Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Pán je nakej chytrej... jasně, ale pak za tebou jede auto s kulometem co ti rozstrili auto ze malem nejedes, takze vystoupit postrilet, opravit auto a pokracujem, a takhle aspon 4x behem cesty za questem :)
  • a to jste nezjistili, že přes ty kontrolní stanice se dalo autem normálně projet, bez střílení!??! *7*
  • Jsem docela zvědavý na FC3...jednička mě dost bavila a dvojku jsem bohužel nedohrál,ale celkem se mi taky líbila.Jinak ten záporák je parádní.Hlavně to jak vysvětluje definici šílenství :-) to mě chytlo.Tak snad tam budou dobré rozhovory,děj a zápletka.Grafiku ještě určitě doladí a vylepší.A bude to snad parádní hra.
  • cry engine 2
    EDIT: Teda pardon, sekl sem se, vzhledem k tomu ze je to na konzole tak to nemuze byt logicky v cry engine 2 ale ve cry engine 3. Pardon.
  • FarCry1 byla jedna z nejlepších her té doby tak ten dabing, grafika, hratelnost, prostředí a všechno bylo prostě suprové já jen doufám že 3 bude víc podobnější te jedničce než dvojce. a že to bude další akční pecka.... :)ne jak 2jka ta stala za .... no šak víte .
  • Stačí si zahrať napr. Roller Coaster Tycoon a tam máš "sandbox" mód, čo znamená, že si môžeš voľne stavať čo chceš.
  • Napsal jsi to moc dobře. Zvlášť ta zmínka o World of Tanks mě pobavila. Tu hru často vidím u bratra na monitoru a rozhodně to nevypadá jako wowko...Je to trapný marketing no
  • tak v tom prípade si hral iné hry, pokiaľ si myslíš že najmä FC 2 nebol sandbox titul :)
  • B.o.b
    Pojede Far Cry 3 na Enginu Dunia ?
  • no Sandbox znamená otvorená hra, znamená to jazdiť kamkoľvek len chceš, kedy chceš a ako chceš, a nie koridorová strielačka typu Call of duty alebo Medal of Honor.
    Ak stále nerozumieš tomuto pojmu , tak ti už neviem ináč poradiť :)
  • No hlavně asi pár redaktorů si bere bez rozvahy do úst nějaký výraz, aniž rozebrali jeho podstatu. Otevřený svět určitě není sandbox. Sorry, ale každý s IQ větší jak 80, když se zamyslí, tak takový význam zamítne.

    Pískoviště je i otevřené, ale hlavně interaktivní a můžeš si ho přetvářet k vlastnímu obrazu. Ve FarCry nemůžeš přetvářet zhola nic! Můžeš zapálit pole nebo rozstřelit auto, ale i tyhle detaily "zahazuje" jakmile odejdeš z oblasti. Tvoje počínání nemá na prostředí žádný vliv, kromě toho teda bezprostředního a krátkodobého.

    SANDBOX hra je třeba Minecraft, určitě ne FarCry. Tyhle malomocne manipulace s vyznamy me fakt stvou uz. To je jako kdyz World of Tanks oznaci jako MMO (sami sebe oznacuji z marketingovych duvodu), ačkoli to s MMO nemá nic splečného (je to stejný model co CS:Source nebo lépe Quake live).
  • Dobře, tak nemusíme být tak tvrdí, avšak souhlasím, že na svou dobu bylo FarCry1 o třídu lepší nez FarCry2 (ačkoli třeba pamatovat, že FarCry je předchůdce Crysis, co se vývoje týče, nikoliv FarCry2 ...neboť tvůrci Crysis neměli v rukou práva na značku a rozešli se s vydavatelm co si pamatuju.
  • To by mne zajímalo čemu říkáte Sandbox ... krabice písku to fakt nebude. Pokud si rozumíme ve významu, zajímalo by mne, v čem byl sandbox FarCry2.
  • Mě by zajímalo, v čem je to ten otagovaný SANDBOX. Projel jsem článek zběžně, ale nikde jsem nenarazil na žádnou zmínku. Právě hraji minecraft, což je naopak čistě sandbox. První FarCry dal editor ... ale interaktivní a volná nebyla ani jedna hra. A nevěřím, že masová komerce FarCry3 bude lepší, ačkoli prodeje i tak graficky slabé hry, jako Minecraft by mohli farmáře dolarů přivést na myšlenku udělat konečně hry otevřené a interaktivní - sandbox.

    Interaktivní a otevřený Farcry bych sice bral, ale nevěřím. Dvojka nebyla španá, ale tak na víkend zastřílet granátometem a zapálit pole. Pak stále dokola a hlavně trapný respawny hlídek dokola ...žádný efekt z mého konání ve světě nebyl vidět. Po chvíli nuda.
  • Sto lidí, sto chutí. *3*
  • No ty vole. Další z tuny FPS o které zakopnete na každém rohu. Ale indikátor zásahu a sbírat body z nepřátel v singlu to je fuj. Už u Bulletstormu mě to iritovalo.
  • Ctyrku radeji nekde na kube nebo na nejakem jinem tropickem ostrove.
  • Věřím,že 3 bude dobrá, celkově Ubisoft má vysokou úroveň a hry kvalitní. Otevřený svět jako Far cry či Fallout 3 od Bethesdy dává hrám pocit realu a hlavně volby a to se mi líbí, 2 v africe byla dle mě super. 1 šla,ale ti mutanti nic moc,což jsem oželil a jak tu někdo psal, těžko bude ideální špičková hra. Dělají je přeci jen lidi a ti jsou různí. Ti, co tu nazývají hry "sra čka" jsou sami sra čky a neváží si práce lidí,kteří je vytváří .
  • A váš názor je, že to byla dobrá hra. Ani recenze nejsou objektivní (tak od roku cca 2001)Já jsem udělal vyjímku a koupil si originál a dodnes toho lituji. Takových hráčů bylo jistě více, takže na prodejnost se taky koukat nemůže.
  • Far Cry 2 bylo ubohé (vydržel jsem ho hrát tak dvě hodiny - za předposlední, nebo nejvyšší obtížnost). Ve srovnání s konkurencí té doby - COD se však vyhoupl na vrchol. Králem zůstává Far Cry a zdá se, že ho ještě dlouhou dobu nikdo nesesadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit