Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud dospělý = hloupý, tak souhlas *1*
  • ElBundo
    Perfektní článek.
    Dospělý konec pro dospělou hru.
  • Cahir
    Já jím pomalu a vychutnávám. *3* Navíc nemám tolik času...
  • “In Mass Effect 3, you know you need to take back Earth, but the path to victory is less clear at the outset. You won’t just find some long-lost Reaper “off” button…If you get rid of the Reapers and win that, wouldn’t it be amazing to just live on the Citadel or just take a ship to Omega? That makes sense.”-C. Hudson

    Jsem asi hral jinou hru nebo co :-D
  • Dík. Myslím, že takto by sa dalo vyvrátiť viac konšpiračných teórii a dokázať, že ten koniec je WYSIWYG.
  • Nikdo samozřejmě nechce, aby se v konci zohlednila bezvyznamna rozhodnuti. To jen autor použil extremni situaci typu Rose of Ilium, aby cely argument znehodnotil a mohl říct, že ho nechápe.
    Ale v konci se docela snadno mohlo zohlednit jestli mas v za spojence Gethy, Quariany popřípadě oba. Jestli Wrex řídí Krogany a ty bojují za svou budoucnost. Jestli máš Rachni na svojí straně. Ta poslední bitva by tim dostala uplne jinej rozměr. Já jsem fakt doufal že třeba pokud nezachránim Rachni tak to bude mít důsledky i přímo na konci.

    Mac Walters: “The presence of the Rachni has huge consequences in Mass Effect 3. Even just in the final battle with the Reapers.”

    Mno ale očividně jsem blbec že ještě věřím tomu co dnes někdo řekne v interview. A očividně je naprostá kravina že jsem něco takového očekávál když ty tvrdíš, že to nejde nijak zakomponovat a je to kravina.
  • Ty jsi to ještě pořád nedohrál?!
  • Sorry ale tenhle článek mě jen dál vytočil. Filozofický pokus se vyjádřit dobrý, ale jinak snůška keců. Pěkná galerie. Neříká nic o provázanosti všeho co jsme ve všech dílech u dělali a všechny hodiny v této sérii strávené přišli v niveč. Modrou, zelenou a červenou si v programu předělám za pár sekund. Uvidíme se za 2 roku u ME4 a jestli ne, tak je to poslední hra, do které jsem od bioware investoval :D
    PS: po odkoupení studia EA šlo všechno týkající se návrhů z kopce.
  • Vysvětlím ti to velice rád ačkoliv budu opakovat jen to, co už se píše v článku. Jak bys prosímtě chtěl, aby (v kontextu celého vesmíru) bezvýznamné rozhodnutí které si učinil někdy v průběhu hraní, ovlivnilo konec Reaperů jako takových? Jak bys to tam chtěl zakomponovat jako? Ten konec přece nebyl o ničem jiném než o tom, jak se vypořádáš s Reapery, nevím jaké rozuzlení na základě čeho čekáš. Je to naprostá kravina.
  • Nemůžu říct že souhlasím nebo nesouhlasím, protože před ME jsem žádné jejich hry nehrál (fantasy nesnáším a SW jde mimo mě). Ale proč měnit něco, co funguje? Na to, aby byla hra dobrá, a já si ji užil, přece nemusí být všechno originální, dosud neviděné. Jen to musí fungovat a ladit. A když už je to u diskuse k ME - ten má větší problémy než že postavy jsou vykradené odjinud.
  • Já někdy prostě nedokážu pochopit, jak může Bioware už téměř dvacet let přežívat ze stejné předlohy. Když se v podstatě podíváte na jakoukoliv jejich hru, postavy jsou dělány snad přes kopírák, a ačkoliv jsou pokaždé vloženy do jiného světa, tak mě pomalu začíná nudit, jak z každé nové generace hráčů prostě vytřískají prachy s "novou" hrou...
    Jsem si jistý, že se mnou spousta lidí nebude souhlasit, ale já to prostě tak vidím... *9*
  • No to je prave ten problem. Ta hra JE PERFEKTNI. Surkesh, Tuchanka, Rannoch, skvele, plne dojemnych momentu. O to vic pusobi ten konec jako cista rana na solar plexus. Schvalne dej pak vedet, jaky z toho mas dojem.
  • Cahir
    Uvidíme, co přinese konec. Zatím se mi hra líbí velice. Zatím je perfektní...
  • Cahir
    *6*
  • Možná jsem se nakonec s Bioware spletl a asi jsem přišel na to, jaké poselství nám chtějí tímto koncem dát. Je to jasný odkaz na naší vládu. Ať už vybereme zelený, modrý nebo červený, stejně pude všechno do prd*le.
  • Cypri
    Hezky řečeno *15*
    +1
  • Cypri
    Buď je to fór, nebo hádám, že sis to jen tak vycucal z prstu co?
  • R: Ale potkáš ho tam místo Jar Jara na konci..
    N: A víš, že je teď ME3 v akci 30 % slevou....
    R: S 30 % slevou, po měsíci, AAA titul?
    N: Jo, boží, že
    R: Já ti nevím Neile, tohle nevypadá dobře..no snad ještě nějaký večírek
    stihneme
  • R: Já si myslím, že ti to Neile nějak všechno přerůstá přes hlavu
    N: Vidíš Ricku a pak, že hodnocení 9 je v pohodě
    R: *urva Neile, už mě s tím hodnocením ne*er
    R: Náhodou jsem tam měl pro PS3 taky extra preview DLC - Joe's intrusion - Day
    3
    R: Extra postava/hologram ve hře a mluví slovensky
    N: Ty jo...
    R: Ale nakonec ho EDI vymaže
    N: Ne!!!!
  • N: Nainstaloval jsem si to extra preview DLC na PC - From Latex - Day 2
    R: Dobré?
    N: Ne
    R: Není chyba v tobě Neile? Znáš přece kluky v Bioware
    N: Už je nechci znát...
    R: Ale pořád nechápu v čem je problém
    N: No víš jak tom na konci vydechne Shepard...je tam taková další postava..
    a řekne "I will jump off the screen to poundyour as* to ensure the artistic integrity" ... a já mám strach Ricku, že skočí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit