Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady se jasně ukazuje, že Witcher' s Fanboys jsou jedni z nejvíce hloupých jedinců na webu, řekl bych druzí hned po Mustard Race...
    • hele takze kdyz me witcher 1,2 i 3 dil bavi, tak jsme hloupej ju ? Ps. nekritizuju tady, kdyz uz pisu tak obhajuju proc a co me bavi.
  • Tak ja cekal tady na games (bethesda hate site) osmičku, ale tak sedm nebo osm je uz je jedno. Je to tak lepsi aspoň to nedopadne jako u Skyrimu kteremu dal Grygar 10/10 a za rok se pomalu omlouval (pod tlakem zdejsi natury) ze to nemyslel tak uplne vazne.
    • Lima
      Grygar se nikomu neomlouval, kašpare, naopak ve FC sám říkal, že si za 10-kou stojí, protože ta hra žije i roky po uvedení, třeba i v bohaté moderské scéně.
      • No když myslis:) Ale nemas pravdu. Az se budes nudit tak si projed všechny fight cluby po Skyrimu, uvidíš sam.
  • Fallout 4 na ninja PC za 2000 eur vsetko max....wtf!!!! http://i.picpar.com/HQ9b.jpg
    • Jack1947
      Taky to jedu na max a jsem spíšev otráven z toho jak moc vyblité to mohli udělat *11* *12*
    • I kdyby za 200000 eur. Z h*vna zlatou cihlu neduěláš.
      • Udelas. Nechas pozlatit konzoli.
        • del0
          Vy dneska perlíte kluci. *1*
    • a co je na tom špatnýho?
      • To ze Hnisavec nema prachy na kvalitni PC.
  • Jack1947
    Jinak sdíky moc tomu člověka co zde napsal že se na všechno vykačlal a šel rovnou do Diamond city, supr věc navíc jsem v jednom kontejneru v přístavu našel tomíka s náboji na prostřelení brnění i když jen 14nábojů...

    Ted jsem vyčistil nějakej Combat zone a zachrnáil nějakou fetašku, která se ke mne připojila takže se zdá že budu mít možná šikovnějšího společníka... *3*

    Co mně ale dohání ke stavům (no nic pěkného) že ty protivníci toho zvládnou tolik přitom jich je hodně a mnšě zabijí zachvíly i na normal obtížnost *16* *16* *16* *16* *10*
  • tady té hře dáte 7 z 10 a sračce jako je ac syndicate 8 hele vzpamatujte se
    • Dle chuti kazdeho soudruha.Kazdy ma rad neco.Nekdo vdolky jiny holky. Fanousci davaji 6 z 10 novacci ci ti co to prekousnou ze to neni fallout davaji treba 9 z 10
      • Ja sem fanousek Fallotu 1 a 2 a Falloutu 4 bych dal klidne 9 uz po osmi hodinach je to pro me suverene nejlepsi hra tohodle roku,a serii Fallout rozhodne ostudu nedela.
        • Ja som tiež fanúšik Fallout franšízy, no práve toto štvrté pokračovanie robí tak trochu hanbu aj tretiemu Falloutu a aj New Vegas. *9*
    • Thorleif_cz
      Se vzpamatuj ty lobomotohomo, jsou to hry z jinýho žánru. Neporovnávej hruška s jabkama. Voe. A sedmička padne jak ulitá, tím udělali kluci z games velkou radost.
    • AC jsem nehral ale ta 7 pro F4 je tak akorat
  • Po nudným F3 ze smetiště rozhodně krok dopředu, rozmanitější svět, střelba je víc "cítit", modifikace zbraní a výzbroje dodají určitou hloubku, ať mě Vávra sežere, první Fallout co mě od dvojky baví
  • Jack1947
    Co mně vadí? to že i když plníte mise jste tlačeni do hledání blbostí aby jste mohli postavit ten vysílač a bránu a dostat se do toho proklatého INstitutu ! *10* *16* *16* *16* Déle jsem nehrál a zdálo se mi že se snad hra začala víc sekat omg...
  • Tunáku na si tady hraješ ty pseudo- inteligente? Tebe si představuji: Ksicht prolezlej beďarama, mastné vlasy, popelníky na očích. Z tebe je mi zle a to tě ani neznám, což je úspěch.
  • http://www.gamezona.sk/fallout-4-video-navod/
  • hele děti zahrajte si za Geral of Trivia a nechte tuhle hru pro dospělejší a inteligentnější jedince, který si umí zahrát hru která je bez omezení a tunelů, vy co to nezvládáte, ste prostě jednodušší a proto hrajte Triviálnější hry, pak budete spokojenejsi a ne tak zapšklý, dík :)
    • Komu to cpeš? To, že hraješ F4 z tebe dělá inteligentnějšího jedince? Největší sranec dne. Děcko pomatené. *1*
      • marš za Geralt of Trivia, tam se najdeš, jako v pohádce :)
        jinak logika ti nejde co? Ze hraju f4 ze mě chytrýho nedělá, sem chytrej, tak hraju F4, to je rozdíl. Taky pak nemám problémy s plynulosti atd, bo si to umim proste zaridit, padej ke konzoli teenagere
        • Pohádky dělá Bethesda,rozhodně větší než cd projekt.Jestli ti nový fallouty pripadaj dospělejší a inteligentnější tak seš to spíš ty kdo potřebuje v vánocům koupit sadu dudlíků.
        • Lepší a lepší. Witcher je stejný sranec ty chytráku a konzole si taky strč někam. *2*
          • Samá perla tady dneska. Alespoň je prd*l. *1*
        • Já ti s*ru na trapného Witchera i na nějaké konzole, ty chytrý inteligentnější jedinče. Čím dál víc dáváš o sobě vědět, že jseš fakt jen pomatené děcko. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit