Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pane profesore Frame, jake ze dalsi hry by do toho Vaseho "mene diletantskeho pojeti" (mnoho let zabehleho) terminu SANDBOX zapadaly? *7*
  • Proč v tom videu v některejch částech bliká to připitomělý písmenko?
  • Dojít nebo dojet? Že by šli třeba přes půl mapy pěšky. Trochu divné, ne?. Kdyby jezdili dopravními prostředky, OK, ale potom bych zrušil ty náhodně hlídkující džípy a auta.
  • FC1 je legenda a jedna z nehlepsich FPS vubec. FC2 uz byla slatanina, a respawn fest. Ne diky.
  • Absolutně s tebou souhlasím, FC 2 mě dostalo hlavně atmosférou a je to pro mě jedna z nej FPS.
  • respawn mel byt reseny uplne jinym zpusobem .. panacci se meli respawnovat na velkych zakladnach nekde na kraji mapy a pekne si na shromazdiste dojit .. tim padem je muzes potkat kdekoliv a chvili potrva nez se stanoviste zase obsadi ..
  • smejki
    no, názory nemají servery, ale lidé *3*
  • Původně byl Far Cry pouze demem pro grafický engine....jen se to vývojářům trochu zvrhtlo a popravdě se jim to zvrtlo moc pěkně.
  • Přesně tak. Respawny ano, ale až za rozumnou dobu. Škoda, že na to nevyšel nějaký patch. Takhle to bylo až absurdní. Vystřílíš stanoviště, zajedeš autem za nejbližší kopec, pak to otočíš zpátky a už tam jsou zas! Taky mě tohle točilo, ale jinak na FC2 nedám dopustit.
  • Ono hodně záleželo na obtížnosti, na kterou se to hrálo. Střední obtížnost byla ještě velmi lehká, nejvyšší dvě téměř nehratelné (i když za předposlední jsem to asi dohrál, za nejvyšší myslím ne).

    V té chvíli, kdy se objevily mutanti bylo o zábavu postaráno, protože vydržely neskutečně mnoho damadge. Nebyly to jen tupé terče jako na nižší obtížnosti a právě to střídání druhů nepřátel bylo pro hru ohromně osvěžující.

    Tak jako Far Cry mě snad bavilo jen Halo a Half-life
  • USER47
    Ušlo ti, že za tu dobu se stihla úplně vyměnit redakce. Stará posádka i s JD je teď v Eurogameru.
  • USER47
    Podle týhle tvý definice je ovšem sandbox asi jenom ten Minecraft. Požaduješ interakci, ale ta je i ve Far Cry 2. Tak aby to začalo vyhovovat tvý Minecraftový definici, tak začnej požadovat trvalou interakci, ale ta není ani na tom skutečným pískovišti. Pokud z pískoviště na tři dny odejdeš, tak tam ty bábovičky už taky nenajdeš.

    Je to marnej boj, protože termín sandbox je poměrně ustálenej pojem pro tenhle typ her, a ty nic nezměníš tím, že začneš celýmu světu cpát, že to používá špatně a jedinej sandbox na světě je Minecraft.
  • Presne tak, a to preto ze FC malo jednu z najlepsich AI v akcnych hrach. Potom, ked tam nabehli mutanti, ktori boli iba naprogramovani iba na "chod a trhaj", tak zabava klesla asi na polovicu. Ale aj tak je to jedna z najlepsich FPS vobec.
  • Ved to je v poriadku, ale v recenzii nepisali "miluj alebo zatrat", iba "miluj". Ja som narazal na to, ako recenzenti v dobe ked to vyslo, ocividne prehliadali alebo bagatelizovali tie nedostatky, ktore tejto hre vytykali neskor v podstate stale.
  • Mě ta hra bavila kralovsky, atmosféra super, svoboda bomba, a stereotyp? ani sem si žadnyho nevšiml, Respawny sice mohly být delší (po par dnech) ale museji tam být. Nebavilo by mě druhou pulku hry jezdit prázdným vystříleným ostrovem....
  • far cry 2 byla podle me jedna z nejlepsich fps vubec. ta svoboda, atmosfera a vubec... jedine, co vytacelo, byly ty respawny nepratelskych hlidek. to bylo nesmyslne. na fc3 se hodne tesim. doufam, ze neuberou svobody pohybu...
  • neměli být původně v jedničce dinosauři? to by bylo mnohem lepší než mutanti, ti mi to taky trochu zkazili..
  • Podle mě je Cryengine 2 lepší než trojka
  • "Výsledkem byl postoj: miluj, nebo zatrať." Tiscali vůbec nelže, jak vidím plno lidí to tu nebavilo a hru zatracují, ale plno i bavilo včetně mě(a mého jednoho kámoše například taky). Takže v tomto případě bych mohl říct, že tiscali má vlastně nehoráznou pravdu.
  • Pozrime sa, co pred troma rokmi napisalo o Far Cry 2 tiscali:
    "Téměř dokonalá střílečka z neokoukaného afrického prostředí, která vás díky své atmosféře chytí a nepustí. A to ani přes později se dostavující monotónnost a pár nedomyšleným prvkům v ovládání. Jestli žádnou jinou, tak aspoň tuhle hru byste si k Vánocům dopřát měli!"
    A zrazu je to nudna nefunkcna hra, ktora pomaly ani nemala vyjst. Ale podobne to bolo aj na inych serveroch. Keby sme sa mali riadit recenziami (ked to vyslo tak od 8/10 vyssie), tak to hrame asi este teraz. Pritom nepoznam cloveka, ktoreho by to bavilo. Ale to ja len tak off topic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit