Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MHD bylo super, usetrilo mi par sedivych vlasu. Ovsem clovek nesmel premyslet o tom kdo ze to bus ridi, jakto ze jezdi jen kvuli nam a proc se ho absolutne netykaji kontrolni stanoviste. Hre celkove chybela hloubka, zajimavy koncept ktery z nejakeho duvodu zustal jen na puli cesty. Pritom az na otresnou noc, ktera pusobila jako odpoledne pred bourkou byla technicka stranka hry v pohode, stejne tak i zbrane. Bouzel stereotyp se dostavil velice brzy. Osobne do pokracovani prilis nadeji nevkladam ale rad se necham prekvapit.
  • Cosi
    Far Cry jsem hrád do tý doby než se objevili v početnějším množství mutanti. Pak šla z disku.
  • Nebyla, to může být pouze tvůj názor. *3*
  • Sandbox už se teda používá mnohem déle než rok či dva.
  • nebol. bola to sracka.
    far cry 1 - PC exkluzivita - paradna strielacka na svoju dobu.
    far cry 2 - konzole - sr*cka.
  • Far Cry 2 byl super, mě se ten sandbox líbil moc a i přes ty nedostatky jsem si hru užil do konce. Kde je teď atmosférická krajina drsné Afriky, léčení po zálesnicku a absolutní volnost? Fuč, tak teda díky nechci. Na nějaký autoheal, bodíky padající z nepřátel a skripty na konci a začátku(a kdoví kdy a kde) každé mise sem se u ohlášení FC3 vůbec netěšil. Prales bych ještě snesl, ale jinak. *7* Jasně, FC2 mělo své mouchy a taky občas velikánské mouchy tse tse se spavou nemocí, ale jestli sem v něco doufal, tak v zachování konceptu. S tímhle u mě autoři neuspějí.
  • zase raz aktualny clanok.
  • teď mi došlo že to jede na xboxu, sakra ta grafika vypadá suprově.. pc verze určitě bude ještě vymazlenější, že by konečně hra který překoná grafikou crysis? ikdyž stylem grafiky to vypadá dost jako crysis :) to bude asi tou junglí
  • Hm to se mi moc nelíbí. Takové divné říct, že ta hra je sandbox. Otevřený/volný svět je lepší. Divím se, že se to tak chytlo. Asi proto, že to je anglicky :-)
  • v crysis se tomu řikalo sandbox EDITOR.. ne jen sandbox .)
  • nemělo... *1*
  • USER47
    Sandbox znamená pískoviště. Paralela s hrami, kde si můžeš dělat co chceš a jak chceš, je očividná.:)
  • Joooo respawn byl na ko*ot ale proc porad hledate nekde jen samy chyby?Idealni hra neexistuje a nikdy existovat nebude.Za dohrati to rozhodne stoji.Jak uz bylo psano konec mohl byti trosku stylovejsi a pompeznejsi ale Jako celek je to skvely.Rozlehlost, grafika,jizda v bugine, kuš, zasekavani kveru atd...A nejde srovnavat Jednicku a dvojku jsou to dve rozdilne hry.Jako je Crysis a crysis II.Porad cekam na DX11 ale stejneto bylo naprosto skvely pribeh grafarna atd...A pritom to nemelo s jednickou nic spolecneho. *4*
  • Zdravím, mohl by mi někdo vysvětlit proč se začlo asi rok či dva zpět říkat hrám s otevřeným prostředím sandbox? Nějak nevidím opodstatnění tohoto výrazu. Já měl za to, že sandbox je editor pro Crysis. To zas vypadá, že jeden novinář to někdy vytáhl a lidičky to po něm opakujou. Může mi teda někdo říct, proč má hra s volným světěm přívlastek "sandbox"? Dík
  • Nic takového neexistuje. Hodně lidí to hledá, samotní Ubi řekli, že se jim to příliš nepovedlo, ale patch nevydali žádný a neoficiální taky není (na hru celkově nejsou skoro žádné mody, protože Ubi vypustili jen editor MP map). Vůbec je nechápu, Far Cry 2 mohla být úžasná hra, ale místo toho to selhalo na primitivních chybách, které by fandové vyřešili se správnými nástroji za týden.
  • Jo. Ten dej byl super. Dokonce i ty nahravky jsem si musel najit vsechny. Ono vubec, celkove ty texty, dialogy a charaktery meli na dost velke urovni.

    Jinak ano. Nedodelane to dle meho meli dost. Takze jen prikyvnu. A grafiku meli dost takovou zvlastni - hodne detailovych textur a nikde nic unikatniho - diky tomu se nakonec vmestnali na 3gb a meli dost malou narocnost - snad jen pri zapnutym aa mi to cuka i dnes.
    Za tu ctverku poradnou a v africe bych se hlasoval taky. :D
  • Je fakt, ze z dvojky mne ty stanoviste take nevadily. Nejenze se dali objet, ale clovek si je pri vetsi obtiznosti vybiral i podle toho, co tam maji za supply. Obcas mi ta rozlehlost vadila, to ano, ale kdyz se clovek naucil jezdit busem a hledat nejvychytanejsi cesticky, nemel jsem s tim problem. A ze jsem to dohral dvakrat.
  • Já far cry 3 věřím,jasně dvojka byla stereotypem dost nudná,ale kdo to dohrál a prošel to celý tak ví že nechybělo moc,hra měla šanci kerou prostě nedoladili a nevychytali ,i děj měl dobrou myšlenku a afrika byla suprová.DOufám že 3ka se povede a udělí 4ku zas v africe a pořádnou už :D:D
  • nemelo tam misto dojmy z tropicke sandboxove akce byt xboxove akce :))))
  • Naopak. Ten zaporak je naprosto neco silene genialniho. Ty dialogy, artikulace, mimika. Hned z videa jsem si jej oblibil. Pokud tam bude takovych magoru vic, beru ihned *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit