Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak mě zas až tolik ti respawnující se panáci nesrali,ale přece jenom je to poněkud chujovina,kdyby se aspoň neobjevovali všude a až po nějaké době,třeba den-dva,ne že sou tam zas za 5 minut,u konzolové verze-přesněji xboxové,mě trochu sralo neohrabané míření,teď ne aby zas ryli pécaři o fps na joypadu,protože záleží,jak to autoři udělají,takový CODy,Battly nebo Halo fungujou dobře až parádně,
    no která hra s takovou rozlohou a délkou neni stereotypní ? Just Cause 2 sem hrál 80 hodin a taky to bylo v podstatě pořád dokola,buď to baví, nebo ne.
    Takže doufám ,že Farcry 3 bude lepší než 2ka
  • No já to i přes tu neuvěřitelnou demenci ve formě reswpanu dohrál,leč konec byl tak děsně odfláknutej že za tu námahu to snad ani nestálo.
  • Můj příspěvek byl alá fanoušek :). Far Cry "žeru", jedničku jsem dohrál několik krát a hraju pořád. Souhlasím s tím že stereotypu se vyhnout dá, ale zase je pravda že v době kdy je všude všechno je to těžší a težší.
  • Ethy
    Vážně ?? Tak super :O :), hoď prosím link, rád bych to dohrál, a tohle vypadá jako dobrá šance :)
  • Myslim, ze je mod, ktery znemoznuje respawn nepratel.
  • V GTA taky nejsou mutanti a stereotyp žádný. Jednička bez mutantů by mě bavila víc. Neni nutné tohle cpát do hry stereotypu se dá vyhnout i jiným lepším způsobem.
  • Asi 20x ze začátku jsem to vystřílel, několikrát skoro komplet srovnal se zemi, než mi došlo, že je to marné. Kontrolní body jsem poté buď vždy projel a následně sestřelil přijíždějící auta, nebo jsem jezdil autobusem, což vyšlo nakonec jako nejlepší řešení.
    Hra to však byla zajímavá, Afrika se mi moc líbila.
  • Taky nechápu ty, kteří dokola řeší mutanty. Sakra, bez toho by to nebylo ono! Všichni píšou jaká je ta dvojka stereotyp... A myslíte žeby jednička byla dobrou hrou bez mutantů? Nebyl by to náhodou taky ten STEREOTYP? Dle mého názoru: Far Cry bez mutantů, jako Half-Life bez zombie...
  • Cosi
    Přesně respawnovací vojáci mi neuvěřitelně kazili zážitek z hraní u Boiling Point a proto když jsem před rokem uviděl Far Cry 2 za 299,- tak to byl hlavní důvod proč jsem si jí nekoupil a do dnes ani nehrál.
  • Ja vidim teda naprosto jasne, o cem bude zapletka trojky - jedete pul hodiny pres ruzny stanoviste a pri jizde zpatky - BAC a budou tam vsude samy mutanti *1* *1* a - chvile napeti - to potom da smysl, proc se porad na stanovistich budou obnovovat! *1*
  • Doufám že ti civilisti co jsou na tom videu nebudou jenom v ukázkách, ale i ve hře, ne jak ve Far Cry 2, kde ve hře nebyl prakticky žádný civilista, jenom respawnující se vojáci *7* *4*
  • ta hra byla ze začátku parádní, ale zkazili to dvě dost podstatně do očí bijicí věci.. jak píšeš, respawn nepřátel - něco tak debilního jsem nezažil ve freeroam akci.. a druhá chybka stereotyp.. jinak se moc dalších věcí nedá vytknout, obtížnost celkem výzva, malarie, zbraně, ježdění po savaně, špína Afriky.. taky jsem to nedohrál, dostal jsem se do další oblasti a dal už to nešlo.. tak se snad poučili z chyb
  • Far Cry 3 se mi tedy líbí mnohem víc než 2jka. Prostředí je víc "jedničkové" což je jenom dobře. Afrika ve dvojce nebyla ze strany Ubisoftu dobrým tahem, minimálně tedy ne pro fanoušky jedničky.
  • Tjn, jedu jako kkt pres celou mapu pro to abych neco vyzvedl, pul hodiny strilim prez stanoviste a BAC jedu zpatky a znovu tam jsou *1* *1*
  • Ethy
    Nedávno jsem si koupil Far Cry 2 na steamu jak byla akce a nedohrál jsem to z jednoho prostého důvodu. Kontrolní stanice a jejich respawn mě tak neskutečně štval že... zkrátka kdo hrál, ví o čem mluvím, jestli pdobná věc bude ve 3ce tak to mě potěš pr*el..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit