Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem, jestli to Vavra nevi, tak by mu mel nekdo rict tohle: http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=nejstahovanejsi-hrou-na-playstation-plus-byla-tento-rok-mafia-2-177881
  • Ešte sa vrátim k súbojovému systému. Osobne si myslím,že pokiaľ nebude existovať poriadna súbojová fyzika tak akýkolvek subojový systém bude mimo. Pokial by existovala aspoň dobrá fyzika zbraní,pohybov,brnení atď tak nepotrebujeme žiaden komplikovaný súbojový systém. V postate by stačili šipky na určenie smeru a tlačítka na myške. Inak sa to skoro vždy zvrtne buď v clik fest,kotulovanie alebo reťazenie nezmyselných kombinácií tlačidiel.

    Prajem p. Vávrovi i jeho týmu aby im to vyšlo a aby sa aspoň pokúsili niako stou fyzikou pohrať.
    • life28
      vyzerá to tak, že po stlačení útoku pohneš myšou (joystikom) tým smerom, ktorým chceš útočiť. Takto je možné slušne útočiť, aj odrážať útoky, navyše si myslím že tam bude nejaký counterattack, ktorý aktivuješ pri dobrom načasovaní pravým tlačidlom. Takýto súbojový systém by mi rozhodne nevadil
    • fyzika pri soubojich tam pry je, Dan to psal v jedne diskuzi na RPGcodex, konkretne, ze pri animacich protivniku se rata s realnou fyzikou uderu, nebo tak neco, nevim jestli to takhle dava smysl, a taky, ze to je jedna z nejtezsich ukolu pro jejich programatory.
    • wenceslaus
      Podle té ukázky ze hry bych řekl, že půjde útočit z 5 směrů jako M&B (doufám, že navíc bude i bod) a k tomu jesště nějaký protiútok/y, když stihneš zareagovat v ten pravej čas (trochu jako Assassins Creed)

      V tom souboji je totiž vidět pět čar hvězdicovitě uspořádaných uprostřed obrazovky, přičemž ten horní je červený (a postava ve videu útoči zhora).
      Navíc při protivníkově útoku problikne ikonka (RT) PERFORM BLOCK a při druhém, z druhé strany zas (RB) RIPORSTE. Těžko říct, co je to tma dole za staminu.

      http://www.onlysp.com/wp-content/uploads/2013/12/11448247576_21ccec1cdd_o.gif

      Notno podotknout, že je to pěkně starý video.
      • Ten souboj náhodou vypadá parádně, za takovouhle práci bych snad toho Vávru ani neposlal dolů k Sodomitům...
  • Snad budu moct hrát i za německého křižáka a pomoct Lišce Ryšavé pravoplatnému králi proti té anarchistické cházce.Však na Vítkově se snad uvidí :D
  • seprah
    diskuze na úrovni, je vidět, že pár jedinců se ještě neprobralo z páteční opice...
  • Kein
    Já se na to vcelku těším. Už jen ten hate okolo, mě dělá zvědavějšího jak to nakonec bude vypadat.
  • vic nez jinde by me zajimalo kdyby sli ted na kickstarter kolik by dokazali nasbirat
  • wenceslaus
    Není už někde forum o hře? Tahle diskuze roztrhaná pod článkama je trochu... nekomfortní :-)
    • games by prislo o navstevniky
  • Myslím, že hybatel zápletky je celkem zřejmý. V roce 1403 se Hus stává kazatelem v Betlémské kapli a začíná učit Viklefovy teorie. Na jaře toho roku začínají kvůli tomu rozepře. Takže to, že v logu je rok předcházející husitským válkám neznamená, že hra s tím nesouvisí. Naopak.
    Pokud autoři zpracují toto téma poutavě, bude to velmi zajímavé. Jak mě navnadili, jdu dočíst Sapkowského husitskou trilogii. :-)
    • Já myslím, pokud se budou držet roku 1403, že se můžeme těšit na uvěznění Václava IV.
      • Těch zajímavých událostí je hromada. *3*
  • ne Tábor od Smetany, ale "Ktož sú boží bojovníci" jak to hraje vojenská posádková hudba, například na přísaze..
  • Hodně jsem se rozesmál, jak Pavel Dobrovský rychle bránil AC4 proti Vávrovi.

    PS: Funny jak Rhulad normálně dostává mínuska za to, že oprávněně nazývá Mass Effect, Dragon Age a Skyrim sračkami. Ale stačí to udělat v kontextu Vávrovi hry a najednou milion plusek.

    PS2: Nepochopte to špatně, Skyrim, DA2, ME2 a ME3 jsou hrozný sračky... jen mi přijde, že by s tím lidi měli souhlasit vždy.
    • Kazda z tech her patri v urcitych ohledech k tomu nejlepsimu, co lze hrat. Treba open world ve skyrimu. Jaka ze jina hra nabizi takovej svet... Nebo ME universe. POvedena vec.
    • Skyrim rozhodně není sr.... Jen to není pro fanoušky stříleček.
      • Ani pro fanoušky RPG.
        • Nějak se ti pomíchala slova v nicku. Nestačil by jeden ?
        • Jaké novější hry hrají fanoušci RPG ?
          • Hrají něco staršího, ale dobrého.
            • Drakensang je fakt velice povedeny old school style rpg. Ale prestal sem to hrat kvuli neustalymu pomalymu behani. Proste nekam dobehnout zabralo tolik casu, ze sem na to nemel nervy. skoda *9*
            • Baldur's Gate, Darksouls, Gothic 1,2, Mount and Blade...
            • Drakensang: Řeka Času
            • Stačí dva tři tituly. Co třeba ? Bych to taky zkusil.
          • Sorry, ale to, že nic lepšího zrovna není k dispozici ještě neznamená, že je to kdovíjak dobrá hra.
            • Co tedy hrají z těch RPG her na Pc
    • walltar
      Tak já bych neřekl, že jsou to sračky, ale na druhou stranu ani nechápu lidi, kteří je vyzdvihují jako nějaké modly herního průmyslu ... DA, ME, Skyrim jsou průměrné hry. Mainstram zábava ... já dohrál oba díly DA, Všechny ME, Skyrim a u každého jsem se bavil, ale minimálně DA a ME už bych znova nezapnul. Skyrim možná jo, ale jen díky modům.

      Fallouta a Fallouta 2 jsem ve své době hrál pořád dokola ... hru kterou dohraju a zahodím nemůžu nazvat ničím lepší, než mainstream průměrem.
      • Ja z toho nedohral ani jednu (hral jsem jen DA1 a ME1 a zkousel Skyrim) a za slusnou hru z toho povazuju jen DA1.
    • Rhulad (a jeho milion trapných fakenicků) už se tu nejednou přiznal, že je schovaný za proxy, tudíž si těch plusek může dát třeba padesát. Holt když píše takové kraviny, které nikdo jiný nepodporuje, tak si ta pluska musí klikat sám *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit