje originální postava, neexistuje originální příběh. Existují dobré příběhy - ty, které osvětlují motivaci postav.

              Blood Baron je pravděpodobně lepší postava než Big Boss / Snake (když už jsme u těch zkrachovalých válečníků).
            • Nebude. / Proč se prostě nesmíříš s tím že se pro mne jedná o směšný žánr? Já ti taky nevnucuju detektivky, noir nebo western. Trochu úcty k cizímu vkusu neškodí, zvlášť když je uvozený "slovy" jako "imo" a "podle mne" nebo "pro mne". Snad mám nárok na to abych opovrhoval Střihorukými Edwardy a prerafaelismem, Stokerem a Lovercraftem a podobnými zoufalci. Nebo nemám? Aha. /
            • a čemu přesně říkáš dobře napsané postavy? Ožrala a válečný vysloužilec, co mlátí svoji ženu? Nezdá se ti to šablonovité? Pff.
            • *15* bože, když se vysměji tobě, nebude to vadit, co říkáš?
            • Asi bych měl ještě dodat že gothic novel / horror a ostatní viktoriánské módní odvozeniny zbytků dekadentního romantismu zbaveného podstaty si imo zaslouží jen nejsžíravější výsměch, proto mne Bloodborne neláká.
            • Bloodborne? To spíš Witcher, kvůli příběhový lince Blood Barona a výborným postavám. Bloodborne mne nijak neláká. *3*

              Otázka názoru, vkusu. Ale Age of Decadence může být zajímavý pro kohokoliv, už je pro rozšíření obzorů.
            • Mám odehráno přes 30 hodin a za mne musím jen doporučit ... must have letoška :)
            • a Bloodborne, to by si měl taky každý zahrát. Kde najdeš město pod městem, které je ještě hezčí než to horní?
          • nightborne
            To nemůžu než souhlasit =). Čistě textový recenze by byly požehnání - ale obávám se, že jsme v menšině =).
            • Symbol, Davide? Asi jako písmeno A?
            • Big Boss je symbol. Všechny tvoje kydy okolo jsou naprosto zbytečné.
            • * bůča: strašně nerad jsem hnidopich, ale... holt. Ne hold.
            • Konkurence EG hold předběhla, ale to je u ní, asi tak jediný .... :)
            • Games by se tak připravili o většinu vláken v diskusích, obávám se. *1*
        • nightborne
          Hmm, takže bys třeba dal (příklad) F4 9/10, jenom proto, že někdo jinej před tebou dal Skyrimu 10/10, ačkoliv s tím osobně nesouhlasíš a tu devítku bys rozhodně nedával s čistým svědomím? To přece nemůžeš po recenzentovi chtít, imho =).
          • Podle mne games.cz nemají hodnocení her dlouhodobě vyřešený, není konzistentní. Desítky tady běžně dostávaj nepříliš dobré hry. Porovnej například MGSV a F4. Tudíž: v kontextu hodnocení ostatních her tady si F4 zaslouží lepší známku. (Imo stejnou jako MGSV, o stupeň nebo dva horší
            než W3, o stupeň nebo dva lepší než Skyrim, ale tady si nejsem úplně jistý.)

            Na druhou stranu sedmička pro F4 je sama o sobě spravedlivější než hodnocení řekl bych možná i většiny her tady.

            Ale na to jsi se neptal, vím. Myslím, že recenzent je součástí redakce (nebo externista, na tom nezáleží) a měl by se držet nějakých standardů v redakci uplatňovaných. To přece není cenzura nebo potlačování vlastního názoru. Pan Slavík se těchto standard zřejmě drží lépe než někteří jiní autoři tady. Problémem není sedmička pro F4, ale hodnocení některých jiných her. Vím, že je hodnocení nakonec vždy subjektivní, jenže mělo by se zkrátka snažit usilovat o co největší míru řeněme "objektivity" (ať už objektivitou rozumíme vlastně cokoliv).
        • Mimochodem: jak moc na něm záleží zažil v roce 2010 na vlastní kůži Obsidian *1*
    • Witcher je adventůra, kde je hratelnost potlačena na vedlejší kolej. Úspěch hry je tedy dán tím, že hráči mají rádi filmové hry ala Last of Us a mají ho rádi i PC hráči, kteří proti tomu u Last of Us, Heavy Rain bojovali. Dle mého velice zajímavé odhalení.
      • "Witcher je adventůra, kde je hratelnost potlačena na vedlejší kolej. Úspěch hry je tedy dán tím, že hráči mají rádi filmové hry"


        W...WH.....M..... WHAT????
      • Vidíš, já tady tvrdím pořád že Torment je adventura a pořád narážím. *1* A teď je za adventuru vydávanej i Witcher. *1*
        • Tak Torment je spíše novela než adventura, ale jo taky by se to mohlo definovat jako dobře napsaná adventara. U mě strašná škoda, že Torment obsahuje combat a bojové scény, jelikož je to něco hrozného...
          • Přesně. V Tormentu by boj neměl být vůbec a doufám, že v "pokračování" půjde vypnout na co nejnižší možnou úroveň...
  • netahej sem tyhle nechutny pomluvy packovacu, tam se vlozi disk a okamzite se hraje plynule ve filmovych 30fps, i kdyby trakare padaly *6*
  • Dulezite sdeleni!!! Tuto skvelou hru si nezahraji, jelikoz to muj starej komp neutahne.
    Konec hlaseni, dovolte mi odejit!
    • Zkoušel jsi to? Řekl bych, že není náročnější než Unity, nebo Wolfenstein New Order...
      • Nezkousel. Pac nepiratim.
        Mam jen 4GB ram *13*
        • tak to rozjedes na low az medium :) jinak uz vysel na nexusmods.com .. inis soubor co ti vypne kraviny ktere vypnout v nastaveni nemuzes i kdyz bys mel.takzese ti zase o trosku zvednou fps
  • KKking- stačí se přiblížit ke stěně nebo ke sloupu a automaticky má hráč možnosat se zpoza ní vyklonit.
  • S recenzí souhlasím, jen to hodnocení bych dal tak za 9. Já osobně třeba žádné technické chyby nepotkal. Fyzika třeba u mne funguje na 100%, patchfinding to stejné ...

    FPS drops ....Hra má zvrtanej konzolovej engine a PFS drops se dají vyřešit koupí rychlích ram - vysoká frekvence. Do teď jsem měl kingstony 2x4 GB na 1600 Mhz, s docela šitlím časováním na cl10. Koupil jsem nové kingstony 2x8 GB na 2400 Mhz, časování cl10.

    Rozdíl je tak cca 10 - 15 fps+ ....a nemám žádné šílené propady fps. Hraji s GTX 770 2gb, i5-4,4Ghz, vše až na antiallis..na max. a hra se max. zacuká ve městě.
    Ale je pravda že ten engine je těžce neoptimalizovanej ...
    • WalkingWad
      Můžu se zeptat, co je to "konzolovej engine"? O enginy se trochu zajímám a nikdy jsme takovej pojem neslyšel..
      • Asi ma na mysli taky engine ktory bol primarne navrhnuty a optimalizovany pre konzolovy HW.
        • Tak, tak.
          • Tady je ještě info k těm ramkám a Falloutu ....jen je to z části nevypovídající, páč tam nění časování. Každopádně mě ram s vysokou frekvencí, dost pomohly ...

            http://wccftech.com/fallout-4-performance-heavily-influenced-by-ram-speed-according-to-report/
            • zajímavý, mě hra jede pekně a to na HW na kterym bych to - vzhledem ke kecum vsech okolo - necekal. Mam fx 8300@4ghz (hra vyuziva vsechny jadra a to krasně rovnoměrně) a mam HD 7850 2gb (GFX POD minimalnima doporucenejma) a frci to na high/ultra moc pěkně (God rays medium). Mam prave ram co má max 2133 mhz a jedu ji na 1800mhz se pomerne lux časováním. Mozna proto mi hra jede tak hezky. Ale chtelo to potunit, o tom nic, vypnout vsync ve hre, nastavit poradne Radeon PRO, Afterburner na 59FPS lock a podobny, zbytecny resit, nebudu tu hazet perly sviním co by dali nejradsi 3/10 :D
    • Já mam třeba úplně opačnou zkušenost. Rozjel jsem to i na stroji, kterej nesplňuje minimální požadavky (core2duo 3.0Ghz, gtx460, 8Gb RAM DDR2), a když se v tom člověk trochu pošťourá a něco obětuje, jede to poměrně slušně. Hrát to na tom nebudu, ale kdybych jinou možnost neměl, moh bych.
      • Tak jasně, rozjede se to na horších strojích. Já to rozjížděl na gtx660, ale bez těch detailů nasvícení a stínů, to prostě nevypadá tak dobře a člověk pak není tak okouzlen tou stylizací. ...hlavně podnebí a počasí té hře dává strašné grády. Není prostě nad raní opar kolem své vesnice, nebo nad radioaktivní bouři v mutantským táboře :)
        • Jo, máš pravdu, že v taková radioaktivní bouře na maximální nastavení je, co se atmosféry týče, skutečná lahůdka.
    • Ta stylizace, grafika a nasvícení mi často připomíná Half Life 2 :) ....takže za to další plusový bod :D
  • ale nechapu tu cenu 1700 ?? v dnesni dobe bych za to dal tak 500
    • Za rok dva za to dáme 250 a bude to kompletní edice, jako vždy :)
      • jasne, zaskoc si do Lidlu když sou slevy, budes mit taky kompletni edici se vsema DLC od duchodcu.
        Me tohle cechackovani vždycky pobavi:)
        • Čecháčkovství je nakoupit tunu nekvalitních potvravin na hranici trvanlivosti za "90% slevu" a ještě se o ně u regálu porvat. Nekrást hru, ale počkat si na ní, než bude za cenu, kterou považuje za fér, na tom nic čecháčkovskýho není. Rozdíl je v tom, že v prvním případě člověk peníze vyhazuje, v druhým s nima hospodaří.
          • co je fér cena? Ty určuješ, co je fér cena? Fér cena je pro tebe dvě stovky? Nenech se vysmát.
            • špatně socane. Ty jsi tady začal hulákat o nefér ceně, jak je to drahé apod. Což je samozřejmě nesmysl. Hra stoji naprosto stejně jako každá AAA hra, proto je naprosto zcestné mluvit o nefér ceně. Ty můžeš maximálně držet papulu a říct, nemám prachy, jsem sociálka, počkám na slevu. No nic jdu si před objednat Xenoblade Chronicles X
            • nightborne
              Vždyť jo. Ale nevysvětlíš to. Zkrátka pro někoho, když dáš radši litra za něco jinýho, a hra XY ti za něj osobně nestojí, seš socka, co si to nemůže dovolit. Máš totiž ze zákona přikázáno, že od určitý platový úrovně musíš kupovat minimálně jednu hru hned po vydání, bez ohledu na to, jak velkej o ní máš zájem, to nevíš?
            • Přesně tak, nightborne. Pokud to pro tebe tu cenu mělo, tak sis udělal radost a budiž ti přáno, stejně jako všem, co si koupili libovolný výrobek za libovolné peníze, když to pro ně osobně byla dobrá investice. Včetně Fallout 4. Někdo jiný by řekl, že ta hra má hodnotu 2000 a kdyby tolik stála, klidně si jí koupí. Někdo v ní vidí hodnotu 500. Tak to prostě je, oba jsou v právu říkat, za jakých podmínek jsou hru ochotni si koupit a to kolik jiných lidí si koupilo hru za libovolný peníze, to je zcela vedlejší.
            • Hele utopenec se vrátil, 12 milionů lidí mluví o fér ceně, jedna sociálka z Moravy by to chtěla za 500. To je samozřejmě jen omezený pohled člověka, co nemá peníze a nemůže si to dovolit a pak jen trapně brečí pod recenzí, jak je to všechno drahé, jak bude muset počkat až to bude za dvě stovky, pak si to možná koupí na Steamu, bez tak jsi to zpirátil a teď tady děláš frajera. Samozřejmě doporučuji najít si práci, nejlépe placenou práci, kde ti bude připadat jedna hra za 1000 měsíčně jako nic.
            • nightborne
              To nevysvětlíš =).

              Hlavně to je celý poněkud subjektivní, žeano, že devíti milionům lidí, polovině nafetovaných hypem, stála hra za plnou palbu, znamená, že ten, kdo chce od her něco jinýho, a za plnou cenu mu to nestojí, je automaticky co? Socka? Ale no tak =).

              Strávil jsem strašný mraky hodin ve třetím Diablu, koupil jsem si sběratelku za 3000, protože mi za to stála, nelituju.

              Někoho D3 nebaví, koupil by to maximálně za pár kil na zkoušku. A víš, co je kouzelný? Ani jeden není "v neprávu", protože tak to prostě funguje. Boha.
            • No a ještě ke všemu víš, že utopenej jsi ty. Tvoje snaha převracet skutečnost na tom ale nic nezmění. Až si budeš vydělávat vlastní peníze, můžeš o tom kecat. Budeš mít jinej pohled na jejich hodnotu. *4*

              Pro mě osobně je fér cena F4 799 Kč, a to jen proto, že obsahuje famózní soundtrack. Bez něj by měla hodnotu o 200, 250 korun míň. Ano, obsahu má evidentně hodně, ale scénář a dialogy stojí za zlámanou grešli, nebaví ani náhodou - a cenu výrobku hodně snižují bugy nedodělky. Kdyby jich hra neobsahovala takové množství a kdyby si scénáristi dali záležet, pak se můžeme bavit o dvanácti stovkách, takhle ani náhodou.

              Jestli se dá v F4 strávit tisíce hodin zábavy je teď čistá spekulace, protože to ještě nikdo nemohl dokázat. Strávil jsem však stovky a stovky hodin zábavy u her za 1500, u her za pár stovek i u her, co jsou zcela zdarma, takže to je stejně irelevantní.

              Ale to je jedno. Fakt musíš nejdřív poznat hodnotu peněz, pak něco kecej.
            • "Jen zákazník určuje, co je fér cena" Tady jsi potvrdil moje slova, jelikož 12 milionů lidí si hru koupilo během pár dní za plnou cenu, která jim připadla fér, že nepřipadla fér nějaké sociálce z Moravy, už nikoho nezajímá.... *15* Tím bych to ukončil.
            • Jde vidět, že to v té nedospělé hlavě ještě nemáš úplně srovnané, jelikož tvé argumenty jsou naprosto infantilní a na úrovni základní školy. Celkově cena her si drží posledních pár let hladinku, protiargument že to navýšíš o 1000% je naprosto nesmyslný, jelikož se to nikdy nestane. Co ty bys navrhoval za cenu u hry, kde můžeš strávit tisíc hodin? Dvě stovky ve slevě? Je mi tě líto, snad z toho vyrosteš.

              Jinak jak jsem psal, neměl jsi nic psát, jelikož jsi se kompletně utopil.
            • No aspoň v tom neplavu. *4* Koupil by sis Fallout 4 za 5000, 10000 korun, kdyby to po tobě prodejce chtěl? Měl bys kecy typu "ty určuješ, co je fér cena?" Ne, považoval bys to za sakra předražený a nekoupil to. A představ si, jsou lidi, kterým by to nevadilo, považovali by to za fér cenu a klidně by si to koupili. A ty bys byl ještě víc smutnej, než jsi teď. Tak tady neoperuj s tím, že zákazník nemůže určit, jestli je jakákoliv částka za hru moc. Jen zákazník určuje, co je fér cena a nehodnotí jen to, jestli si může dovolit hru koupit, ale taky jestli má obsah tu hodnotu, za kterou výrobek kupuje. Pápá. *4*

              Jo a zkus tu brigádu, dorostenče. *5*
            • tonoucí se stébla chytá... Ještě pár vět a už se nadobro utopíš .)
            • Hm... sakra, mně se asi nezobrazuje celá diskuze. *9* On je tu nějakej protivník? Co píše?
            • zase operuješ s tím, že ty sám žiješ u rodičů, a že na tom bude stejně i tvůj protivník z diskuze, což je samozřejmě mylný předpoklad nedospělého jedince.
            • Ale já ti je nedám, nejsme kamarádi. To mi tady nemusíš opakovat, co asi tak týden říkáš rodičům. Když ti oni nechtěj dát patnáct stovek, maj asi svý důvody. Můžeš se vztekat jak chceš nebo jít na tu brigádu. *4* Nebo ti Fallout 4 koupili pod stromeček, to je taky možnost. *4*
            • evidentně špatně chápeš mé motivy, z toho usuzuji, že jsi jen otravné dítě :) Pro pracujícího člověka není problém dát jednou měsíčně 1500kč za hru na konzole či 1000 za PC verzi, samozřejmě chápu, že když máš měsíční kapesné dvě stovky, tak raději volíš slevičky jako správná duchna .)

              http://www.originalky.cz/index.php?stoken=1C7E351B&force_sid=83ce65b203cc3d0182c6b48411cb50c0&lang=2¤cy=0&cl=search&searchparam=fallout+4
            • To se musíš snažit podstatně víc, abys mě rozčílil. *1* Máš na to? *4*
            • ty ještě žiješ u rodičů? Aha, tak to vysvětluje všechno, se asi bavím s nějakým středoškolákem, co si vymáčkl prvního jebáka.
            • Chápu, že jseš docela frustrovanej z toho, že ti rodiče nechtěj koupit Fallout 4 za tuhle cenu, tak si vyléváš zlost na diskuzích, ale řeknu ti tolik: jsou to jejich peníze, oni s nimi musí hospodařit. Živit a šatit pubescenta není snadný. Jestli se jim teď zdá hra předražená, neznamená to, že se jí nedočkáš, jen prostě teď se jim to nezdá jako vhodná investice v poměru cena/hodnota. Ale jestli už ti bylo patnáct, mohl bys zkusit brigádu. Je docela možný, že tě to i trochu naučí hodnotě peněz, možná že si za ně ani nebudeš chtít koupit hru. *4*
            • Předhánět se, kdo víc zaplatí, kde jen jsem to viděl. Jo aha, na východ od Slovenska.
            • takže jsi jak ten důchodce, co probírá staré žrádlo, tak ty probíráš staré hry za levné ceny. Prostě sociálka, jen to hezky okecácáš.
            • Budeš se divit, ale ano, tak to u nás už téměr 26 let chodí. Jen a pouze zákazník určuje, co je fér cena. Za stejný výrobek to pro někoho může být 1000, pro někoho 500. Zdá se mi to předražený? Nekupuju, nazdar. Zdá se jinýmu cena ok? V pořádku, ať si to koupí.
        • V případě, že nemáš žádnou hru a zbraň u hlavy "hraj F4 teď, nebo zemřeš", má smysl koupit teď.
          V normální situaci, kdy má snad každý zásobu kvalitních titulů, je day one koupě jen dětská rozmazlenost, ty "čeháčku".
          • jasne pul mega lidi co to ted hraje na steamu jsou idiotii a jen ty jsi ten chytry, nech toho:)
            • Z podstaty veci ma vetsina lidi jen prumernou inteligenci.
    • nj pro konzole je to vzdycky drahe
  • nevite nekdo, jak se ziska minigun ? nejde mi to.
    • Zkus na něj kliknout
    • napřed musíš hru dohrát nejtěžší obtížnost jenom za pomoci pěstí a bez brnění , při nové hře se ti pak vygenerují 4 klíče, které u sebe mají bossové jednotlivých lokací, když je posbíráš, musíš je donest do sklepa v DC a porazit ultra mutanta, což nejtěžší boss ve hře, od toho získáš kartu kterou otevřeš tajné dveře ve Vaultu 211, aby tě to tam pustilo, musíš mít odemčené všechny perky a staty na max, pak odpovíš na jednoduchou hádanku a máš rotačák
      • nightborne
        Ještě se ale předtím musíš opatlat marmeládou a tancovat nahej za úplňku kolem pentagramu z růžových svící, vyfotit to a poslat Howardovi.

        A nebo si ten rotačák můžeš vzít z toho vertibirdu v úplně prvním questu.
    • tohle není casual Zaklínač, který je dělán i pro desetileté děti u PC na Moravě, tady to chce i trochu snahy.
  • Jack1947
    Našel jsem Legendary mutanty a dostal pěkné zbraně třeba Cripling rifle, Inscenator nebo jak se to jmenuje... Emergence SMG pak ten vylepšený legendary pipe revolver... samozřejmně bez munice nahráno 15,5hodiny.

    Víceméně to je utrpení, no i když jsem našel i Hazmat suit ta se hodí pro snížení radice... které jsem byl vystaven až překvapivě moc. (Na ty mutanty jsem si zapl god mod protože jink bych ty zbraně nezískal, jsem rád že to v F4 lze).

    Hraju na Normal! pak že normal je obtížnost o ničem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit