Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    947 komentářů lool to je síla ale dalo se to celkem čekat... tak co dotáhneme na 100 důvodů proč Vávra nemá rád Skyrim nebo ne? Be hyped! *5*
  • Jack1947
    Když se člověk prokouše přes nudnější začátek, tak to je ten pravý Fallout tedy F3/NV DLC nebo větší datadisk... škoda že ho budou otravovat a házet mu pod nohy stále ty samé otravné blbosti a bugy které hře škodí.

    Které spraví asi patch no, ty propady fps zatím za 3 a necelé půlhodiny hraní mi nepříjdou tak hrozné... nějaké tam jsou ale že by nějak zvlášt kazily hru se říct nedá...

    Pes tam občas celkem překáží abych řekl pravdu, dokonce se musí uzdravovat jinak se asi zasekne na místě.

    Ty nesmysli jsou, třeba i takové že kolikrát člověk přesně neví proč je mrtvý, tohleto je myslím nešvar od minulého New vegas ještě, hit zony jsou nic moc a nepřátelé samozřejmně nic moc nedělají prostě do nich střílíte a dokud jim něco nezzlomíte jen blbě stojí... teda fyzika asi až po smrti.

    Jinak to je pravdivé něco na tom že čeština hned tak nebude protože tvůrci odmítly komunitě poskytnout texty? ne že by mně to zajímalo jen se tak ptám... to by bylo divné když to udělal i Rockstar že nechal text i když oficiálně(neoficiálně) a ten má jak víme tvrdé zásady. Jinak nechápu kdo by u tohohle chtěl CZ - "rozhovory" jsou nudné předvídatelné a opravdu tam jak už se psalo nic velkého k řešení není lol.
  • Overhype jak svině, ale co jiného se dalo čekat. A to si ještě vzpomínám na komentáře jak Fallout 4 bude GOTY a jak překoná Zaklínače 3 etc. Z toho co sem z FO 4 viděl...no musím říct, že vzhledem k tomu jakej hype to původně byl, jsem očekával něco trochu lepšího (i na poměry Bethesdy). Žádnej zázrak se nekoná.
    • "z toho co jsem z fo 4 viděl" to je právě ten problém *7* já momentálně hraju a zatím nechci hodnotit, zázrak se nekoná ale já se bavím a peněz nelituju, dal bych jí teda rozhodně vyšší číslo, zatím mě baví víc jak vegas, uvidíme jak to bude dál
    • Že FO4 překona witchra si mohla myslet jen uplna pitka *1*
    • Tak k prekonani Witchera to stacilo.
      • Kdes přišel na to že Zaklínače překonal?
      • jj i s rezervou....
        • Jo a v čem?
  • LV462
    Je to pecka! Hraju na PS4 a běží to naprosto plynule v plných 30 FPS !! Bez lagů!
    • nightborne
      Je smutný, že i tvůj ironický příspěvek byl malinko scestný - protože, co jsem tak vnímal ohlasy, na konzolich F4 těch 30 fps drží horko těžko a spíš ne než jo =)). Voser je, že na PC taky =).
      • Pravda ! :) Hram na Ps4 ( vyslo ma to lacnejsie ) a tiez som si vravel ze to fps ide dobre narozdiel od toho co ludia pisu . Neskor som sa vsak dostal do okolia bostonu a mam slide show v kazdej prestrelke niekedy aj ked len pobehujem okolo mesta :D Nehovoriac o tom ze ked clovek ide do mesta tak ma loading ( mesto kde je tak 6 domov ) a ked chcete ist v tom meste do domu tak ... loading . :D
    • Lagy v singleplayeru? *15*
  • Možná jsem četl nějak blbě, ale recenzi na RPG, ve které se o systému RPG nepraví ani slovíčko, nemůžu považovat za dobrou. To si autor dělá srandu a nebo je prostě pitomej?
    • nightborne
      Standardní rozdělení bodů do pasivních skillů s možností do statistik, který stejnak nehrajou významnější roli, není nic, co by bylo potřeba explicitně zmiňovat, už tak je ta recenze dlouhá jak tejden před vejplatou =).
      • a ja myslel ze bez toho nic neodemknes, nehacknes, neukradnes, brzy zdechnes na radiaci a tak podobne...a ono to ve skutecnosti nehraje zadnou vyznamnou roli..:)
        • nightborne
          Základní statistiky. Ty nehrajou roli. Odemkneš cokoliv s perkem, hackneš cokoliv s perkem, ale kolik máš inteligence je fuk - pokud ji máš dost, abys vůbec měl ten perk. Pokud ne, pár levelů si dáš bod do inteligence, a už to jde. Prostě normálka. Před radiací tě ochrání power armor a jeden rad-x úplně v pohodě, nic dalšího potřeba není. Zkrátka, RPG systém je tak standardní a ničím nevybočující, že nevidím důvod s ním ztrácet odstavce =).
          • tak hrajou roli ne? když bez nich ty perky neodemknes. ten systém nnei nijak slozitej ale funkcni, myslim ze to je v pohode..
            • nightborne
              Já se taky rozhodně nesnažím tvrdit, že je nějakej nedostačující nebo podobně, neměl jsem s ním problém =). Jenom že je klasickej a standardní, proto nebyl důvod se mu explicitně věnovat v recenzi - na což si stěžuje autor vlákna =).
    • Jestli to není tím, že tam žádný RPG systém není.
      • už to, že si vytvoříš postavu a cestuješ po mapě je role-playing. RPG tam je samozřejmě. Naprosto omezené perky jako ve Witcherovi 3...
        • owny
          Je toho málo, jak ve W3, tak tu. Konzole a casual gaming na nich má negativní vliv na kvalitu her.
          • Proč je málo vytvořit si vlastní postavu a sbírat zážitky ze světa a zasahovat do světa. Dyť je to vlastně podobné dračímu doupěti. Dyť to samé bylo ve Skyrimu, ty omezené perky a taky jsi tam mohl role-playovat v pohodě.
            • Ty hodnotíš hry jen podle grafiky?
            • jaká škoda, že je to screen z PC verze *3*
            • jj, ps4 verze je fakt hnusna, zkus to radsi na pc
            • https://i.ytimg.com/vi/cAqCdvRuWlw/maxresdefault.jpg

              ? Takhle?

              *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • nehral jsem, zatim jsem nenasel na to chut, doporucuju divinity original sin, tak ma vypadat rpg
            • ty jsi hraním těch konzolovek tak zakrněl, že už ani nevíš, co jsou argumenty. Věřím, že na druhé straně stříkáš nadšením ze Zaklínače, jak je tam fantastický RPG systém.
            • hral jsem tes od daggerfallu a po slabym oblivionu prisel upocenej skyrim, vyvoj postavy, na nic, crafting, na nic, frakce, na nic, ovladaci rozhrani, na nic, questy, na nic, snad to staci
            • můžeš podat nějaký pádné argumenty? Na výkřiky zakomplexovaných blbečku nikdo není zvědavý...
            • taky ze skyrim byl uz pro konzololaky, rpg prvky limitne blizici se nule
        • Kozy
          Páni, hned si jdu zahrát nějaký dobrý RPG. Třeba Need for Speed, tam si vytunim káru a budu cestovat po mapě. *4*
  • Může mi někdo vysvětlit co znamená slovo hratelnost ? díky
    • Zkus slovnik starocestiny.Myslim ze uz se toto slovo dlouho nepouziva.Nekdy naposoledy koncem 20. stoleti ale ted uz padlo v zapomeni.
      • Pockej nevim jestli to neni ironie, ale to slovo bylo nekdy ve slovniku? Ja jsem se s nim setkal poprve v pocitacovych casopisech, nikde jinde jsem ho neslysel. Myslel jsem ze to je special pojem vytvoreny ciste pro potrebu recenzi PC her :-)
    • Ze te to bavi hrat :-) Jak ti hra "sedne". Je to hodne subjektivni pojem.
      • Ne, to je "zábava". Hratelnost chápu jako kvalitu herního systému, herních mechanismů. Tj. je to kvalita té interaktivní složky. Čili hra může mít super příběh, ale špatnou hratelnost. Nebo naopak nemusí mít příběh žádný a hratelnost skvělou.

        Ale souhlasím, že je to hodně subjektivní. Pojem "hratelnost" jako nejvyšší hráčská hodnota byl hodně používán ve starém Score (Andrew+ICE) jako jakýsi protipól multimediální CD ROM revoluci. Tehdy vydavatelé často kladli důraz na multimediální stránku (filmečky, digitalizovaná hudba) a prezentaci, a ne už tak na herní mechanismy (hratelnost).

        Téma je pochopitelně stále živé - např. Assassins Creed má podle mnohých vynikající technickou stránku, ale mizernou hratelnost. Naopak kvalitní indie hry mívají nic moc zpracování, al eperfektní hratelnost atd.

        Doporučená četba: Score 1-30.
        • Tak nejak, je to soubor vlastnosti hry, ktery nemaji nic spolecnyho s technickym provedenim, ale promita se do toho ovladatelnost, pribeh, cely system hry jako takovy ...

          A klasika na to tema je obrazek, kterej se povaluje po netu, kde je mapa z dooma, ktera ma nekolik cest, ruzny tajny pruchody .... a pak mapa z "moderni " FPS, ktera je jen linearnim tunelem.
          • No nevím, řekl bych, že tebou vyjmenované vlastnosti jdou právě ruku v ruce s technickým provedením. Jedno stojí a padá s druhým. K čemu ti bude skvělý příběh, když ti hra každou minutu bude padat do windows.
  • Ale je pravda, že neexistuje hra u které bych nesnížila nebo nezvýšila grafiku, vždycky to upravím, existuje vůbec nějaká hra, která se nemusí nastavovat? *16* a u jedné mi to hlásilo cosi s rozlišením a pak to zmizlo takže nevím nakolik to mám dát mi to hlásilo ale upravila jsem to v nastaveni té hry a uz to vypada dobře tak snad to dopadne dobře i s tím falloutem aby to nedopadlo jako se sims 3 cd, které jsem chtěla rozbít a nešlo to *1*
  • Zatim odehrano 26 hodin level 14 a ,musim rict parada..Jak sladily soubojovy system +vats je genialni ne jak drive u starych Faloutu to byla desna nuda..Ja se kralovsky bavim a to mam na pocitaci Witchera 3,ale zatim jsem ho nedohral..Podle me to nema stavu jak tohle..W3 ma dobry pribeh,grafiku,ale to je tak vse..crafteni,zbrane se nada s F4 vubec srovnavat
    • Moje řeč ;-)
    • Jack1947
      26 hodin a teprve 14level lol... to budu mít za 15 hodin pomalu 20 level. (jestli mně to nenasserre tak že to uninstalnu). *7*
      • *1* *1* to jedes jenom po hlavni pribehu ne..Ja jsem byl v Diamontu,ale jeste jsem nebyl ani v te agenture detektivni..Stavim zakladnu a cistim sem tam neco lehciho a delam vedlejsaky..Ale na nejtezsi porad schazi naboje a to mam nastavene hackovani terminalu,trezoru..

        hraji hlavne bez power armoru..jenom kde jsem porad chcipal si ho vezmu.
        • Jack1947
          Já mám spíš problém že nemám dostatek munice a ty zbraně jsou na pytel a jo jedu hlavní víceméně, kdybych víc hledal tak bych možná našel i nějakej ten lepší kvér mám 2 a více zbraní co jsou mi úplnšě na nic. Ted jsem akorát od Kelloga dostal Revolver.
          • Vylepši si na max nějakou zbran na 5.56 munici. Ta padá z vezicek a tech je vsude plno.
          • Tak hlavne ze si muzes vyrobit jadernej reaktor ... ;D ale trocha strelnyho prachu a olova je zjevne neresitelnej problem ...
          • Heh, a to si teprv predstav, ze v F2 (pokud jsi nevedel kam jit) jsi mel zezacatku prvnich par hodin jen kopi a s 10mm pistolkou co jsi mohl cmajznout v Klamathu jsi setril kazdy patron :-)
            • Tak srot prodej a kup munici do jedne zbrane, kterou pouzivas. Minimalne zezacatku urcite doporuju pouzivat nejakou modifikovanou pipe rifle + nejaky sekacek na brouky a podobnou havet, na ty neni potreba plytvat patrony. Urcite nepouzivej automaticke zbrane, protoze ty zatim zezacatku neuzivis.
            • Jack1947
              Tady je to podobné hodně šrotu bez munice... ted co je lepší že? Ještě že je tam qs a vats neocenitelní pomocníci.
  • 11/10
    • jj, za troling redakce. ma to mit 4/10.
    • To jde?
  • prosím poraďte mi :-( je tam manuál ale zkrácená verze nevím kde mám najít tu plnou:-( nevím jak se dostanu do hlavního menu, jak to vypnout a jak se dostat do inventáře:-( *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit