Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém s rankem jsem taky zažil. Ale co se mě týče, tak to nefungovalo jen chvilku a navíc se mi stávalo, že se to přičetlo o něco později, než vůbec. Ikdyby to nefungovalo dlouhodobě, o čemž nevím, tak rank je zde stejně spíše jen číslo před jménem. Takže bug s rankem nepovažuju za žádný velký fail. K těm mapám, v základu je jich tam asi 9, záleží jakej mód se hraje. Jasně, že třeba v TDM se jedou hlavně 4 stejný mapy, ale upřímně, v každé MP hře si stejně najdu tak 2-3 oblíbené mapy a jiné nehraju.
  • pokud urita část hracu uprednostuje něco z toho co pisu, tak to není spekulace ale fakt.
    A nevim, skutecne si ymslis ze třeba je Y skupina hracu co uprednostuje hnusnej inventar a hnusny ikony? pokud ano, tak potes panbu:)
  • Kdyby to někoho zajímalo, udělal jsem alternativu traileru s Husitským chorálem :) http://www.youtube.com/watch?v=g1fl2QiFb7U
  • Jsem uz alergickej na vyroky o tom co NIKDO nechce, nebo co VSECHNY rozciluje a kdyz se k tomu pridaj i procentualni odhady, tak jdu do kolen. Tema vyrokama se snazis dotat svemu tvrzeni vahu, ale je to jen spelkulace. Urcite je hodne hracu co chce X, ale neznamena to, ze neni hodne tech co chtej Y. Viz tvuj vyrok "Lidi nesnasej když si před hranim nemůžou postavu upravit podle svého". Ano, urcite jsou lidi co to nesnasej, ale rozhodne to neznamena, ze kdyz to bude jinak, tak to bude spatne. Proste si to najde jen trochu jine publikum.
  • Mart9
    Ano, přesně větám typu "Počítá se s..." nebo "Odborníci přepovídají..." se vždy jen směju a Dan to v podcastu řekl dost dobře s tím, že se nové konzole "překvapivě" prodávají a vydavatelé se diví...
  • Spíš píšu to, jak dneska uvažují, na druhou stranu moc dobře to mají spočítané, protože si nepamatuji, že by naši ve vedení, pustili ven vyložený propadák, co by jim alespoň minimálně nepokryl náklady.
  • Podotykam, ze to byla realna situace. Ogre mi v arene jednou ranou sukovici urazil obe ruce, dalsi ranou nohu a posledni me odpalil nekam za mapu :)
  • Keyz
    Škoda, že to zatím moc nevypadá (podle posledního blogu).
    Jeden menší vydavatel chce něco osekat a velcí se na to vykašlali co jsem pochopil.

    To pak rady co tam dát které zde jsou nepomohou.

    Co mě trochu překvapilo, že hodně vydavatelů fanaticky věří průzkumům a nemají skoro selský rozum. Viz téma o tom borci co prohlásit ten kec o tabletech. To je ale časté a to mě zaráží viz příklady z minulosti v jiných odvětvích. Mají prachy a klepou se jako prase a utrácí tolik za často hloupé průzkumy. Škoda.
    Divný, že nemají sebou někoho kdo tomu rozumí aby jím radil.
  • Cekal jsme podobny příspěvek. legrace je ze mluvíš o tom ze ja mluvim za ostatní a přitom sam mluvíš za me:) Nepisu věci vycucane z prstu, a ani to není to co chci ja. Procenta jsou pouze informativni a samozrejme nepresna. jen doplnuji vetu jak by to zhruba mohlo byt. Ctu fora, recenze, bavim se s lidma co hry hraji, pracoval jsem v oblasti her, netvrdim ze to co pisu je pro všechny, spis je problém v tom ze lidi na podobných forech jako tohle musí za kazdou cenu oponovat a moc njesou pristupni smysluplne diskuzi:)
  • Ale to jsou fakta milej zlatej...staci se podivat, co do her implementujou a proc si myslis, ze to tak je ? Protoze to tak hraci chteji.
  • Skyrim ma peknou hudbu, ale po case se oposloucha a clovek ji nevnima. Třeba Dark Souls poradne zadnou hudbu nemá a atmosféru hry tvori jen zvuky a grafika a to hrac vnima porad..a navíc to pusobi realisticky
  • Jenze Dragon age 2 a Mass effect jsou celkem koridory s ne takovym mnozstvim textu. Jestli tady Warhorse dostoji svym slovum o rozsahlosti a volbach, tak si myslim, ze by dvojitej dabing byl v tomhle pripade prilis nakladnej.
  • amen
  • michaliuz18
    minuska len ukazuju vasu hracsku uroven a neskusenost ale kazdy sme nejaky , co uz, hrajte co vas bavi no nekecajte somariny tam kde to nieje pravda
  • michaliuz18
    zase sa len ukazuje demencia ludi co su tu, povedat na mass effect ze je konzolova kravina moze len neskuseny casual zaciatocnicky chudy mamlas na hry , alebo len typek co si rad utahuje z druhych , hraj si aj nadalej svoje primitivne detske strielacky mozno z nich raz vyrasties no mass effect a hry co nieco dokazali nehaj radsej na pokoji
  • Ocekavat se muze co chce, pruzkumu se muze delat kolik chce, ale stejne je to nakonec dycky uplne jinak. Staci aby vysla nejaka trochu inovativni nebo zajimava hra a tvurci se zase budou predbihat, kdo to lip okopiruje.
  • To miluju, tyhle zaruceny informace. NIKDO nechce xyz........ 80% hracu nesnasi xyz.... Vsichni si zvykli na xyz..... Operujes s vycucanejma informacema jakoby to byl nejakej statisticky dokazanej fakt. Nikdo, ani ty ani ja, netusi, co LIDI chtej a co nechtej. Podivej se na debaty tady na games. 100 lidi, 100 nazoru a chuti. Napsal si co mas a nemas rad ty, to je OK, ale nestavej se za VETSINU, nebo XY% hracu.
  • Občas si říkám, jak vůbec mohl u producentů projít film Braveheart... Skoti nejsou až tak populární ve světě a kdo předtím slyšel o nějakém Wallacovi? Ale je fakt, že to byla trochu jiná doba než dnes, kdy se pořád hraje na nějakou krizi a škrtání a přesto do her jde 10x tolik peněz, než je skutečně potřeba.
  • Dragon Age 2 uz dabing hlavni postavy ma a Mass Effect ho ma taky, jedinej problém vidim v tom ze to je dost pracne a je třeba platit za dva ruzne dabingy, mozna proto to často delaji tak ze jsou postavy neme..ale jde to a kvalitu pribehu nebo osobnost hlavni postavy to nijak neovlivni. navíc je vždycky moznost hrat za postavu takzvane z obalu krabičky, ta tam je vždy..pro toho kdo chce.
  • Chces zase pobihat po jedny noze a bez rukou jako tenkrat v Die by the sword ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit